Перейти до змісту

Графік припинення подачі гарячої води


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Хтось має інформацію, які будинки до яких ЦТП відносяться?

а який № Вашого будинку по вул./пр..?

P.S. тому що, деякі будинки по вул.Конякіна,Кравчука,Федорова і т.д. - відносяться до ЦТП Конякіна,24а ; деякі -до ЦТП - Карбишева,2.

Молоді, 3-Б

От і гадаю, чи то будинок відноситься до Карбишева, 2, чи то до Відродження, 15...

Проте гаряча вода учора була. Мабуть, все таки до Відродження, 15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 589
  • Створено
  • Остання відповідь

в аварійній сказали що відключення по Соборності на 2 міс.

серйозно задумуюсь про бойлер. хто що порадить?

а є законне обгрунтування такому відключенню, бо автономку ставити не можна, а тільки їхнім

пс бойлери це канешно хорошо) но я как би гроші плачу, й лічильника в мене не має)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в аварійній сказали що відключення по Соборності на 2 міс.

серйозно задумуюсь про бойлер. хто що порадить?

а є законне обгрунтування такому відключенню, бо автономку ставити не можна, а тільки їхнім

пс бойлери це канешно хорошо) но я как би гроші плачу, й лічильника в мене не має)

законно чи ні - немає часу розбиратись... особисто в мене немає бажання 2 місяці виясняти ці питання, вода потрібна вже сьогодні!

бойлер поставив - назавжди забув про геморой з гарячою водою. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в аварійній сказали що відключення по Соборності на 2 міс.

серйозно задумуюсь про бойлер. хто що порадить?

а є законне обгрунтування такому відключенню, бо автономку ставити не можна, а тільки їхнім

пс бойлери це канешно хорошо) но я как би гроші плачу, й лічильника в мене не має)

законно чи ні - немає часу розбиратись... особисто в мене немає бажання 2 місяці виясняти ці питання, вода потрібна вже сьогодні!

бойлер поставив - назавжди забув про геморой з гарячою водою. ;)

краще 1 раз "згвалтувати міську владу й комун служби" щоб загалом получилось пару лямів й більше фігня така не повториться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось має інформацію, які будинки до яких ЦТП відносяться?

Федорова 6?

ЦТП від котельні на вул.Карбишева,2

Молоді, 3-Б

От і гадаю, чи то будинок відноситься до Карбишева, 2, чи то до Відродження, 15...

Проте гаряча вода учора була. Мабуть, все таки до Відродження, 15.

можливо Ваш будинок "переключили"на ЦТП по пр.Відродження,15а, бо належить/будинок/ до Карбишева,2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Сумніваюсь, що це пов'язано з аварією і заміною труби, так як холодна вода з "гарячого" крану біжить ;)

хімочищена вода /завжди/ ще залишається в системі г/вwink.gif. Можливо не потрібно зливати холодну воду з "гарячого" крана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Кравчука теж нема з вчорашнього дня. Управдома сказав профілактика до 14.08.2011

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності 32А:

Вчора після обіду гарячу відключили, не бігло взагалі нічого з крана.

Сьогодні зранку бігла холодна, зараз...гаряча. Тобто включили. От тільки цікаво, чи надовго.

Які міркування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Кравчука теж нема з вчорашнього дня. Управдома сказав профілактика до 14.08.2011

аналогично, в графике такого нет(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Кравчука теж нема з вчорашнього дня. Управдома сказав профілактика до 14.08.2011

Що це за профілактика на 2 місяці?! Щось управдома плутає.

Хтось має інформацію, які будинки до яких ЦТП відносяться?

Федорова 6?

ЦТП від котельні на вул.Карбишева,2

Молоді, 3-Б

От і гадаю, чи то будинок відноситься до Карбишева, 2, чи то до Відродження, 15...

Проте гаряча вода учора була. Мабуть, все таки до Відродження, 15.

можливо Ваш будинок "переключили"на ЦТП по пр.Відродження,15а, бо належить/будинок/ до Карбишева,2.

У мене те ж саме. Воду (поки що) не відключили, проте будинок (Молоді, 3-Б) належить до котельні Карбишева, 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де мона глянути до якої котельні який будинок належить ? щоб не звонити до них... дужя вже не люблю з ними спілкуватись :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мешканцям 33-го та 40-го мікрорайонів Луцька, яким 14 червня відключили гарячу воду, доведеться без неї обходитися близько місяця. Хоча, разом з тим, тепловики обіцяють у середу, 15 запустити в роботу котельню на Конякіна, 24, яка забезпечить гарячою водою частину будинків.

Причина відключення - ремонт старих тепломереж, - розповів перший заступник директора ДКП «Луцьктепло» Дмитро Дубняк.

Він пояснив, що головна причина відключень гарячої води – зношені трубопроводи теплової мережі, які терміново треба ремонтувати, а в деяких місцях замінювати на нові.

