Перейти до змісту

Самогон — нет ничего проще!


Рекомендовані повідомлення

З сухопарником, однозначно, продукт виходить приємніше ніж без нього, але на багато кращий результат буде при подвійній перегонці і відбору (при другому перегоні) по фракціях.

Свій комплект (без верхнього термометра) готовий віддати за 2 тис. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

В 15.04.2014 в 14:02, -=Mr.BrooX=- сказал:

за це стаття,якщо хто не в курсі.

В 24.10.2017 в 10:51, LaMeRiLKiN сказал:

 

Неа. В закладках собі повісив такий агрегат, все ніяк руки не дійдуть краще питання вивчити. Ну і треба знайти хто привезе і ТАХ відіб'є.

http://www.browin.pl/biowin/wino-piwo-destylaty/destylacja/destylator-i-szybkowar-2w1-12l#!prettyPhoto

 

 

тоді, як провести цей агрегарт через кордон, частинами?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Holy сказал:
  Скрыть контент

тоді, як провести цей агрегарт через кордон, частинами?))

Як дистилятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 31.10.2017 в 16:57, tacsa сказал:

Може кого зацікавить, маю комплект з харчової нержавійки, яким дуже рідко користуюсь - куб 14 літрів і дистилятор. 

Він електричний чи на газ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Zalepok44 сказал:

а в чому проблема провезти? 

 

Цитата

 

Стаття 176. Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення

Виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення - тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже написали, що це обладнання представлене як дистилятор, тому проблем бути не має.

Ну, і "стаття" - це голосно сказано. Штраф у 3-10 неоподаткованих мінімумів - це 51-170 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, LaMeRiLKiN сказал:

Ну, і "стаття" - це голосно сказано. Штраф у 3-10 неоподаткованих мінімумів - це 51-170 грн.

Штраф згідно статті №***. Так що все правильно писали. І штраф з конфіскацією апарата. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 8 місяців потому...
  • 7 місяців потому...

приходить свято на цю вулицю! - "слуги народу" дійсно слуги народу! :D

Нардепи від "Слуги народу" пропонують скасувати відповідальність за самогоноваріння

Цитувати

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Народні депутати України від фракції “Слуга народу” зареєстрували проект закону 2371, яким пропонують скасувати правові норми. Які передбачають відповідальність за самогоноваріння. Про це йдеться на сайті ВРУ, передає УНН.

Так, 1 листопада одержано ВРУ та передано на розгляд керівництву законопроект № 2371 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо скасування правової норми, яка передбачає відповідальність за самогоноваріння).

Ініціаторами законопроекту виступили 6 народних депутатів України від фракції “Слуга народу”. Текст проекту закону наразі відсутній.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

приходить свято на цю вулицю! - "слуги народу" дійсно слуги народу! :D

Нардепи від "Слуги народу" пропонують скасувати відповідальність за самогоноваріння

О, оце діло)))))) Ще б ціну на газ, цукор, дріжджі знизити))))) Пили б своє, якісне, корисне( в міру)))))  ),а не шмурдяк, за скажені гроші))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, bublik007 сказал:

О, оце діло)))))) Ще б ціну на газ, цукор, дріжджі знизити))))) Пили б своє, якісне, корисне( в міру)))))  ),а не шмурдяк, за скажені гроші))))

А хто тобі зараз заважає? Та й ціни нормальні на цукор і все інше. Я собі роблю подвійного перегону, по кишені не сильно б'є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
В 03.11.2019 в 12:18, jack74 сказал:

приходить свято на цю вулицю! - "слуги народу" дійсно слуги народу! :D

Нардепи від "Слуги народу" пропонують скасувати відповідальність за самогоноваріння

 

должны выпустить закон о поддержке домашнего самогоноварения для технических нужд, Украине не хватает дезинфицирующих средств...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
В 15.04.2014 в 12:59, Masik сказал:

Вчера только забрал свои 8 литров, выгнанной из варенья - водка отдыхает))))))

Спойлер

IMG_20210111_212334.thumb.jpg.396382beeed4a3f40cf858ff809ffd31.jpg

І я пробував з неліквідного варення гнати. Більше чути фруктовий запах, а по смакові майже не відчувається фруктове минуле. Без пари метрів марлі, щоб відфільтрувати жмих, я тепер за таке діло не візьмуся, тим більше для когось. Промудохався цілий вечір цідити через якусь тряпку. І саме головне, хто захоче повторити, нюхайте варення, бо я чуть півлітри тещиної аджики не бахнув, яку жінка підсунула як варення.

