Перейти до змісту

Луцьк-Львів. Хто кудою їде?


bogdan

Рекомендовані повідомлення

Вірте знайомому!

Рівно тиждень тому дорога з Радехова до К.Бузьої була, як після легкого бомбардування.

:) значит Pr0ektant провокатор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 322
  • Створено
  • Остання відповідь

х.з на чому ви їздите...

Я на Мерседес Віто і дорога мене влаштовує. тобто є кількасот метрів з ямами, але це не повід для об"їзду в 70км. Раніше їздив і через Берестечко

і через Дубно.. після "бомбежки" - вона була коли зійшов сніг, хто їздив, той бачив. Я на днях вернувся з Чернівців, Кам"янця-Подільського і порівнюючи з місцевими дорогами і з тим що було весною на цій - повірте, зараз її стан навіть дуже не поганий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

х.з на чому ви їздите...

Я на Мерседес Віто і дорога мене влаштовує. тобто є кількасот метрів з ямами, але це не повід для об"їзду в 70км. Раніше їздив і через Берестечко

і через Дубно.. після "бомбежки" - вона була коли зійшов сніг, хто їздив, той бачив. Я на днях вернувся з Чернівців, Кам"янця-Подільського і порівнюючи з місцевими дорогами і з тим що було весною на цій - повірте, зараз її стан навіть дуже не поганий.

нема питань, але ремонт підвіски і перевитрати палива на 70 км в даному випадку не однакові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого тижня теж їздив туди-назад через Горохів. Від Стоянова до Радехова дорога неприємно "радує", а від Радехова до Кам'янки - час від часу трапляються ділянки по метрів 20-30 з практично відсутнім дорожнім покриттям. Решта дороги - на 4..4+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот склоняюсь к дороге Луцк-Демидовка-Берестечко-Буск-Львов ... так вот интерессует участок Берестечко-Буск.

Ибо Луцк-Демидовка 45км , дорога на твёрдую 4, узковата но без ям 80км/ч-100км/ч гарантировано, можно 120-140 но без фанатизма - ментов по дороге нет.

Демидовка-Берестечко - думаю аналогично.

Вот вопрос Берестечко-Буск ????? Как там? 58км...... если такая же как Луцк-Демидовка то - это самое оно.

Плюс этой трассы в том что мало машин, нет ментов и по расстоянию всего на 20км дальше. Минус узковата и покрытие не на 5. Главное чтобы небыло неожиданных ям поколено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще великий мінус через Демидівку (хоча тією дорогою далі Хрінників не їздив) - дорога через села, де варто очікувати появу п'яних пішком чи на роверах, появу корів на дорозі... Короче, не багато задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корови на дорозі на цьому відрізку з'являються строго по графіку: зранку і ввечері десь біля 8-ї. Тоді треба перечекати 2-3 хв і можна їхати далі. З Берестечка до Буська краще їхати вдень, в ясну погоду і слідкувати за мостами, яких по маршруту біля 10 штук і за вибоїнами, яких після зими з'явилось велика кількість.

Я за Дубно. Спокійно їдеш і слідкуєш тільки за дорожньою обстановкою, а не за дорожнім покриттям.

На рахунок ДАІ, то після відкриття купального сезону в Хрінниках, одна й та сама машина стоїть в неділю ввечері на відрізку Хрінники-Луцьк, але в різних селах. Я раз попався, але оскільки зловили на Радіс, то все обійшлось короткою розмовою з застосуванням деяких статей КУпАП і попередженням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Завтра хочу їхати на Львів через Горохів. Який зараз стан дороги, щось змінилось в кращу сторону? Була мова, що Львівський автодор буде ремонтувати свою частину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все змінилось в гіршу сторону, позавчора швагро їздив у Дрогобич - за Стояновом перша-друга передача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив Жужиком в П"ятницю Луцьк-Львів-Луцьк. Через Дубно. Дорога варта тих 60км зверху. Дубно-Львів педальку не відпускав (перед Львовом на 100 гривень попав полосатим за перевищення в два рази, під знак "50"). Назад приблизно так само, хоч і швидкість римав меншу, бо їхав сам і вночі. Рекомендую через Дубно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сьогодні їду, планую через Горохів

был человек и нет его. А все потому, что не слушает советов. :mdr:

Пура. Ты туда не ходи, ты суда ходи! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на минулих вихідних у Львові. Дорога через Горохів на певних ділянках дійсно погана, але якщо бути уважним і їхати акуратно то все буде гуд! Я не зловив жодної ями, яка могла б хоч якось пошкодити мому авто, це при тому що вертався назад пізно ввечері. Ще дам пораду тим хто все таки їдуть через Горохів, ловите пана з номерами ВС..... і падаєте на хвіст, він форватор добре знає :D

