Перейти до змісту

Де на сьогодні в Луцьку оптимальна заміна масла?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Міняти треба синтетику ,літрів 7 , тому хочеться знайти співідношення хороше ціна\якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Nokian, Цікавить саме масло чи його заміна? Бо при 7 літрах синтетики оптимально потрібно масло підібрати. Я в пасат б5 лив Valvoline 5w40 на автодімсервісі. Масло хороше. Ціна трішки кусюча:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міняв місяць назад під мостом біля автозавода, ціна вроді нормальна... (м.фільтр вроді як в додачу дали безкоштовно)

ще є на вроді Стрілецькій, з Ківерцівської заїжати (заміна), а продаж - на формулі...

і там і там заміна - безкоштовна, якщо знаєш марку - уточни в тих і в тих...

може ще десь є, але я знаю тільки цих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняти треба синтетику ,літрів 7 , тому хочеться знайти співідношення хороше ціна\якість.

Останніх 3 рази міняю синтетику на Автохаузі що між Милушами і Маяками. Масло - німецьке "GM" (знаю сам того німця що їм поставляє) + хлопці акуратні + чисто в боксах! Ціна заміни + масла здається менше луцьких (не буду стверджувати бо не порівнював). Раніше міняв на Стуса, але коли кілька разів попросив про знижку і запитав чому ціна росте з кожним разом, крім того сказали - "ми ж вам все тут по чесному заливаємо масло :unsure: (а бач напевно могло бути і не почесному), то після такого спілкування бажання втрачалося все більше і більше. перепрошую - це не антиреклама - просто маю такий досвід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи, що злите масло залишається сервісу- то заміна має бути безкоштовна як мінімум.

А яка ціна зараз на 5w40?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальне масло навряд чи менше 100 грн/літр буде. Хоча зустрічаються ціни і по 60-70 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В який джип потрібно заливати? можна по допускам прикинути оптимальний варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останніх 3 рази міняю синтетику на Автохаузі що між Милушами і Маяками. Масло - німецьке "GM" (знаю сам того німця що їм поставляє) + хлопці акуратні + чисто в боксах! Ціна заміни + масла здається менше луцьких (не буду стверджувати бо не порівнював).

А ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п'ятницю міняв масло на ТзОВ "Дукат-Оіл".

Лив Total TOTAL Quartz 9000 5W-40 4л і заміна масляного фільтру (картридж)

Заводять сервісну книжку, без проблем зробили відмітку в сервісній книжці автомобіля і поставили печатку. Надалі і буду в них міняти мастило. Сервісом задоволений.

Ціна 350 грн.

Не реклама, комерційної вигоди не маю. (Це якщо комусь не сподобаються ссилки, наведені для інформації а не в рекламних цілях).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи, що злите масло залишається сервісу- то заміна має бути безкоштовна як мінімум.

А вони його повторно заливають думаєш? При бажанні, масло можиш і собі залишити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно в себе в гаражі :rolleyes:. Заїхав ввечері, злив масло, а на ранок залив нове і поїхав smile142.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Міняти треба синтетику ,літрів 7 , тому хочеться знайти співідношення хороше ціна\якість.

Останніх 3 рази міняю синтетику на Автохаузі що між Милушами і Маяками. Масло - німецьке "GM" (знаю сам того німця що їм поставляє) + хлопці акуратні + чисто в боксах! Ціна заміни + масла здається менше луцьких (не буду стверджувати бо не порівнював). Раніше міняв на Стуса, але коли кілька разів попросив про знижку і запитав чому ціна росте з кожним разом, крім того сказали - "ми ж вам все тут по чесному заливаємо масло :unsure: (а бач напевно могло бути і не почесному), то після такого спілкування бажання втрачалося все більше і більше. перепрошую - це не антиреклама - просто маю такий досвід!

Був там вчора, німецьке масло GM присутнє тільки в каністрах, за 5-літрову каністру я заплатив у них 396 гривень, привіз свої фільтри і передні колодки. За роботу (заміна масла, фільтрів і колодок) взяли 40 гривень. В цілому враження позитивне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно поміняти масло після обкатки, масло повинне бути 5w30.

