Перейти до змісту

Клуб любителів Trance


HWman

  

77 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

слухав я...шаблонний цей Unfold (2011) у нього якийсь, не бере за душу..

Завдяки цьому альбому моє відношення до John O’Callaghan змінилось в кращу сторону. Не зовсім розумію вислів "шаблонний" в цьому випадку. Може Тієсто не шаблонний?

"Не бере за душу" - не бачу сенсу сперечатись, напевно нам з тобою подобається різний транс.

ЗІ. З ювілеєм тебе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 241
  • Створено
  • Остання відповідь

начинал я своё транс-путешествие с пси-направления и творческого коллектива Astral Projection, продолжил Infected'ом, The Delta (aka X-Dream, рекомендую!), на какое-то время вынырнул в течении ASOT'а, потом, когда перестало "цеплять", подсел на idm навроде Richard D. James (AFX, Aphex Twin)

так что, думаю, я тоже, как-никак, имею право на членство в вашем клюбе :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
http://www.ex.ua/view/2135391 http://rutor.org/torrent/63109/tiesto-kaleidoscope-remixed-2010-mp3 Зацените Tiesto - Kaleidoscope Remixed (2010) данный альбом у меня вляется уже давно, но както не прислушивался особо..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Moonbeam хтось слухае?

та да.взагалі стиль одноманітний, але є дійсно класні трекі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Moonbeam хтось слухае?

та да.взагалі стиль одноманітний, але є дійсно класні трекі

згоден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tempo Giusto - Premiering In Theaters (Original Extended Mixes) - нажаль силку не можу дати.

Семпл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Скачав кілька альбомів тут (там де більше сідів) прослухав - чьо-то вже не пре мене так, хоча і старі альбоми вже так таращать як раніше невже душа не лежить вже до цього стилю? Порадьте що з нового послухати, накшталт Imagine, Mirage,Elements_of_Life_(Remixed) music.gif (мої улюблені альбоми)

Відаю більш перевагу вокалу, або як у Elements_of_Life просто музика.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комусь ти не догодив, що не пост то -1 (то не я).

HWman, можу порадити послухати окремо по альбомам:

Cosmic Gate - Sign of the times

Susana - Closer

Chicane - Giants.

Окремо по виконавцям:

Christian Burns (треки за його участю)

Filo and Peri

Nic Chagall (from Cosmic Gate)

звичайно, АТВ

Окремо по трекам:

Gareth Emery feat. Lucy Saunders- Sanctuary

Gareth Emery - Into The Light (feat. Mark Frisch)

tritonal_meredith_call-broken_down_(shogun_remix)

4 Strings - Catch A Fall (Evol Waves Remix).

Above_and_beyond_pres._oceanlab_-__lonely_girl_gareth_emery_remix

Allure feat. Christian Burns - Power Of You

Allure feat. JES - Show Me The Way (tyDi Remix)

Allure feat. Julie Thompson - Somewhere Inside (Andy Duguid Remix)

Aly and Fila feat Katherine Crowe - It will be ok

Aly and Fila feat Sue Mclaren - I can hear you

Aly_and_fila_feat_jass_-_breeze_(original_mix)

Damien S feat. Marcie - Before You Leave Me (Big In Ibiza Remix)

...треків багато, навіть якщо відбирати по вокалу... але спробуй послухати вищенаведені, сподобається - продовжу список (набереться треків з 70-80).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оу, VadimM, Chicaneслухаєм!!! :ok: Дуже вже гарна в них музика! Всі альбоми маю!

Susana - Closer - цей альбомчик теж кльовий! Переслухав вже його в кількох реміксах!

Allure - теж майже вся музика ульот!

Ще файна штука Way Out West - We Love Machine (The Remixes) :ok:

Shingo Nakamura - Sapporo :ok:

Dinka - Tales of the Sun :ok: :ok: :ok:

......

Гарний сайт з якого завжди качаю музику ( є дуже багато чого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в папочці "Selected" зараз 240 треків, шкода що рідко оновлюю колекцію, там ще десь 50 кандидатів назбиралось... Якщо когось зацікавить - можу зробити її скрін - оцифруєте і в гугл.

