Перейти до змісту

Астрология


zaHARE

астрология  

44 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Интересно мнение бордовцев по поводу астрологии.Кто пользуется услугами астрологов(сразу исключаем телелохотрон и массовый гороскоп в СМИ)?У кого опыт применения астрологии в жизни?Вообще размышления по поводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

По моему субъективному мнению, такое явление как астрология зыждится не на пустом месте. Что-то в этом все-таки есть. Хотя достоверность "звездной" информации всегда будет в большей или меньшей степени подвержена сомнениям, каким бы именитым ни был гуру-астролог. Нырять же с головой в эти дебри и стараться следовать каждому его слову - уже полный маразм. Свое мнение я бы высказал так: звезды могут указать путь, но люди в итоге все равно будут решать сами, куда им идти.

Кому интересно, бесплатно составить свою натальную карту и многое другое можно например тут или тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во втором вопросе не хватает варианта типа "Полная ерунда" и зря разрешил выбор нескольких вариантов-не для этого голосования

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если статистика скажет что люди рожденные с такого по такое-то в процентном соотношении обладают какими-то чертами характера больше чем любой другой знак, тогда поверю,

и персональный гороскоп тоже лажа =) ну не может положение планет на небосводе чего там значить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С помощью гороскопа, в основном, можно объяснить прошедшие события. Предвидеть — очень сложно (нужно быть еще и экстрасенсом) :unsure:

Обычно события более-менее соответствуют транзитной ситуации.

Еще. Если задумаете проверить синастрии с теми девушками (или мальчиками), с которыми у вас были отношения), наверняка обнаружете много интересного ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Астрология-очень серьезная и,как ни странно,точная наука.Но увы,мастеров астрологии на пальцах пересчитать.

То,что нам подают в СМИ-ерунда,попса.Это скажет любой профессиональный астролог,потому как даже у близнецов,с разницей рождения несколько минут,могут быть абсолютно разные гороскопы.Поскольку планеты меняют свое положение ежесекундно.Рожденные в одну секунду,но в разных городах Земли будут иметь разные гороскопы.

Индивидуальный гороскоп-не приговор и не фатум,это как сценарий жизни,который так же может изменяться в зависимости от наших действий.Это типа подсказки:когда лучше начинать то или иное действие для получения максимального результата,когда лучше создать семью,с кем,какие качества и знания развивать,какие черты характера исправлять и т.д.и т.п.

Хотя есть гороскопы и фатальные,т.е. того,что предназначено не избежать,но это не так часто бывает.

Многие современные астрологи могут с помощью компьютерных программ составлять довольно точные индивидуальные карты гороскопов,но увы,не многие из них могут их правильно читать(толковать).

Астрологу для составления более-менее точной карты нужно знать ваше рождение,по возможности,с точностью до секунды и точное место рождения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтобы быть наукой астрологии не хватает достоверности и воспроизводимости — уж больно много переменных задействовано, трудно все учесть :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біблія

"і щоб ти, звівши очі свої до неба, і побачивши сонце, і місяць, і зорі, усе військо небесне, щоб не був ти зведений і не вклонявся їм, і не служив їм; бо Господь, Бог твій, приділив їх усім народам під усім небом.

Коли буде знайдений серед тебе в одному з міст твоїх, які Господь, Бог твій, дає тобі, чоловік або жінка, що зробить зле в очах Господа, Бога твого, щоб недотримати заповіту, 3 що пішов би й служив би іншим богам, і вклонявся б їм та сонцеві або місяцеві, або всім зорям небесним, чого я не наказав, і буде розказано тобі, і ти почуєш, і будеш добре допитуватися, а ото воно правда, дійсна та річ, була зроблена ота гидота серед Ізраїля, то випровадиш того чоловіка або ту жінку, що зробили ту злу річ, до брам своїх, того чоловіка або ту жінку, і вкаменуєш їх камінням, і вони погинуть."

Астрологія (читай - віра в те що твоя доля залежить від мертвих каменюк, які називаються "зорі" і все що повязано з небесними тілами) суворо заборонена Богом як одна із форм ідолопоклонства.

Маючи волю, моральність, вибір ми відповідаємо за те що робимо а не зорі чи інші небесні тіла мають визначати що ми повинні робити, або з яким характером ми народжуємось.

