Перейти до змісту

Байк купання


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Я БУДУ ТРИНАДЦЯТИЙ.

будеш чекати поки приїде 12 перед тобою?

ось воно справжнє бажання халяви ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 245
  • Створено
  • Остання відповідь

Недавно вернулся :) Масса позитивных эмоций! Всем приехавшим огромное СПАСИБО, было все супер! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава покатушка вийшла. приїхав до берізок в 20:30 вже десятий, отже і пиво мені. як і обіцяв купив пиво та батончик.

11-ою приїхала Іра (Tais)

виїхала в 20:09. їхала поволі, розтягнулися, ае потім зібрались в дві купки - одна з них полетіла покоряти ліс на максумальній швидкості, інша, включаючи мене їхала спокійніше. після повороту в струмівці направо, при перевірці переднього тормозу байк вздибився, скинув мене з сідла і при ударі колеса об землю злітає цеп, а я на таких байках його ніколи ще не ремонтував. за що окремо дякую Сергію та Коті.

у лісі всебуло більш-менш добре, правда в другій половині його стало вже темнувати і ми включили свої блималки - їдучи позаду всіх дуже гарно спостерігати як в колоні з 8 чоловік практично у всіх світиться - видовище ще те.

водичка порадувала нас теплом та п зняла навантаження, а наші 4 лося вже там її зігрівали.

з"ївши батончик і випивши пиво котре було у нас (тих хто хотів пити) вириішили їхати назад, після невеличкою дискусії прийши до чудового рішення їхати на чебуреки через ліс. у лісі вже їхали з ліхтарями і тут я зрозумів що таке ліхтар за 35 грн і який треба купляти - Chill влупив свій прожектор перебудови і відразу на півколони світло. я аж облизувався здоровою заздрістю.

виїхавши з лісу ми попадаємо на грунти з піском, а врахувавши що в Flower сліки - вирішили зробити ченж - я даю їй свій байк, вона пересіда на Chiila, а він на її.

ніби все добре, але не пройшло і 5 хв, як падіння - Flower вирішила пеерміститись з одніє колію на другу посередині зловила немаленьку ямку - результат простий - роздерта шкіра на коліні, промили водою і вперед.

Krava запевнив всіх що ми гарно виїдемо на газозаправочну станцію, так би воно так, але він лише потім додав що їхав там на своєму хомячку, а отже там для байкі дороги немає, як виявилось - бо перекопана дорога стала потім ледь помітною стежкою по якій ми вже йшли, а в кінці вилізли комусь на подвір"я. далі на щастя вже була нормальна дорога, асфальт. в чебуречній нам вже нічого не світило і ми їдемо у Санремо біля філармонії. - правда нас залишилось вже лише 7, приїхавши туди ми запевнили дівчину-бармена що справимось за півгодини і випили - хто пива, хто соку.

загалом гарна та цікава поїздка. жалко що Таня ногу збила, але що вдієш.

всім дякую за компанію.

p.s. тепер я знаю чим притягувати людей на покатушки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весела у вас по1здочка получилась!

Головне що вс1 жив1, здоров1!

Будемо спод1ватись що наступн1 покатушки будуть ще ц1кав1ш1!

З нед1л1 якщо буде хороша погода (спод1ваюсь на це) приёднаюсь до вас!

Готуй пиво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав.. кароч, делаю байк, і в гаразджу разом з вами :0003:

Почитав.. кароч, делаю байк, і в гаразджу разом з вами :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, пиво це не цікаво вже - халява закінчилась

Підтримую! Треба переходити на шампанське з сосисками і шоколадні цукерки з кетчупом ;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, покаташка вийшла на славу. Зрозумів, що без світла - і ні туди, і ні сюди. Сьогодні ж займусь питанням з пошуку нормального світла. Можливо хтось щось порадить при виборі світла? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... була ще ідея зрізати до чебуреків з газової заправки через дубнівські дачі,

але всі в один голос сказали: давай по асфальту! :blush:

ПіСі:

я відкрив для себе новий маршрут на БоратинА з чебуречної:

до першої цегельні. Далі біля железки зліва по стежці-автобану до мосту. Там перекочуємо міст і вліво на грунтовку понад Стиром і до замків над стиром. Звідти по новопокладеному через поле асфальту вилітаєш на Боратинську дорогу і наспіша в"їжаєш в Боратин. :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще: ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ!!!!!

Срочно купити передні фари і задні проблискові маячки. Повірте. Життя та здоров"я дорожче!

Не факт, що буде в цьому плані дрес-код. І той в кого не буде цих прибамбасів буде наказан.

як варіант:

1. ноу вход на пакатуху.

2. прокат за пиво фари. (мінімум літр)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, класно вчора з'їздили... :smile-zachot:

Дякую всім за компанію! :)

Надіюсь коліно швидко заживе і знову до вас приєднаюсь... :0053:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все я готовий до вечірнього катання. Сьогодні придбав усе необхідне (фару, маячок, та світловідбивачі :ok: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную завтра.. якщо звісно буде бажання

Хочу вперше проїхати таку відстань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі на морозі.. :mdr:

ти погоду бачив? буде теліше - буде і байккупання.

омг.. побачив дощик - йшов 5 хв.. далі знову сонце..

живу на відродження, не подалік від берізок, тому впевнений що в гараджі не гірше.. хотя хз.. ну побачимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...