Перейти до змісту

Лінух...


lu4nik

Рекомендовані повідомлення

Допомогло, дякую!!!

Я розумію що це звучить смішно, але як добавляти значки на так званий "Робочий стіл"

Додати на робочий стіл віджет "Перегляд тек". Там можна розміщати всі значки. А взагалі в KDE 4.2 значки можна розміщати, як і раніше, зразу ж на "робочому столі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 340
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В маздаї таких оточень на багато більше і серед них є комфортніші від лінухових.

Цікаво... Ніколи не бачив KDE3 i compiz?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як і раніше, це в директорії Desktop створювати посилання на програму?

Можна. Хоч цей віджет дозволяє розмістити на робочому столі будь-яку теку, не тільки Desktop

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скажіть, а які переваги використання тестових дистрибутивів? (якщо вони є звичайно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну наприклад: недавно Debian lenny став stable а squeeze став testing.

То чи є перевага в тестовому дистрибутиві?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А недоліки - короткий термін підтримки, якщо вона взагалі присутня) Для нашого брата краще тестові ставити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Post #330:<<Скажіть, а які переваги використання тестових дистрибутивів? (якщо вони є звичайно) >>

Стосовно Debian'нівських дистрибутивів: http://ru.wikipedia.org/wiki/Debian#.D0.A1....82.D0.BA.D0.B8 Прочитайте статтю і багато чого нового дізнаєтесь про проект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ніяк неможу по-людськи потоваришувати з Лінухом.

Поставив Убунту 9.10

В навушниках\колонках пояилися якісь стуки. Регулярно щосекунди стук - стук - стук. Підкажіть шо за біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

глючит alsa драйвер, пробуй поставить oss

sudo apt-get intsall oss или sudo apt-get install alsa-oss

и напишы лучше о проблеме на какойнить Линуксовый форум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik, постав краще Убунту 10.04, це LTS реліз (long time support), ця система набагато швидша в порівнянні з 9.04 і, помилок, які виникають в тебе в 9.04, може і не бути.

З.І. Пишу зараз із цієї ОС, ставив відразу після релізу.

З.І.І. На моєму ноуті (Dell Inspiron 1501) завелося все з коробки, що при попередніх релізах не спостерігалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я загружався в режимі лівСД то в мене на ноуті не працював вай-фай (BCM4390) в інеті пишуть що на диску є bcmwl kernel source що заведе вай-фай але щось він не покатив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я загружався в режимі лівСД то в мене на ноуті не працював вай-фай (BCM4390) в інеті пишуть що на диску є bcmwl kernel source що заведе вай-фай але щось він не покатив

скомпилил его и сделал modprobe?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...