Перейти до змісту

Партія Регіону ?


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Количество «официальных» миллионеров в Донецкой области выросло до 164 человек, хотя еще год назад их насчитывалось 105.

http://economics.lb.ua/state/2011/06/22/102563_Donetsk_obrastaet_millionerami.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

"Сегодня продолжается обработка отчетности, но мы уже видим, что число миллионеров по сравнению с предыдущим периодом в регионе увеличилось. Это является следствием экономического развития, который наблюдается в целом по стране."

Оце видав!

Немає слів просто....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заступник голови Богородчанського осередку Партії регіонів украв цистерну нафти, однак уник покарання. Суддя звільнив його від покарання, взявши до уваги наявність у злочинця грамоти від прем'єра Миколи Азарова і листа-подяки від президента Віктора Януковича.

http://rus.newsru.ua/ukraine/01jul2011/oil.html

bb8182c284c32d99c6c6db2a56d0d0e7.gif bb8182c284c32d99c6c6db2a56d0d0e7.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прям палочка виручалочка, може і в Тимошенко найдеться така грамота? :lol:

Як в кінці фільму "Три мушкетери".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киевский райсуд Харькова отказался давать санкцию на взятие под стражу харьковчанина, который будучи физическим лицом - предпринимателем, путем обмана сотрудников Харьковского областного управления «Государственного сберегательного банка Украины» получил кредит на 2 млн. грн.

В мае подозреваемый в мошенничестве был задержан, ему предъявлено обвинение, после чего представители милиции обратились в суд, чтобы получить санкцию на взятие под стражу.

Однако в судебном заседании адвокатом была представлена положительная характеристика на обвиняемого, как на члена Орджоникидзевской районной организации Партии регионов, в которую он вступил в 2009 году, выданная 1 июня 2011 года председателем данной районной организации.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все дуже добре! Навіть прекрасно!

Населення у своїй переважній більшості не вміє відділяти мухи від котлет. Наобіцяють їм три короба - вірять. Скажуть що покращать життя - голосуємо! В нас вірять словам, серцю а не калькулятору чи власному гаманцю.

Це правильний для реалій нашої країни еволюційний процес. Ющенко обіцяв, Юлька обіцяла, Янукович обіцяв. А тепер населення має можливість співставити слова з ділом. По неперевіреним даним Янукович на сході вже половину своїх виборців втратив. І то лише за півтора роки діяльності.

А там дивись почнуть дивитися не на те що готовий пообіцяти політик, а на те що він зробив до цього часу.

Бо ж не буває так що все життя людина плескала язиком, або ж взагалі шапки крала, ти її постав керувати державною інституцією і в неї вселиться дуг великого стратега чи господарника. А хто змінював умови життя в країні на краще не будучи при владі, той можливо щось зробить у руля. Хоча й це не факт, але варіант всеодно більш виграшний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно того Ландика то я би сказав що не все так прямолінійно як подають ЗМІ.

Згідно з відео Ландик досить толерантно підійшов та нахилився над їхнім столиком, дівчисько спочатку спихнуло стакан обливши йому джинси, він дав адекватну відповідь облив її.

Так вона ж відповіла графіном об фейс!! Хто вважає це адекватним вчинком? Я зараз не можу спрогнозувати свою поведінку, якби якась кабила заїхала безпідставно графіном по писку.

Так що я поки Ландика особливо винуватим не вважаю, був би то якийсь непублічний чувачог, думаю самим струсом мозку не обійшлося б...

Я очікував що на відео до столу підкотить якийсь перець-мажор, почне там щось дебоширити, а ви зверніть увагу саме на його поведінку перед їхнім столиком, там нема жодної зачепки за що швиряти стакани та гепати графінами по обличчю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно того Ландика то я би сказав що не все так прямолінійно як подають ЗМІ.

Згідно з відео Ландик досить толерантно підійшов та нахилився над їхнім столиком, дівчисько спочатку спихнуло стакан обливши йому джинси, він дав адекватну відповідь облив її.

Так вона ж відповіла графіном об фейс!! Хто вважає це адекватним вчинком? Я зараз не можу спрогнозувати свою поведінку, якби якась кабила заїхала безпідставно графіном по писку.

Так що я поки Ландика особливо винуватим не вважаю, був би то якийсь непублічний чувачог, думаю самим струсом мозку не обійшлося б...

Я очікував що на відео до столу підкотить якийсь перець-мажор, почне там щось дебоширити, а ви зверніть увагу саме на його поведінку перед їхнім столиком, там нема жодної зачепки за що швиряти стакани та гепати графінами по обличчю.

А я побачив, як підходить пєрєц, бере стакан і виливає чувісі на причинне місце...

Після цього вона плеснула йому в рило і так далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я побачив, як підходить пєрєц, бере стакан і виливає чувісі на причинне місце...

Після цього вона плеснула йому в рило і так далі...

Ага, сам переглянув відео по ссилці. Тепер постає питання повноти інформації! За цією ссилкою приведений урізаний варіант відео. Нема прелюдії, де він підходить до столу, ставить стакан, звертається взагалі до дівчини що сидить навпроти постраждалої білявки, і в цей момент білявка нихиляється та скидує стакан зі столу так що він проливається на його джинси. Він відходить і потім вже події відображені в ролику. В версії ТСН ролик чомусь повніший ніж зараз поширюються обрізані, з яких неповна картина, і лише Ландик товче дівку.