Відтак тимчасово лише холодна вода буде в розпорядженні лучан, котрі мешкають в будинках, що обслуговуються котельнею на Карбишева, 2. Так, подачу гарячої води у частину будинків у 33-му та 40-му мікрорайонах міста припинили вже 14 червня.

«Під тиском ми не можемо працювати, необхідно зупиняти котельню, щоб здійснювати ремонт цих мереж, їх заміну», – пояснив заступник директора «Луцьктепла».

Найбільша проблема, каже Дубняк, полягає у тому, що найбільша труба (діаметром 530 мм), яка тягнеться від самої котельні на Карбишева, майже повністю зношена.

«Вона так прогнила, що там зустрічаються дірки розміром з лопату. Вона з 1978 року», – говорить він.

«Сьогодні проводиться заміна тепломережі на Північному ринку. Її прорвало давно, але труби привезли тільки у п’ятницю, 10 червня. Їх привіз власник Північного ринку. Тобто ми замінюємо за їхні кошти цю тепломережу. Крім того, в тому районі є ще багато поривів, які треба ліквідовувати», – каже Дубняк.

Роботи триватимуть не менше місяця, стверджує заступник директора «Луцьктепла». Каже, що «лише заміна труби 530 діаметру розтягнеться на місяць, тому що там дуже багато роботи». Крім того, говорить він, є багато інших проривів, які шукають.

«Якщо протяжність труби, наприклад, 50 метрів, то ми не можемо знати, в якій точці прорив. Треба досліджувати, а тоді вже братись за ремонт», – пояснив фахівець.

Найбільше від ремонтів тепломереж постраждають мешканці 40 мікрорайону Луцька – їм доведеться дочекатись завершення робіт.

Окрім того, 15 червня, тепловики обіцяють запустити котельню на Конякіна, 24. Вона забезпечить постачання гарячої води у район гіпермаркету «Там Таму» та частини будинків на проспекті Соборності, - розповіли у «Луцьктепло».

«Якби така поломка сталась зимою, то це було б дуже тяжко і проблематично», – додав Дубняк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 07.04.2011 №240-1 «Про підсумки опалювального сезону 2010-2011 р.р. у м. Луцьку». Відповідно до нього, змінено графік припинення подячі гарячої води від котельні на вулиці Карбишева, 2 ТзОВ «Східноєвропейська теплоелектрогенеруюча компанія».

З 14 червня до 15 серпня буде припинено подачу гарячої води мешканцям будинків, що належать до таких центральних теплових пунктів:

Гордіюк, 43а, 10;

Соборності, 16а, 3а, 20а, 19б, 29а, 44а;

Ветеранів, 17б;

Конякіна, 4а, 7а;

Кравчука, 3а;

Карпенка-Карого, 11а;

В’ячеслава Чорновола,2.

Просто нема слів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

З 14 червня до 15 серпня буде припинено подачу гарячої води мешканцям будинків, що належать до таких центральних теплових пунктів

Уточніть пліз, для тих хто в танку. Якщо моя адреса Карпенка Карого 9, то мені також пощастило митися 2 місяці в тазіку? :angry2:

В списку вказано Карпенка Карого 11а на скільки я розумію не як окремий будинок, а як центральний тепловий пункт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В списку вказано Карпенка Карого 11а на скільки я розумію не як окремий будинок, а як центральний тепловий пункт?

Простими словами, це звучить так: Карпенка Карого 11а - котельня, яка припинила подачу гарячої води з 14 червня по 15 серпня у будинках, які до неї відносяться

Отож, до 15 серпня будете без гарячої води, якщо не відбудеться чергових змін (в чому я дуже сумніваюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, до 15 серпня будете без гарячої води, якщо не відбудеться чергових змін (в чому я дуже сумніваюсь)

а я от думаю, що світить нам не дуже гаряче майбутнє аж до початку опалювального сезону. продовжили профілактику на місяць - продовжать ще на два. таке вже було, так шо цілком може повторитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут наверное замешана «Східноєвропейська теплоелектрогенеруюча компанія» :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно все-таки... Живу на Конякіна 25, гарячої води не було 2 неділі (+-) десь пів місяці назад включили. То до якої котельні відноситься мій будинок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
kdiler: Пусть яррость всенародная

Вскипает как волнааа -

Идёт вода холодная, холодная вода! ;(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, то графік трохи змінювався. Але й згідно нового графіку ми вже тиждень як нормально миємося, а води то нема(((((((((((

Щороку одне і те ж((((((

Забула, що фото не відкриває борда, графік брала тут

post-5261-0-02406100-1311856339_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забула, що фото не відкриває борда, графік брала тут

Поремонтують :)

Тимчасове рішення по відкриванню фото http://board.lutsk.u...__p__1052420285

Графік http://board.lutsk.ua/uploads/monthly_07_2011/post-5261-0-02406100-1311856339.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...