Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

для інформації , маю намір в п’ятницю ввечері на суботу і неділю забуритись на мотор в хрінниках.

але здійснення наміру буде вирішувати погода. остаточно буде вирішуватись в середу.

можу ще когось взяти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для інформації , маю намір в п’ятницю ввечері на суботу і неділю забуритись на мотор в хрінниках.

але здійснення наміру буде вирішувати погода. остаточно буде вирішуватись в середу.

можу ще когось взяти)))

ну що, все таки я точно іпанувся :_39: , прогноз не сильно втішний але їду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, все таки я точно іпанувся :_39: , прогноз не сильно втішний але їду

Ти не один :_07:, рибалка то святе)

Змінено користувачем Саша Иванов
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для інформації , маю намір в п’ятницю ввечері на суботу і неділю забуритись на мотор в хрінниках.

але здійснення наміру буде вирішувати погода. остаточно буде вирішуватись в середу.

можу ще когось взяти)))

бажаючих не появилося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра зранку 13 числа можу взяти бажаючого на Вільхівку. Виїзд десь в 05.00-05.30. Планується виїзд незалежно від погоди. З риби карась, можливо карп. Ну якшо зовсім не буде нічого клювати то є малявочниця, то хоч окуня поганяти на живця. Кажуть шо і щука проскакує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра 17.09 хочу поїхати зі спінінгом на риболовлю, з пунктом призначення ще не визначився... Готовий взяти когось для компанії та "складщини" на бензин. Або ж сам міг би скласти комусь компанію зі скиданням на нафту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

ще не телефонували, точно не скажу, зазвичай ближче до зими дешевше.

думаю 70-80 койка сутки.

я як взнаю, відпишу точну вартість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оголосіть всю сумму на поїздку будь ласка. ночівля, дорога харчування і тд, якшо можна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оголосіть всю сумму на поїздку будь ласка. ночівля, дорога харчування і тд, якшо можна)

відповів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу завтра поїхати зі спінінгом на риболовлю, попередньо на Млинів (можливі й інші варіанти...). В напарника завтра не виходить їхати... Готовий взяти когось для компанії та "складщини" на бензин. Або ж сам міг би скласти комусь компанію зі скиданням на нафту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KLASTER, я б поїхав, але маю проблемкуuME9o3LbTYY.jpg

мушу зранку перезутись, а тоді можна десь і їхати, бо ссикотно на такому їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу завтра поїхати зі спінінгом на риболовлю... Готовий взяти когось для компанії та "складщини" на бензин. Або ж сам міг би скласти комусь компанію зі скиданням на нафту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду в понеділок на Млинів (менше людей і Фся риба моя :_07: ), є місця, бажаючі в пп або 0951519497.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...