Перейти до змісту

Ніч в Замку - буде чи не буде?


Atarax

Рекомендовані повідомлення

Власне питання, буде чи не буде? А то щось надто тихо, а червень вже почався. Хто що чув/знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Ага, ну це вже радує. Не радує тільки "виступ зірки всеукраїнського рівня", точніше насторожує :g05:

п.с.: може хтось поділитись контактом Тетяни Гнатів, в лічку зрозуміло ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жара, ніфіга ти не кидала. Ти казала, що зі мною зконтактують. Вот, до сих пір контактують, ніяк не законектяться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.lutsk.ua/art-shou-nich-u-luckomu-zamku

Арт-шоу «Ніч у Луцькому Замку»

Воно відбудеться 26-27 червня 2011 року.

Організатор заходу: Луцька міська рада за сприяння Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради. Виконавці – управління культури Луцької міської ради, мистецька агенція «Арт-реал».

У рамках заходу – театралізовані дійства та екскурсії, виступи відомих музичних гуртів, напої та страви за давніми рецептами, середньовічні розваги, майстер-класи ремісників, українське кіно, феєрія вогню.

Довідки за телефоном – 0332 722 756.

Запрошуємо лучан та гостей міста відвідати арт-шоу «Ніч у Луцькому Замку».

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 724727, 720665)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жара, ніфіга ти не кидала. Ти казала, що зі мною зконтактують. Вот, до сих пір контактують, ніяк не законектяться :D

Соррі, я не наглядач їм, щоб стояти над головою і говорити : Подзвоніть Боді щодо Атмасфери мля! :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незабаром з'явиться.

дочекайтесь.

у вівторок буде прес-конференція, де місцеві масс-медіа дізнаються все про цьогорічну Ніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау! Інтрига розкрита! Очікуємо Zdob şi Zdub! :smile-zachot:

24700-1u.jpg

За 100 грн. матимемо і «Stary Olsa» (Білорусь) і «Kings & Beggars» (Львів), придворний балет «Cracovia Danza» (Польща), ансамбль середньовічного танцю «Пантера» (Львів), закарпатські музиканти - фольк-рок-етно-гурт «Rock-H», вогняне шоу театрів «Вольфрам» (Крим) і «Танець світлячків» (Полтава), театр на ходулях «Шоу велетнів» (Євпаторія), «живі скульптури» з Криму, і піскова анімація у виконанні харківської художниці Дар’ї Пушанкіної. Крім того, діятиме кіномайданчик, де демонструватимуться фільми учасників європейських кінофестивалів, відомих українських кіномитців та «молоде кіно» Луцька. і т.д.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... Програма прикольна... 100 грн. троха кусається... Але піду!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йййййююююююххууууууууууууууууу :ura: :ura: :ura:

Будзєм танцавать, піва піть і угарааааааааааааааааааать :0155: :0155: :0155:

Стари Ольса це мега круто, Кінгс енд Бегарс теж чудово, ну і Здоб ші ЗДуб зацінимо з радістю.

Аж невіриться, що небуде ніякого УГ :0119:

100грн. нормальок ціна, не нийте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порівняйте ціну на ніч, де виступатимуть зірки міжнародного масштабу (адже Здоб ші Здуб і Стари Ольса досить відомі гурти для всієї Європи і трошки за її межами :)) і ціну на непонятно шо мєсного разліва зато з шаленними амбіціями типу "я звєзда".

досі вважаєте що 100 гривень це багато?:)

p.s. а квитки вже продають? і де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. а квитки вже продають? і де?

Теж думаю відвідати дане дійство, підкажіть де можна купити квитки? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю, квитки варто придбати завчасно, адже в день самого концерту квитки коштуватимуть не 100, а 120 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулі роки ми купували в Просвіті. Організатори ті ж, тому, думаю шукати там же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував позаминулого року в Замку. На днях піду за квитком туди ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація щодо квитків: у касах Луцького замку (тел. 724588) та Палацу культури міста Луцька (723125), бронювання за тел. 0663020757.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...