Перейти до змісту

Pink Floyd


Yuraul

Рекомендовані повідомлення

Не треба перекручувати мої слова. Я ніде не казав що ПФ - попса, я лиш наполягаю на тому що це не рок.

Підводь концепцію
А якщо створити цілу містерію, коли певна ідея проходить наскрізь, то буде щось цікавеньке.

Тобто, якщо взяти альбом The Wall і замінити лірику на буланову - це вже буде попса, я правильно зрозумів?

Ти зря чипляєшся за лірику, це поширена помилка. Рок він і без лірики рок, а поп і з лірикою поп. Нажаль багато людей включно з тобою вважають інакше.

О! Я знайшов класний приклад для тебе. Скажи мені, Висоцький - це рок? Пісні зі смислом, лірика потужна, а яка філософія, скільки думи в його текстах.

Dream Theater, судячи зі всього, теж

Не слухав, скинь ссилки на визначні на твою думку трекі скажу.

Ну, я зрозумів ідею: ти трушний, а я — попсіст

Нічого ти не зрозумів. Просто треба оприділятись, не можна сидіти на двох стільцях. Або ПФ рок-музика, тоді це поганий рок (мяко кажучи), бо там немає нічого рокового, або це поп-музика, і тоді мені все рівно що там відбувається.

Розумієш, ну не можна висувати ПФ на звання однієї з найкращих (чи найкращої) рок групи, НЕ МОЖНА, бо там немаж року, немає його. Або є така мізерна доля, що...

Це все одно що висувати Пушкіна на звання найкращого українця.

Конструктивні думки будуть?

Які тут можуть бути думки? Нажаль я не музикант, я не можу сказати, ось тут немає такої то долі, такий то ритм - це не рок музика. Бачу тільки на слух і головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто думка освічених, квіліфікованих у цьому плані людей, котрі відносять Пінк Флойд до жанру психоделічний рок, тобі побоку, головне, що сам, не володіючи цим питанням, абсолютно безпідставно, його туди не відносиш? Я правильно зрозумів думку?

Висоцький? А тобі принципово запхнути музику в якісь рамки? У нього різне є. Здається, загалом це усе називається "авторська пісня". Не рок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Korting

да скажи ты уже то что чешется, - что мы кругом чурбаны и воспринимаем только сердючку, а ты тонкая душевная личность, остро чувствующая несправедливость и разбирающаяся в сортах рока и не рока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто думка освічених, квіліфікованих у цьому плані людей, котрі відносять Пінк Флойд до жанру психоделічний рок

Ось мені на Бітлз.ру відписали

>Т.е Стинг это рок?

>а Элтон Джон? (прекрасная музыка, между прочим)

Да,всё это в жанре рок-музыки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я до того що кваліфіковані люди відносять Стінга і Елтона Джона до року. Ще хтось з цим згодний, є такі?

Як на мене це нонсенс повний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стінг грав в багатьох стилях. Просто, хороші талановиті музиканти себе не заганяють в рамки. Тому в них іноді таке виходить, що фіг класифікуєш. А Стінг — мегаталант.

І взагалі питання сформульоване некоректно. А Блекмор - це рок?

А те, що ти навів - це цитата з форуму. Там може будь-який вася відписати. Це не думка спеціаліста. Куди кого прийнято відносити давно відомо і щоб про це дізнатись, не треба по форумах питатись.

Тобто, ти все-таки ведеш до того, що думка спеціалістів до лампочки?

Ти ж визнав, що нічого в музиці не смислиш, до чого оце пропихання своїх безпідставних висновків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто, хороші талановиті музиканти себе не заганяють в рамки

До чого тут рамки, що ти мелеш?

Музикант грає музику - а слухач оцінює її і відносить до того чи іншого жанру.

До того тут рамки?

І взагалі питання сформульоване некоректно

Чим воно сформульовано некоректно? Не можна питати про принадлежність гуртів, яких ти не можеш визначити?

А те, що ти навів - це цитата з форуму. Там може будь-який вася відписати

Та людина доволі авторитетна на форумі.

А Вікіпедія говорить що

Стінг

Жанры

рок

поп

новая волна

регги

джаз

классика

Елтон Джон

Жанры

рок-музыка

поп-рок

софт-рок

глэм-рок

А Блекмор - це рок?

Блекмор найтс це фолк-рок.

Ти ж визнав, що нічого в музиці не смислиш

А ти? Для того щоб оцінити страву не треба бути поваром, тільки дебіл оперує поняттями "не можеш - зроби краще, не подобається - нічого не смислиш"

Я бачу ти все більше опускаєшся на образи, чи є сенс продовжувати дискусію.

Ти звичайний обивач, тобі не під силу йти проти натовпу, набагато легче приєднатись до нього і прославляти голого короля, це не такі люди творили рок в 50-60х, а повні їх протилежності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ти бачиш, що там кілька жанрів? Я про це. Стінг грав в різних жанрах, Блекмор (я мав на увазі музиканта, а не гурт) в різних. До жанру відносять не музиканта, а конкретні його творіння, тому там цілий список жанрів.

Так от. Ти сам довів, що авторитетні люди класифікують отак. У чому тут нонсенс?

Оцінити страву - це одне. А знати, де вона у класифікації, а тим більше класифікувати — зовсім інше. Тут треба володіти уже специфічними знаннями і навичками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У приклад рокового звучання навели

http://www.youtube.com/watch?v=xnpdPXf7_m4&feature=fvst

Це дійсно рок, але другосортний...

Поки що навели тільки 1 трек після 1973 який 100% рок.

Чекаємо ще, може ще хтось підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто оцінювати у процентах. Одна й таж група може грати в різних стилях з альбому до альбому, мінятись, транформуватись. Тим більше у той час всі експерементували. 100 року точно не знайдеш, занадто широке поняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дійсно рок, але другосортний...

:D А оцей твій пост взагалі про що?

А як відрізнити перший сорт від другого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як відрізнити перший сорт від другого?

А якщо я просто скажу - мені не подобається - відстанеш? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне, ніхто ж не примушує відписуватись у темі. Навіть читати ніхто не примушує.) Те, що не подобається, було ясно з першого ж поста. Просто, тема загнеться, більше ж нікому в голову не прийде таку гидоту писати про найкращий у світі рок-гурт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

ТИм більше що музично він обєктивно слабенький, дуже слабенький. Більша частина тримається на пафосі + шоу (в старі часи) + "хфілософія" і прагнення чогось "елітарного"

любое явление в этом мире можно разложить по косточкам (ака составляющим), и каждая сама по себе из этих косточек будет всего лишь гр*баной косточкой. Но собранные вместе, они творят магию. В случае с ПФ, также, надо видеть за деревьями ЛЕС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...