Перейти до змісту

ГБО - Луцьк


volialutsk

Рекомендовані повідомлення

це скрін інструкції з інтернету :). Там же  видно, що то файл РDF, а не програма настройки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, Barkas сказал:

Краще вирішити дилему:- де заправити норм газ)))))))) 

Ніде, бо на всіх заправках час від часу проскакує хня про яку писав Рома. На деяких тільки хня і продається:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Апну троха темку

Хочу і собі поставити газ, бо щось жаба душить платити скільки за бензин

цікавлять відгуки тих, хто відносно недавно ставив газ, бо толкові майтри які ставили комусь колись - могли вже і піти з тих сервісів

Поки сам взнав що на Гірці Полонці не варіант - бо кілька людей які ставили там відносно недавно газ, стали частими гостями того сервісуна тему допилювання всяких косяків

Хто чим просвітить?

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за Гороха. Працює як заводська установка вже 3-й рік, тільки розхідні міняю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Г. Полонка точно не варіант, також маю пару знайомих що мали чи мають проблеми після них.

На Рованцях роблять добре, але в них є великий мінус - вони не обслуговують після установки. Звертався 2 рази, і перший і другий раз проблему усував сам. Хоча роботи було хвилин на 30, це при тому що ніякого досвіду в мене нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Саша Иванов сказал:

На Рованцях роблять добре, але в них є великий мінус - вони не обслуговують після установки. Звертався 2 рази, і перший і другий раз проблему усував сам. Хоча роботи було хвилин на 30, це при тому що ніякого досвіду в мене нема.

Якщо установка поставлена в них, то дуже дивно, що не обслужили, заїзджав декілька раз по дрібницях, ніразу не відфутболили, але то на 5 хвилин нюанси були. Щось чуть серйозніше, то можуть перенести на декілька днів, бо роботою таки загружені, як я зрозумів. А якщо не в них ставилось, то нічого дивного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив у них. Серйозного нічого не було. Я ж кажу за півгодинки сам справився. 

Деталі вони замовили але робити не стали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 роки назад привозив собі з Польщі  нову газову четвертого покоління і встановлював на Газавтосервіс (провулок Дорожній). цілком задоволений. міняю тільки фільтра там раз на 10 тис.км і буваю після кожного регулювання клапанів (кожні 20 тим км. пробігу.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив газ пів року назад. Майстер Сергій, відповідальний і грамотно все робить. Рекомендую. 

 

image.thumb.png.47ca9c5956e04fadab06a7138246806f.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив весь комплект 4 покоління на Г.Полонці. Проблем немає. Єдине що на морозі вже треба довше прогріватися редуктору/форсункам, з нашим газом потрібно їхати на чистку форсунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горох фігні не робить, але і ціни у нього виявилися відповідні.

Троха я не готовий вкласти стільки у газ для ваза

методом відсіювання лишився провулок дорожній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.03.2018 at 09:04, vampirich сказано:

Горох фігні не робить, але і ціни у нього виявилися відповідні.

Троха я не готовий вкласти стільки у газ для ваза

методом відсіювання лишився провулок дорожній

Можу дати номера людей, які встановлють ГБО в гаражах. Я в них проводжу ТО (заміна фільтра ГБО, налаштування). В швагра вони переробляли установку ГБО після встановлення його на Дорожньому провулку.  Якщо потрібні документи про встановлення ГБО для техпаспорту, то їх можна зробити на тому ж Дорожньому провулку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.03.2018 в 09:04, vampirich сказал:

Горох фігні не робить, але і ціни у нього виявилися відповідні.

Троха я не готовий вкласти стільки у газ для ваза

методом відсіювання лишився провулок дорожній

Який ВАЗ, яке покоління ГБО плануєте поставити ? Яке обладнання запропонували на Дорожньому й яка ціна питання ? Думаю при відповіді на вищенаведене  на цьому форумі можуть запропонувати більш цікавіші пропозиції як в ціновому плані, так і в плані обладнання. А далі вирішувати Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так запропонуйте для прикладу ГБО2 на ВАЗ2105 карб.

По комплектуючих, виробнику і цінах.

Особисто мене цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісна робота з неякісними матеріалами й обладнанням може  звести нанівець  все бажання експлуатації автомобіля з ГБО, якщо не призведе до проблем з автомобілем. Це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дик це вирішується елементарною фразою "а що ви порадите?". а толковий майстер гівна не порадить

опять все зводитсья до толкового майстра :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...