Перейти до змісту

Позор


prg

Рекомендовані повідомлення

Я надеюсь что оно не пройдет отборочный тур в Финляндии на Евровидение.... :(

Чтобы Украина не сильно позорилась на всю Европу в финале... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь
Я надеюсь что оно не пройдет отборочный тур в Финляндии на Евровидение.... :friday:

Чтобы Украина не сильно позорилась на всю Европу в финале... :)

Боюсь огорчить, благодаря Тине Кароль в прошлом году наша Вэрка попадает сразу в финал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дансінг Прілаґаєцця"

ЯК таке можна слухати?!!!! БРЄЄЄЄЄЄДДД!!!! :)

Позор! Нет слов!!!

Ти ще вслухайся в слова наших звізданутих ісполнітеле ,а ще послухати їхні інтервю,там ще похлеще є шедеври ,тут зразу видно шо то прикол ,а ті гонять ахінєю з сірйозними мордами ліца.

Тут багато пруть на Данилка ,що він передітий в бабу ,трансвестітом обзивають, а любителі HEVY METAL

вспомніть 80 рокі нову волну HEVY METAL який вигляд був в тих груп ,кучераві волосікі ,гладко вибриті облища, вдіти чи то в колготкі чи в лосіни ,з разу не поймеш толі парень толі девка.а чого стоїть Alice Cooper,Marillyn Manson, а Федя Меркулов,а Elton John вообще удостоїся званя лорда ,і тепер треба говорити Sir Elton John,хотя правільніше було б леді.

вот дві групи ,одна з них дамська,яка?

post-533-1174406059.jpg post-533-1174406096.jpg

Довге волосся це не признак чогось не нормального! :friday: а передягатия в жінку це признак якогось психічного розладу!

В 18ст в Франції носили чоловіки довге волосся або перуки і це вважалося модним(не будем про волосся!).

А тепер поглянемо на цю пісню Данілка це повний бред, набор слов, смисла нуль! :D

Металлісти ніколи не передівалися в жінок такшо ненада!

Музика має бути змістовною ІМХО!!! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

я думаю всі розуміють шо Євробачення - це перш за все шоу...це вже девно не конкурс кращих вокальних данних в Європі,тепер там стараються здивувати,шокувати...Якшо брати останні роки - перемога Руслани - помогла масовка,гуцульська культура,дикість - в європі такого тоді не бачили і не чули...Наступний рік не помню хто виграв...тепер ЛОРДІ...це вообще...я думав шо виграє Тіна Кароль - девочка вабще апупенна,на такій женитився би хоть зара,і голос є,і рухатись вміє...Але виграло шоу - чудакі передивились Вастелин Колец,залили свій вой музикой і вишла перемога на Євробаченні...В сердючки є всі шанси шокувати (якби цього нам всім не хотілось),а може і виграти...Лічно я євробачення дивитись не буду - не хочеться розтроюватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю всі розуміють шо Євробачення - це перш за все шоу...це вже девно не конкурс кращих вокальних данних в Європі,тепер там стараються здивувати,шокувати...

Так от чому я ні разу його не дивився :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і Верка Сердючка виграє. Адже жодне весілля в Україні не обходиться без її пісень. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жодне весілля в Україні не обходиться без її пісень. :ok:

не тільки в УКРАЇНІ...не тільки весілля...

__________ wc.gif______________

monkeypissr.gifСердючкаmonkeypiss.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і Верка Сердючка виграє. Адже жодне весілля в Україні не обходиться без її пісень. :ok:

:ok:

В мене точно грати не буде!

Я всетаки гляну те евробачення! Я хочу шоб та Смердючка опозорилась! :ok: А кстаті в півфіналі проходив тоже ше один трансвістітушко! (незнаю чи пройшов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репертуар Сердючки это полный ОТСТОЙ другим словом назвать этот бред сумасшедшего нельзя. Почитайте текст... хотя как на меня она вполне может дойти до финала, ведь Европа смотрит на неё совершенно другими глазами, и те приколы которые стали не актуальны у нас там в полной мере могут пройти, на это она и надеется. Трансвестит трансвеститом и больше ничего

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всетаки не хочеться шоб Україну приставляло таке чудо! Але нічого не поробиш! Мені кажеться шо ті вибори кандидата на виступ на Євробаченні було куплено! Вот і результат! (ну цього вже ми точно не взнаємо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив як Смердючка співала! Ужас!

Взагалі-то він говорив а не співав! Але драйв ловив! Не можу, як чую слово Україна патріотизм просипається!!!!!!! Мурашкі йдуть! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив як Смердючка співала! Ужас!

Взагалі-то він говорив а не співав! Але драйв ловив! Не можу, як чую слово Україна патріотизм просипається!!!!!!! Мурашкі йдуть! :D

Лічно для мене дивлячись хто говорить! но не це переодіте чудо! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отлично ... значит еще посмеюсь :D

П.С. Радует то, что Данилко не может 2-й раз на Евровидинье выступать ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Радует то, что Данилко не может 2-й раз на Евровидинье выступать ^_^

с чего взял?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я записував с Беларусі Євробачення. Відео не очень, але можна дивитися.

Якщо хочете залю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хто вам ще сподобався?? Мені Сербія!!!!!!!!!! За неї і за Вєру вболіваю(хоча мабуть вони не виграють ^_^ )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Радует то, что Данилко не может 2-й раз на Евровидинье выступать ^_^

с чего взял?

а разве можно 2-а раза одного и тогоже учасника выдвигать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Радует то, что Данилко не может 2-й раз на Евровидинье выступать ^_^

с чего взял?

а разве можно 2-а раза одного и тогоже учасника выдвигать?

да к сожелению или к счачтью! билан говорил что еще 1 раз не откажецца на евро выступить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...