Перейти до змісту

Позор


prg

Рекомендовані повідомлення

Я тільки що ледь не вдавився чаєм

Вєрка Сердючка - НАШ ПРЕДСТАВНИК на Євробаченні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

Не зарікайся а то буде соромно знайомим в очі дивитись, бо коли сказали що Вєра балатується я раді хохми сказав що виграє :%:;?;:№"№:%;*?)(*)(*_+ як в воду дивився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соромно буде коли 5 грн не віддам... а так в принципі соромно не буде, чесно тобі кажу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зарікайся а то буде соромно знайомим в очі дивитись, бо коли сказали що Вєра балатується я раді хохми сказав що виграє :%:;?;:№"№:%;*?)(*)(*_+ як в воду дивився

І я згідний що виграє,вспомніть остані програми і хто вигравав , Монстри ,Руслана ,виграли бо було щось нове ,орігінальне.

а голих баб і безполих мальчіков ,в Европі своїх хватає,дівати нема куди.

А Еврабачення так собі конкурс, хто виграв і став суперстар це ABBA,Селін Діон, ще Кліф Річард,та його вже ніхто й не помнить ,давно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По правді сказати, з того що наші "вельмишановні чиновники" виставили на відбір, вибирати було ні з чого

Ось народ і вибрав "найдостойнішого" кандидата..................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж в шоці був ((( З таким же самим успіхом можна було б зловити на вулиці любого пьяного алкоголіка і туди послати (((((((((((((((((((((( нема слів (((((((((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну что ж вам сказазать - "свои" выбрали "своего"

это капец

мабуть правельніше вже буде казати *свою* :otk:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, зважаючи на всезростаючу політкоректність в європейських країнах, а також коректність по відношенню до секс-меншин, Вєрці треба оголосити себе афроамериканцем(кою)-гомосексуалістом(лесбіянкою), і половина справи зроблена.

А якщо серйозно - Росія буде голосувати, ще й як... так що Вєра може виграти.

Коли я почув "Du Hast" Раммштайновський у виконанні Сердючки - зауважав... :otk:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та пох, якщо навіть виграє це будн позор повний........

Ці навіть отморозки ГриНДЖоли були кращими, а ця кон@@на.....ой ну н*х... мені аж бридко про неї горорити.....

набагато краще було б проргшрати навіть з тою Самою Ані Лорак ніж виграти з тою "дядя-тьотя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставлю 5 грн что выграет...

Принимаю спор :)

:otk:

ну все, теперь главное не забыть. записала себе в напоминания :D

Никто больше присоединиться не хочет?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pukeface.gif СЕРДЮЧКАmgwhore.gif

ЖАХangry2.gif ЯКА ХАЛЕПА

АЛЕ ВРАХОВУЮЧИ ДОСВІД МИНУЛОГО РОКУ (ЛОРДІ) МОЖЕ СТАТИСЯ ТАК, ЩО ВОНА(ВІН) ВИГРАЄ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛОРДІ рулять, можливо вони мені не сильно подобаються, але в них щось є схоже на рок, а Сердючка це дурна істота, і воно 100 проців що програє !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несмотря на сожжение чучела Верки Сердючки, именно она представит Украину на "Евровидении-2007"

В результате интерактивного голосования Данилко набрал 14 баллов, опередив ближайшего преследователя, певицу Евгению Власову, на 2 балла.

Напомним, 7 марта в Киеве в знак протеста против участия Верки Сердючки в конкурсе претендентов на Евровидение-2007 от Украины было сожжено еe чучело. Одна из радиостанций провела эту акцию "в лучших традициях средневековья" после sms-акции среди слушателей, которым предлагалось в знак протеста на участие Сердючки в конкурсе присылать свой голос. По словам организаторов, на сожжение их вдохновило большое количество протестных sms.fart.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвіть хоть одного більш достойного артиста на в даний час!!!!!!!!!!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Махайло Поплавський :D

Еще один интересный вариант: В.Ющенко испоняющий в дуэте с В.Януковичем "Ще не вмерла Україна"... и Тимошенко на подтанцовке... Артисты те еще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвіть хоть одного більш достойного артиста на в даний час!!!!!!!!!!!! :D

НЕТУ !!!

А ну його на хрін, цей парламент. Тут інший адреналін кип'ятить кров. Усі — на рейки! Ляжемо колективним трупом на шляхах Вєрки Сердючки! Врятуємо Євробачення від нашої національної ганьби!

А то, ишь, Верка им не такая. Оскорбляющая, понимаешь, «свідомо-національне» чувство. Да в конце концов, если Ющенко — Президент Украины, то чего б не Сердючка — ее визитная карточка?

Тю, блин, да если «проффесор», зэк и почитатель Ахметовой — главная власть европейской державы, то Верка — просто национальная сексапильная модель, а не воплощенное в титьках извращение в особо циничной форме.

Тетяна КОРОБОВА

http://oglyadach.com

Московский КомсомолецНа “Евровидении” тебе предстоит конкуренция с трансвеститом из Дании DQ. Он в перьях и боа будет петь мужским баритоном страстную балладу Drama Queen — “Королева Драма” или “Драма Королевы”, как угодно…

Андрей Данилко — Ошибочно думать, что Сердючка — это трансвестит. Это все-таки актерский образ, это — персонаж. У Сердючки не было клубной истории, как у любого “приличного” трансвестита со всеми положенными примочками — перьями-боа-подвесками. Понимаешь? Я — не мужик в женском, я — артист в образе женщины, простой, народной.

Московский Комсомолец

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю тож "5" шо воно програє.......

тексс...записала :D

Взагалі то, це ще не самий гірший варіант...тим паче для подібного конкурсу...

Звичайно у її (саме ЇЇ, бо у самого Данилка як відомо трошки інакший жанр - згадаємо його інструментальний альбом) піснях присутній стьоб. Але головне, щоб на конкурсі не пролунав стьоб на Україною...неможна ж вже так позорити відкрито...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай би краще програла і провалилась з соромом...

Не хотів би, щоб Україна асоціювалась з такою музикою. А те, що не відбулося загальнонаціональної акції проти такого представника - це мінус для нашого народу....

Ганьба, коротше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви не переживайте я тільки що подзвонив журі Євробачення і вони сказали зо сміху, щоб ми всі ставили на програш цього ВИРОДКА, так що я не програю цих 5 грн. :D

а якщо чесно то ну нах цього "ЧУЧЕЛА", вже б краще я б сам загоцав на тому Євробаченні, в Україні є багато гуртів яких любить Європа....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...