В 22.10.2017 в 22:50, Serpent сказал:

Алюміній - не найкращий матеріал для куба, погано впливає на смак кінцевого продукту і виділяє шкідливі речовини. Стандарт для самогонного апарату - це нержавіюча сталь. А ідеал (але дорого) - мідь.

Тепер маючи 4 роки досвіду за плечима можу стверджувати, що ідеал - нержавійка, а мідь чи тим більше латунь - зло. Алюміній очевидно також вступає в реакцію з брагою, бо бідон світліє після браги, але смаку не псує. Мідь також смаку не псує, але колись прогнав чисту самогонку подвійного перегону тоненькою цівкою через ватні кружочки, результат на фото - схоже на купорос міді. Плюс постійно наблюдаю наліт саме на мідних і латунних частинах апарату. Тому вирішив замінити все що має мідь: врізку в бак, сухопарник, холодильник (все є на останньому фото). Все на різьбі 1/2". Якщо хтось має на продаж, пишіть. Про ОЛХ вкурсі, не горить.

Спойлер

IMG_20210131_125055.thumb.jpg.72860dc6315f7663fec0f262404d31b1.jpg2115505174_2018-06-1613-50-51.thumb.JPG.a49c6bf5dc4b266db767abb15fe29afc.JPG

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є тут ще самогонщики? Може давайте в складчину нормального апарата купимо, щоб я вже на сухопарника з нержавійки не тратився?

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Я трохи в шоці з цієї візуалізації. Тем про інші наркотики не знайшов, тому викладу сюди.

Чим вище наркотик, тим легше до нього звикається, чим правіше, тим менша різниця від нормальної дози (там де кайф) до смертельної. Отже якщо не брати до уваги Героїн, то найлегше звикнути до нікотину, а найлегше перебрати і здохнути від алкоголю. І вони (уряд) це продають в магазинах і ще й непогано на цьому заробляють, а ЛСД, до якого ні звикнути неможливо як і здохнути від нього - ні. Та й коноплі незаслужено заборонені - вони на одному рівні з кавою, тільки від кави легше здохнути чим від конопель.

Drug_danger_and_dependence-ru_svg.thumb.png.e602eb1db9aec6a53c1d48047304e08e.png

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Я трохи в шоці з цієї візуалізації

На скільки надійне джерело даних? 

 

Варто зауважити,  що горизонтальна шкала логарифмічна, і  її потрібно "правильно читати",  бо візуально неточно дані можна сприйняти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Unknown сказал:

На скільки надійне джерело даних? 

https://ru.wikipedia.org/wiki/ЛСД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-то из кызыла пробовал бадяжить?

Жрать уже нема сил, портится. :)

"Закинул" два ведра, бродит. Думаю "стоит...не стоит, заморачиваться"?

 

167454607_.jpg.8756b7abfda285dc2d09b9bda590e1b7.jpg

Змінено користувачем GreyHairs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, GreyHairs сказано:

Кто-то из кызыла пробовал бадяжить?

Жрать уже нема сил, портится. :)

"Закинул" два ведра, бродит. Думаю "стоит...не стоит, заморачиваться"?

 

167454607_.jpg.8756b7abfda285dc2d09b9bda590e1b7.jpg

 

Купив би, ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, GreyHairs сказано:

Закинул" два ведра, бродит. Думаю "стоит...не стоит, заморачиваться

З самого кізилу не вийде,треба цукор,та воду.На 2 відра кізилу,я думаю,досить 5 кг.цукру,25 л. води.Змішати і нехай бродить,потім відцідити і перегнати.Вийде фруктова горілка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.09.2021 at 12:48, nickel сказано:

Я трохи в шоці з цієї візуалізації. ... Отже якщо не брати до уваги Героїн, то найлегше звикнути до нікотину, а найлегше перебрати і здохнути від алкоголю. І вони (уряд) це продають в магазинах і ще й непогано на цьому заробляють ...

Drug_danger_and_dependence-ru_svg.thumb.png.e602eb1db9aec6a53c1d48047304e08e.png

 

А Пенсійному фонду України нафіг не треба, щоб ти до ста років жив.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...