ТСН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виправдовую діваху, писав те що бачив (ТСН не бачив), може ще та штучка, але про Ландиків знаю "нє по наслишкє" - 10 років прожив в Луганську.

Навіть якщо вона й облила його перша, то він поступив як справжній дамбаскій рицарь!

Поводом вспомнить Ландика стал инцидент с его сыном Романом (кстати, тоже депутатом от ПР, только городского совета Луганска, откуда Ландик-старший, собственно, и переехал в ВР). Буквально на днях Роман Ландик избил в ресторане девушку. Случай сам по себе омерзительный, но еще большего омерзения вызывает позиция посетителей ресторана (в том числе и охраны), которые просто трусливо наблюдали за мажором. Мне чем-то это напомнило десятки московских видеороликов с ютуба, на которых кавказцы избивают русских девушек, а посетители и охрана максимум, что себе позволяют, так это снимать происходящее на камеры мобильных телефонов.

А ведь безнаказанность Ландика-младшего происходит от идентичного поведения его же отца. Напомню, в марте этого года Владимир Ландик попал в скандал, когда приказал своему охраннику избить гаишники, посмевшего остановить народного избранника из-за явного нарушения ПДД. Затем, когда руководитель Луганского ГАИ позвонил нардепу, чтобы разобраться, по какой причине охранник избил милиционера, то был просто послан Ландиком с почти нетленкой: «я, бл..дь, буду ездить с охраной, пиз…ть и давить гаишников»!

Теперь представьте, что через несколько лет по семейному подряду Рома Ландик воссоединится или займет место папы в Верховной Раде. Чем, собственно, эти двое отличаются от осужденного Лозинского? Понятно, статьей УК. Луганские феодалы пока еще никого не убили. Они пока только калечат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=_qJcGGRnHSY&feature=player_embedded

ось повне відео...як на мене початку всеодно не вистачає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балога робить експрес-кар'єру для сина Боделана

Міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога присвоїв чергове звання синові екс-мера Одеси Володимиру Боделану.

Як пише газета Дело, Балога пішов слідами екс-міністра МВС Юрія Луценка, роблячи бліц-кар'єру своїм підлеглим.

Видання нагадує, що в грудні 2010 року наказом міністра МНС Боделан-молодший був призначений начальником Головного управління міністерства з надзвичайних ситуацій в Одеській області.

До середини червня 2011 року син колишнього градоначальника проробив на високій посаді, маючи військове звання лейтенанта.

"При цьому всі заступники Боделана, у тому числі і його перші заступники носили звання полковників. Не виключено, що така диспропорція між начальником і підлеглими змусила в терміновому порядку змінити кількість зірок на плечах глави МНС в Одеській області", - пише видання.

Як стало відомо "Делу", 18 червня 2011 року Володимиру Боделану було присвоєне військове звання старшого лейтенанта.

А через два тижні – 1 липня 2011 року – після проходження переатестації - наказом міністра МНС Віктора Балоги йому було присвоєно спеціальне звання капітана служби цивільного захисту.

Одночасно Боделану був установлений посадовий оклад у розмірі 1880 грн. і надбавка за виконання особливо важливих завдань під час проходження служби в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальне звання і надбавка за вислугу років.

Варто відзначити, що в МНС Боделана-молодшого привів екс-міністр Нестор Шуфрич.

Руслан Боделан двічі займав посаду глави Одеської облдержадміністрації (з липня 1995 року по травень 1998 року і із серпня 1998 року по квітень 2005 року.

У квітні 2005 року проти Боделана була порушена кримінальна справа за фактом зловживання службовим становищем, а в травні 2005 року він був оголошений у міжнародний розшук.

У 2010 році кримінальні справи проти Боделана в Україні були закриті і він зміг повернутися в Одесу.

Українська правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Инцидент произошел в ночь с 17 на 18 июля в городе Лозовая.

"Кто-то сорвал флаг партии регионов, расстелил его перед входом в офис, и справил на него большую нужду", - сообщил собеседник издания. Она также уточнил, что сейчас этим случаем занимается СБУ.

http://www.delfi.ua/news/daily/society/na-flag-partii-regionov-spravili-nuzhdu-po-bolshomu.d?id=1510740

Гламноє, шо етім вопросом занялись люді с гарячім сєрдцем, холодной головой і (вніманіє) ЧІСТИМИ РУКАМИ !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что флаг Партии Регионов на одном уровне с государственным?СБУ тут причем?Еще б интерпол пригласили б.Преступление против человечества блеа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что флаг Партии Регионов на одном уровне с государственным?СБУ тут причем?Еще б интерпол пригласили б.Преступление против человечества блеа

Ну дик, єто ж ПАРТІЯ районів...

Вони ж у нас кручє кпССесів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корпорація “Регіони”. Знижка як спосіб поповнення партії

У сателіті Партії регіонів - громадській організації "Молоді регіони" - запровадили ідеологічний дисконт. Чому партія влади заманює молодь у свої лави знижками?

На кого розрахована дисконтна програма з присмаком політики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

34192dcf8559.jpg

Банер партії регінів десь на Східній Україні.

«Разум и Воля» - один из основных лозунгов Национальной фашистской партии Италии в годы правления Муссолини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наши умеют делать баннеры-то с каким то южноамериканским наркобароном,то с фашистскими лозунгами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...