HWman радив виключно те що з вокалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, cерйозно??? Для мене A state of trance вже пройдений етап... тепер тільки ювілейні і Year Mix.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю коли по трекам все а не півтори години одним...

VadimM сенкі, тяну все помаленьку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю коли по трекам все а не півтори години одним...

Я також, або коли в роздачі одразу присутній куе-файл...

HWman, ще можу порадити альбом Roger Shah presents Sunlounger - The Beach Side Of Life (ARMA270) - 2010

Там також вистачає треків з вокалом, але це вже беліерік транс. Спробуй, наприклад, послухати звідти Sunlounger feat. Zara Taylor - Feels Like Heaven або Sunlounger feat. Antonia Lucas - Beautiful Night, і вирішиш чи варто качати весь альбом. Тільки раджу качати в реміксах, бо оригінал надто вже для мене спокійний, хоча в цьому теж дещо є ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Susana - Closer - неочєнь, як на мене

Cosmic Gate - Sign Of The Times (2009) music.gifup.gif.

Поки ці два прослухав повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Susana - Closer - неочєнь, як на мене

Cosmic Gate - Sign Of The Times (2009) music.gifup.gif.

Поки ці два прослухав повністю.

Послухай Cosmic Gate - Wake Your Mind (Album)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM серьозно!!! мені пацпни казали шо то є класна штука!!!11

Якщо серйозно, то останнім часом Армін почав туди пхати "шо попало", чи, як ти висловився, "там все є))" - або загальний рівень якості музики знизився (в чому я сумніваюсь), або змінився смак самого Арміна - в більш комерційну, попсову ака "vocal trance" сторону (В чому я майже не сумніваюсь) І це підтверджується його останнім альбомом. До того ж, зараз він вже більше продюсер ніж діджей, тобто схоже що гроші переходять на перший план порівняно з музикою. Порівняйте будь-які (за останній час) випуски АСОТ та інших діджеїв, наприклад, М.І.К.Е., Above & Beyond - і зрозумійте про що я кажу. Тому я і перестав обмежуватись лише АСОТ"ом.

До речі, прослухав свіжий Year Mix - та сама фігня. Побачимо послухаємо що звучатиме за 2,5 місяця на A state of trance 550.

Якщо так піде далі, я перестану бачити різницю між Armin van Buuren та Lady Gaga і іже с німі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Порівняв так прівняв о_О. Не знаю чим треба слухати, щоб перестати бачити різницю... явно не вухами =).

Так, зараз вокал став переважати, але особисто я не бачу в цьому нічого поганого... хорошим вокалом трек не зіпсувати, імхо. Тому його музика мені і надалі подобається.

На рахунок Vocal Trance, то можу запропонувати останній альбом Roger Shah'а "Openminded", якшо звичайно його ще не згадували в даному топіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьмемо, до прикладу, збірник, на який я наткнувся недавно і випадково (качав кота в мішку - трекліст ні про що не говорить, назва також) VA - Sexy New Years Eve (Delicious Progressive Trance) (2011) та порівняємо його з тим же останнім Year Mix від Арміна. А потім цей же Year Mix порівняємо з якимось черговим шедевром Lady Gaga. Як на мене, різниця там однакова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Оцініть трек, старий як світ

http://agraba.pdj.ru/tracks/203494/Agraba_I_Know_You_Are_Smiling_Now_Original_Mix.html

Правда то не зовсім транс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ порадуйте хтось якісним свіжачком!

Сам разів 10 прослуховував сет Omnia на асоті в Киїєві, як на мене то класно вийшло.

:_18: :_18:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня такая же просьба.. есть несколько вечно играющих треков, но хочется чего то новенького...

посоветуйте чего нибудь...

и ещё одна просьба.. подскажите сайтики, где можно нормально скачивать свежую транс - музыку...

без всяких перекидов на "левые" порталы... и без " Not Found"

(торрентов нету)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...