Перейти до змісту

Люблю грозу в начале мая...


Рекомендовані повідомлення

Мая конечно еще все-таки нет, но вот осеннюю грозу (не сегодня таки), чует мой нос все-таки следует ожидать. А воздух - прелесть) Погода тоже готичная и спокойная...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 348
  • Створено
  • Остання відповідь

Мая конечно еще все-таки нет, но вот осеннюю грозу (не сегодня таки), чует мой нос все-таки следует ожидать. А воздух - прелесть) Погода тоже готичная и спокойная...

Мабуть, все таки ВЕСЕННЮЮ грозу :rolleyes:

Теж обожнюю дощ, особливо, коли за вікном весна, небо похмуре, настрій розмірений, немає хаосу в думках, все якось "розкладено по поличках"...люблю слухати дощ і про дощ... http://www.youtube.com/watch?v=HjYI_ppraqk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДДТ канєшна харашо, але справжню пісню про дож заспівав Тальков:

http://www.youtube.com/watch?v=x9Gd7XYyeYg

Люблю я дощ, весною, літом, осінню... Нема різниці! А коли я 1, в машині і дощ... Аж настрій поліпшується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погода класна, вітру немає, але повітря вже нажаль не свіже, палять багато, та і проблема не тільки в цьому, немає на Волині тієї північної свіжості яка вже є навіть у москві, ні зимої ні літом немає, там влітку тепло але буває находить щось таке і прямо відчуваєш ось холодне, арктичне повітря. В нас такого нема нажаль, а в нас на Волині - в мене постійно відриті всі кватирки - задихаюсь не вистачає кисню чи чогось такого :(

Ну а літом взагалі труба - така вологості і спека що...

Коротше з якого боку не подивись - не життя а мука для метеозалежних людей, поганий клімат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погода класна, вітру немає, але повітря вже нажаль не свіже, палять багато, та і проблема не тільки в цьому, немає на Волині тієї північної свіжості яка вже є навіть у москві, ні зимої ні літом немає, там влітку тепло але буває находить щось таке і прямо відчуваєш ось холодне, арктичне повітря. В нас такого нема нажаль, а в нас на Волині - в мене постійно відриті всі кватирки - задихаюсь не вистачає кисню чи чогось такого :(

Ну а літом взагалі труба - така вологості і спека що...

Коротше з якого боку не подивись - не життя а мука для метеозалежних людей, поганий клімат.

Їдь на Буковину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нуу...

Колись скористаюсь твоєю порадою, а поки південніше лінії львів-тернопіль-хмельницький ніде не був

Доречі у с. Свірж біля замку, мені справді легще дихалось літом, хоч до Карпат там ще дуже далеко (але пагорби вже є)

Я повністтю згорів на сонці - і майже не спітнів (притому що таскав там всяку апаратуру і т.п)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз дощ йде, йду вийду на вулицю гляну, що? як? і до чого... люблю засинати в таку погоду як зараз на вулиці.

Надворі так класно, повна тиша, і тільки чути як йде дощ і з дахів падають краплини... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Не знаю як Ви, а я за вікном спостерігаю блискавку і грім )

Що правда ччуть.. Але старт дан! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, поблимкує троха, але тільки троха. Дивлячись на хмару чекав більшого. Хоча, може ще розійдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прогулялися з дружиною весело, змокли до нитки, зараз гарячий чай.... щасливы як дітиg21.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні вранці змокла, пововтузилась з щеням в грязюці. Якось уже ті брудні сніги набридли мені, дощику і грозі рада була :D

І я грозу та квітень дуже люблю. Але жарко в хаті вже стало. На балконі з орхідеями аж 20 градусів, все сохне (

на ГПЗ ниразу "бах" не слышал

ОО, як так? А я зі своїми чула. Я з ГПЗ теж. Щей злякалася, відвикла за сезон )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...