Біблія

Зверніться до Мене й спасетесь, всі кінці землі, бо Я Бог, і нема більше іншого Бога!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю астрологія має право на існування. Як не як а небесні тіла все таки впливають на життя людини. Взяти хоча б Сонце і Місяць... Думаю і інші планети/зірки вносять свої корективи в земне життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю астрологія має право на існування. Як не як а небесні тіла все таки впливають на життя людини. Взяти хоча б Сонце і Місяць... Думаю і інші планети/зірки вносять свої корективи в земне життя...

Это как?.Это Альдебаран меня сегодня чуть не сбил на переходе или может мне Марс кошелек с золотыми дублонами подкинет?

Отношу астрологию к псевдонаукам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное отличие науки от псевдонауки — повторяемость (воспроизводимость) результатов. А как в астрологии интерпретировать "результат" и его "повторяемость", если каждый отдельный индивидуум получает свой собственный суповой набор? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, тут складно знайти дискрімінуючі фактори. Існуючі дослідження виявляють, в кращому випадку, слабкі ефекти, й на великих масивах даних :unsure:

Відносно біблії.

Тут певно, велике значення має, з чого починати астрологію ;)

Якщо з вивчення впливу Місяця, поступово включаючі нові змінні (планети) — це явно буде наука;

Якщо на основі невідомо звідки взявшихся тлумачень, то це — інше, і тут, звичайно містика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі явища в світі енергетично взаємозв"язані. Тому небесні тіла і їх рух також пов"язаний зі всімома іншими явищами, і безпосередньо з кожною людиною. Якщо врахувати, що простір і час, і всі явища дуже взаємопов"язані, то , на мою думку,астрологія та всі види гадань ( від рун, кофейної гущі і гадання на нутрощах жертовних тварин, і т.п) мають право на існування і можуть давати хороші результати.

Головна проблема - в тлумаченні,і в тому хто це тлумачить.Ці люди як канал . Якщо він ясний - ясні результати. Частіше навпаки...

Але це лише моя суб"єктивна думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Gabriel:астрологі не поклоняються зорям і каменюкам.Вони вивчають вплив небесних світил(створених Богом не тільки для світла) на оточуючий світ.

Ось твій комент,це якраз приклад неправильного тлумачення писання.Звісно.що ми самі відповідаємо за всі свої вчинки,але повторюсь,гороскоп-це підказка(того й картою називається) щоб розрахувати азимут в якому й рухатись,щоб стати кращим.Але ці карти має читати спеціаліст,а не Фукс.

- Лом, срочно найдите третьего!

- Знакомьтесь, Фукс!Знает четыре языка и прекрасно разбирается в картах!

пригоди капітана Врунгеля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

астрологія - псевдо наука! небесні тіла рухаються за фізичними законами, тобто положення будь-якого тіла можна передбачити, а звідси випливає, що доля кожного наперед визначена, її змінити неможливо, отже сенс тоді знати майбутнє? а якщо ж ми можем змінювати свою долю, значить змінивши свою долю - ми змінимо траекторію польоту планет! шось не чув, що Юпітер чи Марс полетіли в іншу сторону.

взагалі ці прогнози набір стандартних фраз. я не заперечую існування передбачення майбутнього, але я не вірю, що нутрощі тварин, кава і т.д. шось "говорять". В існування провидців ще вірити можна, хворий мозок може показати глюки, а може й майбутнє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читає сьогодні моя бабуля (б) гороскоп для мого знаку:

"Сьогодні ви зможете перевірити чи відповідальна ваша кохана людина"

і тут повертається до мене і питає

б - в тебе є кохана людина?

я - нє

б - ти диви як брешуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

астрологія - псевдо наука! небесні тіла рухаються за фізичними законами, тобто положення будь-якого тіла можна передбачити, а звідси випливає, що доля кожного наперед визначена, її змінити неможливо, отже сенс тоді знати майбутнє? а якщо ж ми можем змінювати свою долю, значить змінивши свою долю - ми змінимо траекторію польоту планет! шось не чув, що Юпітер чи Марс полетіли в іншу сторону.

взагалі ці прогнози набір стандартних фраз. я не заперечую існування передбачення майбутнього, але я не вірю, що нутрощі тварин, кава і т.д. шось "говорять". В існування провидців ще вірити можна, хворий мозок може показати глюки, а може й майбутнє :)

щодо астрології - ти плутаєш поняття фізики - тобто в твоємо розумінні руху планет по стабільним траекторіям і їх впливу на конкретну людину - тобто ту, в якої свфй окремо взятий час народження включно до секунд, місяць, рік, місце і ще кілька факторів, хоча за звичай беруть до уваги лише перші нахвані мною.

