Перейти до змісту

Акваріум - перші кроки


keepo

Рекомендовані повідомлення


Як це так?

 

прозорий "кардинал"  проковтнув остракода,  в нього спосіб захисту це світло.

 

ну і щоб  кардинал не був поміченний (прозорість це його спосіб маскування)  він випльовує назад  остракода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

keepo,

 

можеш щось сказати, всі гуппі почали плавати в самому верху акваріума, 1-2см. до поверхні., повітря не хапають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo,

 

проблема була у фільтрі сильно ганяв воду.

 

була потреба у розетці, вимкнув так і замітив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допомогло, але на 1-2години...   ще перевірю воду.

 

навіть за кормом не ниряють, плавають за 1-2мм. до поверхні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

@Агата Волкова

а яка температура в акваріумі? тритон любить доволі холодну 21-24°C  

 

але якщо маленький, і спокійних-малих риб взяти, буде вдосталь укриттів... все може бути або на корм піде риба.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який об"єм акваріума в якому живе тритон? Які його розміри? Чим кормите?

Яка температура? Що є з обладнання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Всім привіт. Нарешті моя мрія почала збуватись. Сьогодні купила акваріум з компресором, термометром, фільтром і підігрівачем води. Акваріум на 70л. Купила камінці дрібні і трішки більші. Тепер питання. Я хочу на озері Світязь набрати пісочку. Читала що попередньо його потрібно прокипятити, додаючи у воду сіль.Він буде добрий для рибок і рослинок? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Захотіла вихователька в садочку якусь живність для дітей. Вирішили придбати маленький акваріум літри на 3 (круглий). Але почитав перший пост і ще одну статтю для новачків. Без фільтра, аератора і обігрівача взагалі ніяк не можна обійтися? В дружини колись півник жив в невеликій банці без цього всього. Ну як жив... може він там мерз чи задихався...

Отже перше питання чи варто без цього всього "обвєсу" робити акваріум? Можливо є рибки невибагливі. які в таких умовах нормально себе почуватимуть? Стаття толкова була, там написано, що за певних умов і догляду, без цього можна обійтися, але лише тим хто розуміє, що робить і має досвід. Але ж вихователька немає досвіду і акваріум не буде в пріоритеті по догляду (головне за дітьми дивитися).

В принципі можна і з "обвєсом", головне щоб бюджетно, бо ж то все за наші гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, nickel said:

Можливо є рибки невибагливі. які в таких умовах нормально себе почуватимуть?

У знайомого звичайний невеличкий карась жив у 3-літровій банці з водою більше року. Крім води в банці нічого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свому молодшому в садочок поставив круглий акваріум з різнокольоровими даніо.

Риба дешева, невелика і головне невибаглива, круглий акваріум їх трохи збільшує, обладнання нема ніякого, показав як кормити. Живуть уже другий рік. На відміну від півника постійно в русі. Дітям подобаєця.

На 3л можна пустити 5-6 штук.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.11.2016 at 14:45, SunSeth сказал:

У знайомого звичайний невеличкий карась жив у 3-літровій банці з водою більше року. Крім води в банці нічого не було.

В мене в знайомого в гаражі в ямі постійно вода набирається, то він там карасів завів, але ж не хочеться дітей травмувати і таке показувати :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Акваріум на 140 літрів.Є обігрівач, фільтр.

Нвйбільш живучою була золота рибка, її перехив лише сомик.

Але та золота поїдала всі водорослі . Оц помив , перебрав грунт,залишився один роголистник.

Тепер питання, які зараз рибки та рослини невибагливі та  з мінімумом затрат по чвсу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мені чомусь першими на думку спадають гуппі, мечоносці, молінезії, даніо. Але багатьом вони вже не цікаві. З цікавіших  і безпроблемних мав якихось гурамі, неонів. Ще барбуси, але в мене вони були агресивні, якщо не помиляюсь. Соми напевно всі живучі. Вибір насправді досить великий.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Акваріумісти - підкажіть по рослинах

Дитина на ДН попросила акваріум. Все необхідне купив згідно інструкції в початку теми. Сьогодні буду збирати-заливати

Незрозумілий нюанс по рослинах: в якій кількості і які садити? чи тупо як подобається? акваріум 50л

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vampirich said:

Сьогодні буду збирати-заливати

Незрозумілий нюанс по рослинах: в якій кількості і які садити? чи тупо як подобається? акваріум 50л

Певно від рослин залежить. Я не спеціаліст, колись садив в новий аквас відразу десь 6 різних видів по кілька гілочок, і половина за місяць загинула. Зате коли з часом ґрунт замулився, то непролазні хащі розросталися за кілька тижнів, не встигав косити, і це без подачі СО2.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, vampirich сказано:

Акваріумісти - підкажіть по рослинах

Дитина на ДН попросила акваріум. Все необхідне купив згідно інструкції в початку теми. Сьогодні буду збирати-заливати

Незрозумілий нюанс по рослинах: в якій кількості і які садити? чи тупо як подобається? акваріум 50л

 

 

Рослини будете де брати?  Домовтеся щоб вам ще і води з акваріума влили...

 

Якщо досвіду геть немає, подивіться фото у інших, як і що посаджено.

 

 

Грунт під каміння насипали?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще в зоомагазин зайти, там все професійно розкажуть.

 

https://volynonline.com/de-u-luczku-prydbaty-zootovary-iz-dostavkoyu/

 

 

IMG_20200326_190054.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Oli сказано:

 

Грунт під каміння насипали?

Мля.. можна детальніше? Бо то все що гуглив - то зводилось до того що грунт і є ті камінці. Підложку для рослин бачив - але ніфіка не зміг зв'язати з почутим. А В магазинчику Keepo і так постійно скупляюсь для папужика і шиншили

 

P.s. мля - бо вже засипав-залив

Змінено користувачем vampirich
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...