Перейти до змісту

Стерео фото Луцька з висоти пташиного польоту!


FlyPilot

Рекомендовані повідомлення

Вчора трішки політав, ось пара фоток... :)

Ще такий ракурс 33-го-

post-7823-0-32021300-1313412031_thumb.jp

Цікаво з повітря дивиться бізнес-центр біля Фокстроту-

post-7823-0-30600300-1313412130_thumb.jp

Ось ще гарна,як на мене, панорамка неба над Луцьком-

post-7823-0-01055300-1313412198_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

круті фото! цікаво як одним фотіком в польоті вдавалося встигнути зробити 2 фото?

я якось трохи пробував теж, правда львів...

анагліфні окуляри маю, але плющить від них непадєцкі %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да фото очень интересные ! тут уже почти весь город только ГПЗ и Львовской не хватает , было бы круто и там пофотать)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круті фото! цікаво як одним фотіком в польоті вдавалося встигнути зробити 2 фото?

кажуть можна зробити так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круті фото! цікаво як одним фотіком в польоті вдавалося встигнути зробити 2 фото?

кажуть можна зробити так.

Стаття звичайно цікава, але я так не роблю. Як на мене це якось нечесно по відношенню до тих, кому показуєш стерео знімки. :dont: Основна СУТЬ стерео в тому, що кожне око бачить СВІЙ ракурс і саме це дає реалістичний ОБ'ЄМ. А якщо зробити по рекомендаціях в статті, то ,напевно, просто передній план "відійде" від заднього, але ці плани всеодно будуть плоскі. :0001: Кажу "напевно", бо чомусь коли дивлюсь на зразки в тій статті через анагліфи, то бачу взагалі якусь абракадабру :unsure: ... Може у мене окуляри "не тої системи"?.. :)

Я для стерео завжди використовую пару знімків. :0011: Признаюсь чесно не завжди все виходить так як хочеш, та й взагалі не відразу все почало виходити, але я не здаюсь і продовжую працювати саме над технікою зйомки і над методами обробки знятих пар. :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це як HDR вижатий з одної фотографії =)

на скільки я зрозумів труднощі можуть виникати через різіні відтінки пари кольорів R/C та їх яскравість

у мене на жовтих і зелених кольорах часом рябить в очах

пробував ліпити я в безкоштовному StereoPhoto Maker'і, то без проблем пара обробляється і за лічені хвилини можна отримати чудовий результат

якщо топікстартер не проти

post-3982-0-99914600-1313568278_thumb.jp

особисто мені дуже хотілося б глянути в стереоскоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжі фото з повітря!!! :)

Сам не можу натішитись, який гарний ракурс ВНУ я зробив :g05:

post-7823-0-25100800-1313823101_thumb.jp

Тут казали, що я мало Львівську і ГПЗ знімаю- буду виправлятись! :0123:

Ось старий цегельний завод на Львівській

post-7823-0-57969200-1313823489_thumb.jp

Тубдиспансер

post-7823-0-59689500-1313823529_thumb.jp

Тролейбусне депо

post-7823-0-51008600-1313823585_thumb.jp

Кромберг в далині видніється

post-7823-0-25600300-1313823671_thumb.jp

P.S. Це ще не все... :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зацініть ще одну цікаву фотку зроблену над Луцьком.

Висота десь під 400 метрів, видимість була чудова. :) Фото практично не пережате. Якщо переглядати в натуральний розмір, то на горизонті видно грядірні Кузнецовської АЕС, а це ж майже 80 км по прямій!!!!!!! :0123:

post-7823-0-46821500-1314787857_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на горизонті видно грядірні Кузнецовської АЕС, а це ж майже 80 км по прямій!!!!!!!

от блін. По карті далекувато і не таке вже страшне те сусідство здається. Але то поки не побачив це фото. Тепер буду з острахом читати повідомлення про неполадки на РАЕС. Оо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кузнецовської АЕС, а це ж майже 80 км по прямій!!!!!!!
Шумів на фотці багато, постав емуляцію ІСО меншу.

До речі, вчора над Рованцями під помаранчевим крилом не ви літали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, вчора не я був. Я під жовтим крилом літаю!

