Перейти до змісту

Браузер


NashLutsk

вікно у віртуальний світ  

124 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Переможе Опера бо вона довше на нашом ринку, порівняно з Хромом.

Час тут не грає ніякої ролі - подивись в голосувалці на ІЕксплорер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переможе Опера бо вона довше на нашом ринку, порівняно з Хромом.

Час тут не грає ніякої ролі - подивись в голосувалці на ІЕксплорер.

Час грає, бо з кожним роком все більше людей надають перевагу Хрому. А доля Опери і Файерфокса падає. Тай доля ІЕ теж постійно падає, колись його доля було біля 90%, а зараз до 70%. І ІЕ користуються ті люди які мало в цьому розбираються, їм що поставили те й вони і юзають :)) а чогось нового бояться, і більшість з них дуже консервативні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час грає, бо з кожним роком все більше людей надають перевагу Хрому. А доля Опери і Файерфокса падає. Тай доля ІЕ теж постійно падає, колись його доля було біля 90%, а зараз до 70%. І ІЕ користуються ті люди які мало в цьому розбираються, їм що поставили те й вони і юзають :)) а чогось нового бояться, і більшість з них дуже консервативні.

Ти сам собі суперечиш, то говориш, що Хром програє Опері, бо вона довше на ринку, то стверджуєш, що ІЕксплорер програє, бо він довше на нашому ринку. То програє бо довше, то виграє бо довше - ніпанятна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час грає, бо з кожним роком все більше людей надають перевагу Хрому. А доля Опери і Файерфокса падає. Тай доля ІЕ теж постійно падає, колись його доля було біля 90%, а зараз до 70%. І ІЕ користуються ті люди які мало в цьому розбираються, їм що поставили те й вони і юзають :)) а чогось нового бояться, і більшість з них дуже консервативні.

Ти сам собі суперечиш, то говориш, що Хром програє Опері, бо вона довше на ринку, то стверджуєш, що ІЕксплорер програє, бо він довше на нашому ринку. То програє бо довше, то виграє бо довше - ніпанятна.

ІЕ це окрема тема, ним користуються бо юзири нічого крім нього не знають, і не хочуть знати :). А Опера вже дуже давно на ринку порівняно з Хромом і це факт. І от детальна силочка http://www.3dnews.ru/software-news/brauzer-google-chrome-stanovitsya-populyarnee

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІЕ це окрема тема, ним користуються бо юзири нічого крім нього не знають, і не хочуть знати :). А Опера вже дуже давно на ринку порівняно з Хромом і це факт. І от детальна силочка http://www.3dnews.ru/software-news/brauzer-google-chrome-stanovitsya-populyarnee

Причина росту долі Хрома, та сама, що і в ІЕксплорері - установка на свої продукти

Как Internet Explorer стал браузером номер 1 в мире? Всё очень просто — он был предустановлен и готов к использованию на большинстве новых компьютеров. Теперь Google подумывает сделать то же самое со своим детищем Google Chrome.

А з гугловським баблом, це зробити ой як просто. Припиняємо холіварити - дивимося на голосувалку - вона незалежна.

п.с. Гугл читає цю тему, аж стрьомно стало - хоч би в Гуглі не забанили :D

post-3393-0-08172600-1300631970_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить кращого браузера не існує, є тільки браузери які мають перевагу в чомусь! =)

Ну чого ж "не існує", голосувалка покаже.

голосувалка покаже не "кращість" браузерів, а просто кількість користувачів. "Кращість" визначається тестами (ну мабуть ще зручністю користування)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі, в мене стоїть 22 см

Це ж по якій такій темі? В кого довший чи в кого стоїть)))? Судячи по ніку автора на дуже то й стоїть)))

А взагалі - то вже бачу що деякі браузери почали тирити в Хрома дещо. Наприклад Модзілла створила "шкури" такі як в Хрома, тільки пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голосувалка покаже не "кращість" браузерів, а просто кількість користувачів. "Кращість" визначається тестами (ну мабуть ще зручністю користування)

Ну коли автор питає на "мєстєчковому", не спеціалізованому, абсолютно не технічному форумі про кращий бравзер, то він мабуть якраз і має на увазі "зручність користування", а не результати тестів. Тому: яке питання, така буде і відповідь. Дивимося результати голосування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо аборигенам Австралії зручніше вбивати качок бумерангом ніж АК, то це автоматично означає, що бумеранг найкраща зброя серед усіх інших?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо аборигенам Австралії зручніше вбивати качок бумерангом ніж АК, то це автоматично означає, що бумеранг найкраща зброя серед усіх інших?