На сервисе говорят что лить нада Castrol, но где-то читал, что качество его не очень. Посоветуйте хорошее масло и что бы в Луцке можна было бы найти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Раніше міняв на Стуса, але коли кілька разів попросив про знижку і запитав чому ціна росте з кожним разом, крім того сказали - "ми ж вам все тут по чесному заливаємо масло :unsure: (а бач напевно могло бути і не почесному), то після такого спілкування бажання втрачалося все більше і більше. Перепрошую - це не антиреклама - просто маю такий досвід!

Міняю масло на Стуса з 2009-го року. Жодного разу вищеописаної ситуації не виникало, оскільки про знижку ніколи не просив - думав що і так найдешевше. Сьогодні в черговий раз заїжджав на Дукат-Ойл, замінили масло, фільтри, видали ось таку роздруківку:

Масло напівсинтетика Castrol Magnatec 10W40 SL/CF A3/B3 4л 222.13грн

Масляний фільтр Knecht OC90of 24.25грн

Паливний фільтр HEXEN F4078 (PP905) 33.95грн

Повітряний фільтр Filtron AP082/1 6250WA 47.53грн

Повна сума 338

Знижка постійному клієнту 10.14

Всього 327.86

Виявляється, про знижку просити не потрібно, вона і так є :0011: . Якщо хтось знає де дешевше, прошу ділитись :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж міняю на Стуса, якраз на днях робив ТО5, Castrol 5W40 4л. + 3 фільтри (масло, пальне, повітря) зі знижкою 410 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останніх два роки міняю мастило на Стрілецькій. Заміна 3-х фільтрів + масло напівсинтетика (ХАДО 5w40) вкладається в 200грн. Якщо ж заливаю синтетику то до 300грн.

Масло у них однозначно дешевше ніж на формулі з максимальними знижками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останніх два роки міняю мастило на Стрілецькій. Заміна 3-х фільтрів + масло напівсинтетика (ХАДО 5w40) вкладається в 200грн. Якщо ж заливаю синтетику то до 300грн.

Масло у них однозначно дешевше ніж на формулі з максимальними знижками.

А точніше, де саме, яка адреса, телефон, назва СТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А точніше, де саме, яка адреса, телефон, назва СТО?
Проїдь по стрілецькій (біля кориди) і не промахнешся.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А точніше, де саме, яка адреса, телефон, назва СТО?

Тут. Збираюсь там масло міняти: моє масло, їхні 2 фільтри та робота (60+20грн). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замінив. Сьогодні робота вже коштувала ("А у нас завжди така ціна була!") 30 грн і фільтри на 2 грн подорожчали. Тому що послідовні. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замінив. Сьогодні робота вже коштувала ("А у нас завжди така ціна була!") 30 грн і фільтри на 2 грн подорожчали. Тому що послідовні. :/

Я весною міняв масло з фільтрами на Стрілецькій. Фільтри брав у партнерів клубу з 10% знижки (у них і так ціна нижче ніж на формулі), а масло у офіційного представника ХАДО, у нього ціна залежить від "настрою" іноді значно дешевше, іноді дещо дорожче. Тоді заміна мені влетіла в 360грн (загальна сума). Наступну заміну робив мастилом і фільтрами їхніми (взятими на СТО). Всі комплектуючі були ті ж, тільки на виробника фільтрів не звернув уваги і загальна сума вийшла на 100грн менше, приблизно.

Тепер попередньо телефоную, цікавлюсь чи є те мастило, яке я збираюсь заливати і всі розхідники беру у них, виходить однозначно дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який телефон на Стрілецьку?

Назва підприємства

ПРОФЕСІОНАЛ, СТО

Телефони

(03322) 4 - 14 - 23

(0332) 77 - 00 - 97

Адреса м. Луцьк, Стрілецька, 71А

Електронна адреса [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...