Щодо хворості мозку - ти впевнений що твій мозок не хворий - може це в нас - в тих, що нічого не бачить він хворий і обмежений, і цьому є підтвердження: людина яка не має відповідного рівня свідомості при отриманні будь-яким чином певних надздібностей може зійти з розуму.

і ще - космос не такий вже й досліджений як ти думаєш, а отже вплив зовнішніх факторів на планети сонячної системи має достатньо велику ймовірність, а отже відповідно твої слова про наперед визначенні траекторії немають сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо астрології - ти плутаєш поняття фізики - тобто в твоємо розумінні руху планет по стабільним траекторіям і їх впливу на конкретну людину - тобто ту, в якої свфй окремо взятий час народження включно до секунд, місяць, рік, місце і ще кілька факторів, хоча за звичай беруть до уваги лише перші нахвані мною.

я не заперечую вплив космічних тіл на людину, я заперечую прогнозування майбутнього таким чином.

Щодо хворості мозку - ти впевнений що твій мозок не хворий - може це в нас - в тих, що нічого не бачить він хворий і обмежений, і цьому є підтвердження: людина яка не має відповідного рівня свідомості при отриманні будь-яким чином певних надздібностей може зійти з розуму.

Я не бачу майбутнього (але якби бачив, думає сказав би тобі ;)), отже я здоровий як і решта населення землі. якщо чийсь мозок не такий як усі, то це він хворий, а не усі хворі.

і ще - космос не такий вже й досліджений як ти думаєш, а отже вплив зовнішніх факторів на планети сонячної системи має достатньо велику ймовірність, а отже відповідно твої слова про наперед визначенні траекторії немають сенсу.

ти прав! він майже не досліджений! але щоб передбачити траекторію польоту планет з дуже малою похибкою, знань і можливостей вистачає. І якщо якась "сила" зміститть траекторію польоту на десяті відсотка, то це спричинитть катаклізми.

але припустим що планети діють на нас, тоді за 3 законом ньютона ми також впливаєм на планети, але ми настільки маленьки, що нашого впливу нінащо не вистачить. Тобто чи ми є чи нас немає, це не впливає на планети.

і дратують слова провидців: шось сьогодні канал поганий, мабуть, передбачення будуть хибні. ШОсь я не настроївся... вони кажуть те, що ти хоч почути: чи у тебе все буде добре чи ти скоро захворієш і помреш. Їхнє завдання - зрубати бабло!

Я говорю про те, що в більшості випадків такі люди шарлатани! А якщо і є люди здатні передбачати майбутнє, то вони будуть тримати це у таємниці, оскільки це можна дууже вигідно використати ДЛЯ СЕБЕ, а не для когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Storm твои взгляды созвучны с взглядами инквизиции и Гитлера-все кто видит будущее-еретик(еврей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, зібралить самі великі світила форуму і обговорюють сферичного коня у вакуумі.

Астрологія не використовує класичну астрономічну модель всесвіту, тому і в звичайні закони фізики її не впишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, зібралить самі великі світила форуму і обговорюють сферичного коня у вакуумі.

Астрологія не використовує класичну астрономічну модель всесвіту, тому і в звичайні закони фізики її не впишеш.

Вот-вот.Не опираясь на научные данные астрология не является наукой в классическом значении слова.Пока что это необоснованные теории на необоснованных знаниях.Астрология как религия-никто доказать не может ,но многие очень верят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Астрология как религия-никто доказать не может ,но многие очень верят
На відміну від релігії в астрології використовуються цілком зрозумілі математичні розрахунки, до речі біблія зявилась набагато пізніше ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Storm твои взгляды созвучны с взглядами инквизиции и Гитлера-все кто видит будущее-еретик(еврей)

ти мене так і не зрозумів... я не заперечую існування передбачення майбутнього і не вважаю це поганним вмінням, але я відношусь з великим сумнівом до всяких там "провидців", які через різне барахло "бачать" майбутнє. Майбутнє або бачать або не бачать, і дивитись на небо чи трусити чиїсь кишки нічого не дає.

І навіть припустивши, що зорі і планети і дійсно впливають на долю людини, то знайти математичу модель цієї залежності неможливо: не то що її не має - її не найти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...