Перейти до змісту

Як нас обдурюють на кожному кроці


HaTaLjKa

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в цій темі викладати життєві ситуації, коли порушують наші права, як споживачів.

Сьогодні вирішили з подругою перекусити в одному кафе в Луцьку. Принесли МЕНЮ. Ми замовили: 1.Салат "Чернігівський": склад - яйце, кукурудза, огірок, цибуля, варене куряче мясо, майонез. 2. Бутерброд з твердим сиром. Склад- хліб, масло, сир голандський, зелень. Що ми отримали де-факто: Салат без одного інградієнта (яйця) і бутерброд, в якому з перерахованих складових був лише хліб і маленький листочок петрушки. Виявилося, що масла в них немає, а замість нього - майонез, замість голандського сиру - чи то російський, чи то й зовсім сирний продукт. Принесли рахунок - порахували як в меню: з яйцями, маслом і твердим сиром. На запитання персоналу, чому вони так роблять, нас повідомили, що меню застаріле, а нове вони ще не надрукували і що треба було перед замовленням запитати, чи дійсне це меню. Мене чесно кажучи це нахабство дуже роздратувало. Тому пропоную бути уважнішими і не піддаватися на такі хитрощі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Надо сразу идти к директору,угрожать санстанцией,налоговой,защитой прав потребителей и Божей карой.Обычно действует освежающе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корисна тема :smile-zachot: , але буде ще кориснішою, якщо вказувати назву закладу

офтоп: прикольно спостерігати, як у темах розділу "жіночий клуб" першими відписуються хлопчики))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це треба було мовчати три роки, щоби потім відписатися про то, що ти розклала на запчастини салат і не дорахувалася там яєць... це подія, що найбільше тебе схвилювала за ці роки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корисна тема :smile-zachot: , але буде ще кориснішою, якщо вказувати назву закладу

офтоп: прикольно спостерігати, як у темах розділу "жіночий клуб" першими відписуються хлопчики))

Я нові теми знаходжу через кнопку "Просмотр новых публикаций", тому часто навіть не знаю в якому розділі тема. А цю тему треба було в "Lutsk.talks", тому що обдурюють не тільки жінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це треба було мовчати три роки, щоби потім відписатися про то, що ти розклала на запчастини салат і не дорахувалася там яєць... це подія, що найбільше тебе схвилювала за ці роки?

Це було годину тому. Так мене хвилює: Що мені кладуть чи не докладають за мої гроші. Якщо у Вас їх багато пропоную поділитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, а я підтримую: по-перше яйце, хамство зі сторони персоналу стверджувати, що клієнт повинний був би запитати, чи дійсне меню: його дійсність жодним чином не повинна піддаватись сумніву. По-друге, я, наприклад категорично не їм майонезу,якби мені принесли бутерброд з майонезом замість масла, я б ніколи не стала за нього платити. По-третє,подати салат без яйця,яке заявлене в меню як інгредієнт - це знову ж таки хамство: можливо клієнтка лише заради цього інгредієнту і замовили злощасний салат,як я, наприклад, замовляю в Фелічіті завжди один і той же салат, тому що там є баклажани, які я обожнюю. Я уже мовчу про те, що яйце, якого не було в салаті, входить в калькуляцію готової страви. :)

Карочє, я б зробила так, як Зеротул, тільки не йшла б до директора, а покликала б його до себе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корисна тема :smile-zachot: , але буде ще кориснішою, якщо вказувати назву закладу

офтоп: прикольно спостерігати, як у темах розділу "жіночий клуб" першими відписуються хлопчики))

Я нові теми знаходжу через кнопку "Просмотр новых публикаций", тому часто навіть не знаю в якому розділі тема. А цю тему треба було в "Lutsk.talks", тому що обдурюють не тільки жінок.

Кафе "Чернігівське". Дякую за підказку, дуже довго шукала, куди б її помістити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це було годину тому.