А на рахунок шумів, то я ісо більше сотні не ставлю. В сонячну погоду- 80. Ну я ж не перший раз(рік) літаю і фоткаю, тому можливості своєї апаратури знаю добре, повірте. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок шумів, то я ісо більше сотні не ставлю. В сонячну погоду- 80. Ну я ж не перший раз(рік) літаю і фоткаю, тому можливості своєї апаратури знаю добре, повірте
Да я вірю, але шумів реально як в мене на 1500 :blink:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

І ще парою фоток поділюсь. :) З ширшим кутом огляду.

ГПЗ

post-7823-0-93394200-1316428293_thumb.jp

Ковельська

post-7823-0-48274200-1316428951_thumb.jp

Львівська

post-7823-0-65333600-1316428981_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На вихідних вдалось нарешті трішки політати. Холодно було, але загалом погодка не підкачала! :smile-zachot:

Я то й фоткати не планував, та й мого фотіка під рукою не було, але коли діло дійшло до польоту, то таки не втримався і взяв у знайомого мильницю( відразу вибачайте за якість). :0011:

"Шедеврів" звичайно не вийшло(ще й у фотіку налаштування були не коректні), але все-таки... :rolleyes:

Парк в осінньому вбранні

post-7823-0-16693200-1318931805_thumb.jp

Центр з висоти 800 метрів. Хотів сфоткати драмтеатр після ремонту, а то він з землі так гарно виглядає. До речі, на даху будівельники наскладали купи сміття, які можна розгледіти на фото.

post-7823-0-81703500-1318931978_thumb.jp

Ну і знову про Кузнецовську АЕС. В цей раз її було видно, як ніколи, дякуючи дуже чистій атмосфері. Особливо вражали клуби пари, які піднімались вгору з грядірень і збивались в одну велику хмару, яку з повітря напевно можна було б побачити і за 100 км при такій погоді.

post-7823-0-25452800-1318932211_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Вчора бавився ефектом мініатюри в Фотошопі. І ось що вийшло

Классно, только для лучшего эфекта надо ещё насыщенности добавить

minicentr1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімон, коли сезон відкриваєш?

Скоро!!! Весною вже запахло!

Вчора бавився ефектом мініатюри в Фотошопі. І ось що вийшло

Классно, только для лучшего эфекта надо ещё насыщенности добавить

Дійсно ще "мініатюрніше" виходить. Дякую за пораду! До речі, підкажіть як вставляти фото в повідомлення, щоб воно не іконкою було, а цілим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загружаешь фото сюда - http://board.lutsk.ua/imgstore/

Потом под надписью "Ссылки на изображение" копируешь строку BB-code и вставляешь в сообщение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ЦУМ же ж,ЦУМ!!!! Парканом обнесіть... :) Або нове щось придумайте.

До речі, про ЦУМ. Якби хтось зміг дістати чи поділитись новою моделлю ЦУМа(в проектантів вона точно є), то можна було б її вставити у мою фотку і глянути як вона пасуватиме чи ні до навколишніх будівель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби хтось зміг дістати чи поділитись новою моделлю ЦУМа(в проектантів вона точно є), то можна було б її вставити у мою фотку і глянути як вона пасуватиме чи ні до навколишніх будівель.

Отут вже є фотка "припасованого" ЦУМу... Да й у відповідній темі на борді не раз проскакували різні варіанти.

Чи ти хочеш спробувати його на свої фото втиснути?.. Google SketchUp-ом, наприклад, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби хтось зміг дістати чи поділитись новою моделлю ЦУМа(в проектантів вона точно є), то можна було б її вставити у мою фотку і глянути як вона пасуватиме чи ні до навколишніх будівель.

Отут вже є фотка "припасованого" ЦУМу... Да й у відповідній темі на борді не раз проскакували різні варіанти.

Чи ти хочеш спробувати його на свої фото втиснути?.. Google SketchUp-ом, наприклад, нє?

Та нє, то не то... Ці фото- то трохи слабенька візуалізація(на них 80% займає сам ЦУМ, а загальної картиниабсолютно не видно). Я б хотів 3д модель ЦУМа всавити в свої фото з повітря- о тоді б воно реально виглядало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дімон, коли сезон відкриваєш?

Скоро!!! Весною вже запахло!

FlyPilot', Вже літо (хоч і не пахне ним), а хвото? Хоча б за весну. Особливо коли все в цвіті було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...