Перейти до змісту

ГБО - Луцьк


volialutsk

Рекомендовані повідомлення

Всім форумчанам-автолюбителям, привіт. Цікавить хто в Луцьку добре, коректно, правильно... встановлює газобалонне обладнання. Видає всі підтверджуючі документи для мрео, в подальшому обслуговує... Маю ГБО 4 покоління б/в, хочу встановити на авто шевроле-авео 1,5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь

на Гіркій Полонці - в кінці села поворот на право. Документи дають, а от чи в мрео рішають незнаю, бо в мене воно вже було вписане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не мордуйся, поїдь на Трункіна,там в боксах ставлять і видають документи,не будеш мати клопоту!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не мордуйся, поїдь на Трункіна,там в боксах ставлять і видають документи,не будеш мати клопоту!!!

Підтримую! Собі в них же ставив. Якщо потрібно, то можу дати і телефончик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно буду ставити на пров. Дорожньому. Поворот біля переїзду. По ціні дешевше ніж в полонці. Доки- без проблем. Заисався аж через півтора тижні. Зато в полонці черги нема. Ще питав на АГНКС щО на повороті на вишків, ті - взагалі вомають діло з новим,своїм обладнанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно буду ставити на пров. Дорожньому. Поворот біля переїзду. По ціні дешевше ніж в полонці. Доки- без проблем. Заисався аж через півтора тижні. Зато в полонці черги нема. Ще питав на АГНКС щО на повороті на вишків, ті - взагалі вомають діло з новим,своїм обладнанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я встановлював, так би мовити, в часника (біля заводу "полімер"). з доками вийшло 7500грн (6 циліндрів)

по часу - два дні, встановив класно - дивлячись на двигун не відразу й видно що гбо встановлене :smile-zachot:

в МРЕО сам реєстрував - пів дня зайняло, ніяких складностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне правильно і якісно встановити ГБО. а документи робять на будь якій станції за 15 хв. Ну і в МРЕО це процедура швидка за наявності техпаспортів. я їздив пів року на тимчасовому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім форумчанам-автолюбителям, привіт. Цікавить хто в Луцьку добре, коректно, правильно... встановлює газобалонне обладнання. Видає всі підтверджуючі документи для мрео, в подальшому обслуговує... Маю ГБО 4 покоління б/в, хочу встановити на авто шевроле-авео 1,5.

А гбо бу де купляв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував на авто ріа - запчастини.

До речі, скільки можна після встановлення їздити без реєстрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Всім привіт -поставив! Як казав раніше провулок дорожній,4 - по запису. Відчуття не можу передати, різниці від їзди на газу не відчуваю, перехід з одного на інше паливо без ривків та чмихів. Майстри встановили гбо якісно та на совість. По ціні 1500 грн.- за роботу +розхідники. Вчора в МРЕО зареєстрував, процедура обійшлась в 800 грн. Через пів години забрав пластиковий талон з написом бензин або газ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Доброго дня! Хочу поставии ГБО на ЛАнос. Напишіть в приват номер телефону майстрів на пров.Дорожній і можливо є інші варіанти. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скиньте контакти толкових спеціалістів, тих хто займається встановленням/профілактикою газового обладнання.

В мене 4го покоління установка, все ок, але хотів би заїхати щоб глянули, вже 15тис їзджу незаглядаю...можливо там які росхідники потрібно поміняти...

В мене є на Гірку полонку)

post-7867-0-80172200-1369753009_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Підкажіть якісь актуальні станції обслуговування ГБО, бо Трункіна і Ківерцівська закриті чи переїхали.

ХЕЛП!

ОООууу, модери, перенесіть цю тему з барахолки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Потрібно налаштувати ГБО, цікавлять майстри (СТО) по ГБО. Гірка Полонка і Дорожній провулок знаю.

Станція швидкої біля Волиньгазу - хтось може дати номер телефону. І куди переїхали ГБО з Трункіна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно фільтра замінити, відрегулювати покажчик рівня, перевірити чи не пропускає ніде , мо відрегулювати щось. КУди порадите звернутися? В Дорожній провулок не хочу. не сподобалося. Краще в Гірку Полонку чи до ВолиньГазу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...