свіжа душевна травма, розумію...

радий за Вас, дівчино, Ви щаслива людина:) за стільки часу з проблем у Вас- лише нез"їджені яйці:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корисна тема :smile-zachot: , але буде ще кориснішою, якщо вказувати назву закладу

офтоп: прикольно спостерігати, як у темах розділу "жіночий клуб" першими відписуються хлопчики))

Я нові теми знаходжу через кнопку "Просмотр новых публикаций", тому часто навіть не знаю в якому розділі тема. А цю тему треба було в "Lutsk.talks", тому що обдурюють не тільки жінок.

та я ж так, поговорити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені цікаво... є в когось зразок якоїсь перепустки у "Захист прав споживача"?

Тіпа заходиш у кафе, набираєш у пакетики салатів, потім береш меню, кажеш, що конфіскуєш його і показуєш хоч аби-яку "корочку"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені цікаво... є в когось зразок якоїсь перепустки у "Захист прав споживача"?

Тіпа заходиш у кафе, набираєш у пакетики салатів, потім береш меню, кажеш, що конфіскуєш його і показуєш хоч аби-яку "корочку"... :)

Потом появится тема "Как обманывает Дифото.Краткий справочник как поесть нахаляву" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Салат "Чернігівський"

Кафе "Чернігівське".

Який салат таке й кафе :lopata:

Персонал теж напевно Чернігівський.

Взагалі так не роблять, але треба було діяти вже тоді і розбиратись з адміністрацією, а не писати тут на форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше пивнуха на Коняніка біля "Наша". не впевнений, що на "лєтніку" вас будуть балувати хоча б чимось із переліченого тс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Салат "Чернігівський"
Кафе "Чернігівське".
Який салат таке й кафе :lopata:
Персонал теж напевно Чернігівський.Взагалі так не роблять, але треба було діяти вже тоді і розбиратись з адміністрацією, а не писати тут на форумах.

Це попередження, що у тому закладі потрібно бути уважнішим. От пиво там холодне :0011:

скоріше пивнуха на Коняніка біля "Наша".

Так і є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це попередження, що у тому закладі потрібно бути уважнішим.

У всіх закладах треба бути уважнішим. Таке може трапитися з будь-ким і будь-де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі так не роблять, але треба було діяти вже тоді і розбиратись з адміністрацією, а не писати тут на форумах.

Коли ми в офіціанта попросили адміністратора, виявилось, що з адміністрації в них лише повар, який не захотів виходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про ту кахвешку можу багато розповісти, але не буду.

Варто зайти в туалет і все стане ясно. Про якість обслуговування окрема епопея.

Гуано це, а не заклад. Не ходіть туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На запитання персоналу, чому вони так роблять, нас повідомили, що меню застаріле, а нове вони ще не надрукували і що треба було перед замовленням запитати, чи дійсне це меню. Мене чесно кажучи це нахабство дуже роздратувало.

Однозначно потрібно було відмовитись платити,нєма дєнєг і усьо-треба було їм наперед запитати чи є у вас гроші.Скоріш за все за охоронника у них той же самий повар,який відмовляється виходити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але треба було діяти вже тоді і розбиратись з адміністрацією, а не писати тут на форумах.

Ти не прав. Вона ж не написала: "Караул, що мені робити???" Такі теми на форумах треба, хтось поділиться власним досвідом вгамовування загнавшихся закладів харчування, якісь дієві засоби порекомендують, інші прочитають і будуть ще більш підготовленими до таких випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але треба було діяти вже тоді і розбиратись з адміністрацією, а не писати тут на форумах.

Ти не прав. Вона ж не написала: "Караул, що мені робити???" Такі теми на форумах треба, хтось поділиться власним досвідом вгамовування загнавшихся закладів харчування, якісь дієві засоби порекомендують, інші прочитають і будуть ще більш підготовленими до таких випадків.

Дякую, що правильно зрозуміли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...