Перейти до змісту

Браузер


NashLutsk

вікно у віртуальний світ  

124 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
постійні глюки опери починають набридати

за всю практику користування оперою таку помилку бачу вперше :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за всю практику користування оперою таку помилку бачу вперше :blink:

бо це не з браузером проблеми, а з юзером

п.с. У мну також Опера, також юзаю Берлогу і ніц не вибиває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь Оперою, на всяк випадок ще є Мазіла і Сафарі (як стандартний)

В мене Опера працює без проблем (не рахуючи випадкові глюки з Приват24)

Ніякий вилітань, помилок і т.д. не наблюдається. Висновок - це не з браузером проблема

Проти інших браузерів (крім ІЕ) нічого проти не маю, просто робота з ними для мене не є такою зручною як з Оперою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІЕ це окрема тема, ним користуються бо юзири нічого крім нього не знають, і не хочуть знати :)

Лично мне абсолютно пофиг, какой браузер я запускаю - IE9, Opera, Mozilla, Chrome или Safari. И плевать я хотел, сколько памяти они хавают. И абсолютно не интересует, насколько быстро грузят страницу - это не тот случай, когда от скорости добегания до унитаза зависит чистота штанов :)

Глючат все. Поголовно. 100 одновременно открытых вкладок нормально не тянет ни один. А вкладки мне закрывать в лом по причине, что когда через неделю мне захочется глянуть какую-то страницу, то в хистори её искать неохота, а в избранное добавлять всё подряд нет смысла :)

Подвисает один - запускаю другой, не открывается в одном - открывается в другом. И всё, никаких проблем :)

А ещё мне кажется, что всё это отстаивание любимого-лучшего-классного браузера - чистой воды задротство ;)

Тіпа модний, 100 закладок закривать впадло, а стільки непотрібного тексту строчити не впадло))) насмішив

ursa:
Окуипенно сравнил. Примерно как "пос.ать сходил" и "решил задачу по физике" - Спасибо, просто чудо, ЧУДО!
:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...