Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Завтра ніхто не хоче на рибалку? :(

Куди саме? На кого саме? О котрій виїзд-повернення? Номер телефону?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Візьміть хтось. Неділя. Від світанку до смерканку. Стир або іншні водойми де ловиться щук і щука. З мене кава, чай ну і фінасова участь у витратах на пальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 4 тижня потому...

Цікавить питання чи хтось їздить в Хріники ловити на спінінг ?. Якщо буде місце в авто зрадістю складу компанію...на витрати скидаюсь. Також розгляну запрошення по ловлі спінінгом й в інші місця. Чекатиму пропозиції в ПП.

Змінено користувачем Lovetstiney
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Цікавить питання чи хтось їздить в Хріники ловити на спінінг ?. Якщо буде місце в авто зрадістю складу компанію...на витрати скидаюсь. Також розгляну запрошення по ловлі спінінгом й в інші місця. Чекатиму пропозиції в ПП.

їздили в минулу суботу. з самісінького ранку і до години 2ї повний нуль в хрінниках. І на дамбі ловили і по стирю кілометрів 5-7 пройшли і кидали. Ні одного удару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ви в робочий день пропонуєте? Їдьте в суботу/неділю, там дивись хтось і підтянеться :0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Привіт всім рибацюгам.

Хтось планує в завтра порибачить

:0168: .

Чи в таку погоду немащо планувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені минулої неділі вистачило :). Вітер з берега здував, змерз як собака. Почекаю таки тепла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи в таку погоду немащо планувати.

Були сьогодні на спінінг. Трьох так собі, один 5 кг, а я з 9.30 і до обіда проспав в машині :_07: . Якщо дружиш з спінінгом то окуня можна ловити, за інше не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Олександр, а ви куди плануєте?

Бо в мене є неймовірно велике бажання десь помочити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра планую махнути поганяти зубату, з питаннями і пропозиціями стукайте в пп.

П.с. транспорт є. :)

Змінено користувачем Andreyko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Планую завтра перед обідом поїхати в Колодеже з ночівлею на безплатний ставок. Я машиною, бажаючі в пишіть в приват. Бажано щоб бажаючі було непоганими риболовами, хочеться перейняти трохи досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карась, Карась, Карась!!! На завтра 3.05 можу взяти 3-4 людини. Скидаємось на поїсти для мого малюка і вперед. 095один51949сім.

Змінено користувачем Саша Иванов
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Є варіант поїхати сьогодні на рибалку. Тобто зранку в четвер. Скидуємось на бензин і вперед. Куда ще точно не знаю, але планую на безкоштовний в Чаруків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...