з центру Луцька до центру Львова 160 км., витарти пального 10 л. 95-го,

туди 2 год., назад 2год 20хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сьогодні їду, планую через Горохів

был человек и нет его. А все потому, что не слушает советов. :mdr:

Пура. Ты туда не ходи, ты суда ходи! :P

доїхав я нормально, за Стояновом дорожка звичайно хреновенька

завтра назад, ще не вирішив кудою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Селяни погрожують не пускати машини до Луцька

Селяни в Радехівському районі Львівщини готові перекрити дорогу на Луцьк, не пропускаючи жодного автомобіля. Людей до відчаю довів критичний стан автошляху.

Про це повідомило радіо Свобода .

Погані дороги стали візиткою Львівської області, а посадовці не здатні змінити ситуацію. Численними ямами на дорогах подивовані вже не лише іноземці, але й мешканці сусідніх із Львівщиною областей. Та люди знайшли спосіб впливу на місцеву владу – вони просто перекривають міжнародні траси з вимогою відремонтувати дорогу у їхній населений пункт.

Мешканці Радехівщини пригрозили, що вийдуть з матрацами на дорогу і не пропустять жодної машини на Луцьк. Бо автомобілі, оминаючи жахливі ями, їздять їхніми городами.

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ловите пана з номерами ВС..... і падаєте на хвіст, він форватор добре знає :D

ну так по 10 разів на місяць їздити туди-сюди... запам"ятовується..

останній раз перегоріли лампи ближнього світла - їхав в Луцьк на дальному і з аварійкою... в темних окулярах...)

Дуже приємно вразили вітання зустрічного транспорту. Вітали майже усі. Спасибі, Вам, земляки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Планую поїхати у Львів. По відгуках знайомих стан дороги по маршруту Луцьк - Горохів - Радехів - Львів можна охарактеризувати як дуже незадовільний, а точніше дороги там взагалі немає. Розповідають, що їздять тудою зараз переважно тільки автобуси. Планую їхати через Дубно на київську трасу, а там вже на Броди - Буськ -Львів. Виходить приблизно плюс 70км, ніж їхати напряму, але зате по поганій дорозі їхати лише 45км до Дубно. Знайомий по бортовому комп'ютері засікав середню швидкість: через Дубно 80км/год, через Горохів - 30. Ну і розхід бензину в нього вийшов менший.

Хто запропонує ще якийсь маршрут?

Дорога на Львів через Горохів точно для простих смертних закрита, звідти приїжають на лаветах, або на квадратних колесах.

Це на чому "знайомий" до київської траси на Дубно їде 45км/год. :)

Там нормальна дорога на швидкості 80 км/год можна спокійно оминути тих пару ям які там є.

А на київській трасі якщо їхати 80км/год то всі будуть бликати, щоб дав дорогу.

Щасливої дороги!

До речі по київській трасі, можна заїхати на ескурсію у два Замка і один форт біля Дубно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

James Bond, Ви б на дату повідомлення дивились би і читали його уважніше, чи шо?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхали в неділю спринтером через Горохів. Трохи легше, ніж легковою, але все одно середня швидкість дуже мала, ями величезні і їх багатезно. :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно від Стоянова до Радехова дорога погана. Водій автобуса був змушений іхати інколи і по зустрічній і по узбіччю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві години траса Луцьк-Львів була блокована півсотнею радехівців

Сьогодні понад півсотні мешканців Радехівського району Львівської області перекрили дорогу Львів-Луцьк, вимагаючи ремонту доріг в районі, передає НБН, посилаючись на прес-службу ВО «Свобода».

Разом з учасниками акції протесту були депутати місцевих рад від ВО «Свобода». Через пікет протягом двох годин автомобілі не могли рухатися в будь-якому напрямку.

Пікетники тримали в руках плакати: «Всі дороги ведуть до Радехівщини СТО», «Радехівський дороги - екстрім по-українськи», «Вимагаємо ремонту доріг!».

Як зазначили учасники пікету, це була попереджувальна акція. 15 листопада в 10:00 вони планують перекрити трасу Броди-Червоноград на ділянці с. Хмільно, в якому зовсім немає асфальтового покриття.

http://perec.in.ua/news/8939/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

А как сейчас обстоят дела, все так же через Дубно ехать?

Думаю лучше да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Дорога через Горохів настільки погана до цих пір справді?

На Львівщині трішки "підлатали" дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...