Перейти до змісту

Де гаряча вода ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені подобається як в новобудовах (принаймі в Києві) зроблено. На даху будинку стоїть міні котельня, яка забезпечує опалення і гарячу воду. Розводка тепломереж зроблена таким чином, що вода на всю квартиру заходить по однії трубі (а не 4-5 стояків - половина з яких холодні а біля інших - Ташкент). На цій трубі стоїть кран і лічильник (в кожній квартирі індивідуальний) який рахує тепло. Цим краном можна регулювати топлоподачу в квартиру, тим самим економлячи на опаленні.

Це називається автономним опаленням. І у нас так "диво" є. Точно знаю, що в новобудові біля 26 школи є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч би попереджали мля :angry2:

точно, я бы помылся на 3 месяца наперед

Шкода, що ти так рідко миєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно по "Аверсу" бачила, як Борис Клімчук вибачався за відключення гарячої води. Винними зробив міських голів 3-х міст області

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зрозуміло. Але чому повинні страждати рядові споживачі? Офіційно затверджену ціну за газ вони сплачують. Але газ не отримують. Якщо газовикам не доплачує держава - то хай вони з нею і розбираються, відшкодовують гроші через суд, ітд. Або встановлюють реальну ціну на газ для населення без державних дотацій. Все одно ми колись прийдемо до цієї ціни, рано чи пізно.

Ну я не уявляю як можна подати в суд на державу в Україні то, якщо в нас всі рішення і дії політичні.

Якщо все зробити по реальній ціні то зарплати в 2000 хватало б тільки на комуналку.

Правда хавчик був би дешевший і по ідеї техніка. Але в нас на таке не йдуть, бо це ж перший рік будуть злидні.

Мені от цікаво а в чому живемо ми? На межі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо, бойлера поставыты лень ? :sq_ye: Надеяться на Луцктепло - себя нае надурить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з холодного крана гаряча вода

це мля знущання

з останніх пів року дуже часто такі приколи біля Лучеська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yourbannywrote Луцьктепло... в мене мала дитина дома, думаю батьки зрозуміють, наскільки необхідна гаряча вода вдома. Що мені тепер, воду гріти методом "кип'ятильник у ванну"?

Дебілізм :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо, бойлера поставыты лень ? :sq_ye: Надеяться на Луцктепло - себя нае надурить.

А вот теперь подумай, что будет с проводкой в обыкновенном панельном доме, если все поставят себе бойлеры и в вечернее время 30%, как минимум захотят помытся и включат их?. :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так: Влада пробачила олігархам 24 мільярди

Хочеться сказати: Ви ще платите за газ? Тоді ми йдемо до Вас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо, бойлера поставыты лень ? :sq_ye: Надеяться на Луцктепло - себя нае надурить.
А вот теперь подумай, что будет с проводкой в обыкновенном панельном доме, если все поставят себе бойлеры и в вечернее время 30%, как минимум захотят помытся и включат их?. :lopata:

Бойлер на 80л (потужність 1,5 кв)

Електрочайник 1,6л-2л (потужність 2,2 кв)

Що швидше зробить

большой ба - бах !!! :g05:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281 чайник нагревает воду за 3-5 минут, а вот на счёт бойлера я не уверен, и вот таких бойлеров 20-25 сразу включить...

Может я и ошибаюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я не уявляю як можна подати в суд на державу в Україні то, якщо в нас всі рішення і дії політичні.

Якщо все зробити по реальній ціні то зарплати в 2000 хватало б тільки на комуналку.

Мені от цікаво а в чому живемо ми? На межі?

давай сравним:

di-1013056464046.jpg

ну и зарплаты:

- Средняя зарплата в Израиле — 7428 шекелей. Примерно $1650.В Израиле представителем среднего класса считают человека, имеющего постоянную работу или устойчивый собственный бизнес, зарплату не меньше $2000 в месяц чистыми, собственное жилье и автомобиль(о,в Украине нет среднего класса).

- Средняя зарплата зависит от региона. Например, в Бремене она составляет 18649 евро в год, или 1554 евро в месяц, — это самый высокий показатель в стране. Самый низкий средний заработок — в восточногерманской земле Мекленбург-Передняя Померания: 12886 евро в год).

Получатели пособия по долгосрочной безработице “зарабатывают” 345 евро в месяц, вдобавок государство оплачивает им жилье и медицинскую страховку. При этом “пособист” имеет право подрабатывать на сумму не более 160 евро в месяц.(более половины населения у нас бездельники???)

- США: медсестры получают $3000

Средний годовой доход на семью, по данным бюро переписи США, составил $44389 (то есть $3699 в месяц). Что же касается чистого персонального дохода (то есть дохода, которым располагает лицо после уплаты налогов, взносов в систему страхования и др. вычетов), то в 2004 году он составил $2447 в месяц.За чертой бедности сегодня живут 37 миллионов человек. Чтобы оказаться в их числе, надо получать максимум $1223 на семью из двух супругов с одним ребенком. А одинокому человеку — $782 в месяц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю как кто, а вот я 340 грн давненько уже платила, что-то цифрам не очень эти верю(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю как кто, а вот я 340 грн давненько уже платила, что-то цифрам не очень эти верю(

2-кімнатна квартира на ДПЗ, проживає і прописано двоє людей, на все, крім газу, стоять лічильники. На тепло стоїть лічильник один на весь під'їзд. Знайду роботу - поставлю лічильник і на газ.

Сьогодні платили за квартиру - 332 грн.

п.с. Згідний на середню зарплату :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...