Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хто може забрати завтра на лід? На бензу в долі.

09 пятьшістьпять7 три9 двасім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • 1 рік потому...

Ну і я ще раз апну темку. Може десь хтось буде мати вільне місце та бажання розділити затрати на паливо, то велкам, маякуйте, будем раді приєднатись :ura:   Можна і на білу рибу, і поспінінгувати. Та й не обов'язково по всіх традиційних канонах жанра - за попередніми домовленностями і з виїздом в 4 ранку і десь на край географії на платний суперставок на цілий день. Цілком вітається і спонтанний виїзд навіть посеред дня чи на вечір, в суботу-неділю, на 2-3 годинки, десь викотити на 10-15 км за місто прополоскати приманки та подихати свіжим повітрям це бімба ! :_28:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, SergLutsk said:

Ну і я ще раз апну темку. Може десь хтось буде мати вільне місце та бажання розділити затрати на паливо, то велкам, маякуйте, будем раді приєднатись :ura:   Можна і на білу рибу, і поспінінгувати. Та й не обов'язково по всіх традиційних канонах жанра - за попередніми домовленностями і з виїздом в 4 ранку і десь на край географії на платний суперставок на цілий день. Цілком вітається і спонтанний виїзд навіть посеред дня чи на вечір, в суботу-неділю, на 2-3 годинки, десь викотити на 10-15 км за місто прополоскати приманки та подихати свіжим повітрям це бімба ! :_28:

Маю авто і бажання, але не маю вудок. Місць не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MaestroA сказав:

Маю авто і бажання, але не маю вудок. Місць не знаю.

Цікавий варіант :0024:  Ну на одноразову пробну акцію, то думаю можуть знайтись напарніки, що виділять свою вудку, особливо якщо їх є дофіга з запасом...

 Але це таке діло, вудка то річ персональна, а для особливо заповзятих - то взагалі як дівчина, яку по руках пускати не годиться :D  Так що бажано таки обзавестись своєю. Ну принаймні якщо надієшся не 1 раз в рік бувати на рибалці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...