Так, це означатиме, що користувачі австралійської борди (де було задане таке питання), визнали найкращею зброєю бумеранг - не більше і не менше. З цим можуть бути не згодні всі інші австралійці і весь світ взагалі, я вже мовчу про жителів Альфа Центаври, але результат голосування буде показувати, що користувачі Борди (де було задано питання), визнали кращим браузером Оперу.

п.с. І я, як і жителі Австралії, також вважаю дурістю стрільбу по качкам з АК. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так отож... :)

пс: користуюсь firefox: стабільність, багато корисних плагінів, можливість групувати вкладки, чудова швидкість роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. І я, як і жителі Австралії, також вважаю дурістю стрільбу по качкам з АК. :P

А я предпочитаю баллистическую ракету земля-воздух.

По теме: почему я сижу на опере? да может потому что я уже всё по ней знаю, как настроить той или иной параметр... хотя говорят что хром действительно быстрей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить кращого браузера не існує, є тільки браузери які мають перевагу в чомусь! =)

Почитай ще цю тему і зрозумієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене установлені такі браузери: FireFox, Opera, Chrome, Chromium. Проголосував за FireFox, бо 99% часу, проведеного в інтернеті я використовую саме його. Я вже давно звик до певного набіру плагінів, які значно розширюють функції даного браузера. На щось інше переходити в мене бажання немає. Хтось тут писав, що FireFox сам по собі вилітає - в мене такого не спостерігається, хоча ноутбук включений тижнями і працює без перезавантаження. І пам"яті жере не набагато більше за інших. Правда в мене ОС - Ubuntu.

Дружині десь півтора роки тому поставив Chrome, вона тільки ним і користується. Тестя з тещею колись переселив на FireFox - для них тепер кращого браузера немає. :)

Дійсно, "На вкус и цвет - фломастеры разные".

Надання переваги певному браузеру - діло звички в 90% випадків, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із якого почали своє життя в неті, такій і будете пропагандувати!

Невірне твердження, в неті дуже давно, і перепробував всі найпошириніші браузери, і не короткий час ними користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із якого почали своє життя в неті, такій і будете пропагандувати!

це, типу, мені і ще багатьом ІE 5.0 пропагувати :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю оперу так як до неї привик і користуюсь давно, непомню з якої версії починав, в ній є багато дрібниць яких нема в інших браузерах: закриті вкладки, швидкий набір, блокування вмісту і тд.

А рейтинги браузерів в різних країнах різні:

Статистика использования интернет браузеров в Мире:

1. FireFox (FF) – 46.4%

2. IE – 30.4%

3. Chrome – 16.7%

Хром за полгода набрал 6% за счет IE, все остальное без изменений (менее 0,5%).

Рейтинг браузеров, Россия. Статистика использования в России:

1. IE – 33.70%

2. Opera – 31.50%

3. FireFox (FF) – 26.80%

4. Chrome – 6%

Рейтинг браузеров, Украина.Статистика использования в Украине:

1. Opera – 32%

2. IE – 31.5%

3. FireFox (FF) – 27.6%

4. Chrome – 6.5%

Источники статистики для построения рейтинга:

Мир — http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp

СНГ (Россия, Украина…) — http://www.liveinternet.ru/stat/ru

Украина – http://index.bigmir.net/users

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся Файерфоксом. Найкращий варіант, не сильно наворочений. Добре підлаштовується, ніяких проблем.

Юзаю оперу так як до неї привик і користуюсь давно, непомню з якої версії починав, в ній є багато дрібниць яких нема в інших браузерах: закриті вкладки, швидкий набір, блокування вмісту і тд.

Це все є в мозілі також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із якого почали своє життя в неті, такій і будете пропагандувати!

це, типу, мені і ще багатьом ІE 5.0 пропагувати :lol:

Я пропагандую оперу якщо ти ще незамітив :D я почав з опери, її і юзаю досі, а що скачав через ІЕ я не рахую доцільним враховувати, але це я не рахую юзерів зі стажем, у часи великого 95-го, у них вибір був "агромний" серед браузурів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...