Перейти до змісту

Pink Floyd


Yuraul

Рекомендовані повідомлення

А що, якість музики визначається популярністю? Тіпа, Пінк Флойд - фуфло, а Джастін Бібер - рулить?

Недавно подруга була в Польщі у якомусь богом забутому містечку на концерті когось і кавер-гуртів, котрі грають пінк флойд, не пригадаю, як вони звуться. Знаєш, досить багато народу приперлось слухати кавер-гурт. Ніфігово про них забули, діріжабль, ага. Може, не варто судити про популярність гурту лише по тому, як ти нею цікавишся?

А про повелись/не повелись, про голос і хто кого в попу має - це якось ніфіга не важливо, по-моєму. У музиці я люблю музику і в талантах ціную їх талант, а не те, скільки вони мульйонів віддали на благодійність - це їх особиста справа.

Щодо оригінальності гурту - тут кожен робить свій вибір відповідно до смаку і не треба його комусь нав’язувати. Хтось іде слухати Гілмора, хтось марить Пінк Флойдом, вважаючи будь-яке відхилення від оригінальності складу неминучим капєцом.) Кожному ж своє.

До речі, немає нічого тупішого, ніж спорити про термінологію. Я думаю, ти добре зрозумів, що намагались сказати терміном "супер-гурт", а чіплятись до слів - останній аргумент, який каже про те, що аргументи закінчились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, я не буду тобі брехати, я вважаю пінк флойд дуже переоціненим гуртом, можливо самим переоціненим гуртом в історії. Якби вони займали ту нішу яку і мають займати, я би не сказав поганого слова, але якщо по якійсь незрозумілій мені причині (точніше зрозумілій, але про це нижще) вони петендують на звання майже не найкращого рок-гурта в історії, я маю повне право сказати що вважаю їх музику сірою і нецікавою тягомотиною, за виключенням, можливо першого альбома з Сідом та після нього 2 альбома експериментальних.

Підсумуючи, пінк флойд - філософія для домохозяюшек, яким здається наче вони слухають елітарний гурт... В принципі, їх велика популярність у бувшому СРСР зрозуміла, на щастя на заході ставлення зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба мені брехати.) Ну, це цілком природньо, що щось одному подобається, а іншому — ні.

І що значить "претендує"? Десь проводиться конкурс за найкращий гурт в історії і Уотерс з Гіломором щороку вперто подають заявки, хоча ти ніяк не хочеш їх визнавати?)

А чому це тебе так зачіпає? Купа людей вважають і пінк флойд, і дорс безнадійним старйом і страшним занудством, і я їх цілком розумію.) Я десь так само відношусь до того, що люблять вони. Кажу ж, це природньо. Але я не намагаюсь їм розказати, що оце от - повна фігня, а я слухаю самий крутий гурт. Є купа музики, котру я ні грама не розумію, але якщо воно когось пре, це чудово. Якщо весь світ визнає найкрутішим гуртом в історії той, який я більше всього ненавиджу чи не розумію, мені якось пох, я щиро радий за них, це ніяк не зменшить задоволення від прослуховування улюблених гуртів, які б вони не були мейнстрімові і мегавизнані.

Музика - річ індивідуальна. Тупо оцінювати музику по рейтингах. Їх теж складають люди. Люди з певними смаками. А смаки в усіх різні.)

А тобі не приходило в голову, що домохозяйки не прагнуть слухати "елітарні" гурти? І взагалі, не ображай домохозяйок, інтєлєктуал, блін.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую пояснити. Дійсно, немає нічого поганого коли різним людям подобається різне.

Але коли поведінка більшості фанів приблизно така:

Уважаемым МОДЕРАТОРАМ!!!

Предлагаю сменить название темы, а то как-то не солидно, что-ли... - "Pink Floyd?.." Уважения к ГЛЫБЕ Рока не наблюдается.

Лично я всегда считал PF - самой НЕОБЫКНОВЕННОЙ группой из всех существующих, и тем более из тех, кто давным-давно в ПЕРВОМ эшелоне РОКА. Но, быть необыкновенной - мало, нужно что-то ещё. А ЧТО-ТО ещё - это и есть PINK FLOYD.

Готов обсуждать эту тему бесконечно...

Не хотела вмешиваться в дискуссию, но не могу не поддержать. Pink Floyd - величайшая группа. И если кому-то лень слушать настоящую серьезную музыку, или не хватает знаний и вкуса (равно и такта), легче всего сказать "играть не умеют", "бедная бездушная музыка". К счастью, Флойды выше таких вот Иннокентиев.

(Цитата з форуму бітлз.ру)

І чомусь, таких людей, шанувльників і фанів пінк флойд більшість зустрічалась на моєму шляху.

Це і спричинило різке несприйняття гурту. ТИм більше що музично він обєктивно слабенький, дуже слабенький. Більша частина тримається на пафосі + шоу (в старі часи) + "хфілософія" і прагнення чогось "елітарного" (а по факту попси) і незрозумілого. Того я згадав домогосподарок, вони теж хочуть здаватись розумними і голосовали "рубльом" за пінк флойд (британські домогосподарки). Надулась величезна бульбашка.

Якщо цікаво, знайдеш в гуглі той пост з форуму, і подивись на дату...

На щастя такі мамонти відходять в минуле, і час розставив все на свої місця

Ті ж самі групи 60х як то Jefferson Airplane, Doors, Stooges, та і багато інших гуртів, імхо звучать зараз набагато актуальніше пізніших у часі Пінк Флойд. Вони намагались робити майбутнє, а клєпали минуле, застряли у "модерних" 70х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така поведінка у будь-яких фанів. Тому вони фанами і звуться. У декого рулить Кароль і Шут, у декого - Зеніт-чемпіон і т. д.

А все, що ти пишеш, це лише твій суб’єктивний погляд на речі. Те, що гурт багато кому подобається, чомусь тебе дратує. Ти оцінюєш усе якимось міфічними поняттями модерності, майбутньості, минулості, елітарності. Не подобається — не слухай.

Фраза про об’єктивність того, що гурт слабенький музично, видає досить далеке відношення до музики.) Не треба палитись краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що гурт багато кому подобається, чомусь тебе дратує

hate_pf_t_shirt.jpg

що гурт слабенький музично, видає досить далеке відношення до музики

Так действительно Антошенька не было (с)

Так действительно слабенький гурт, ну хіба не так?

Це для мене як голий король.

Всі восторгоються і тільки одиниці можуть відповісти - а король то голий!

Це єдиний гурт взагалі в світі який викликає в мене такі почуття. Єдиний. Я спокійно відношусь до фанів кіркорова, моїсеєва, галкіна, баскова, і вєркі сердючки.

модерів прошу перенести пости починаючи з нумера 6 у тему Pink Floyd

Ти оцінюєш усе якимось міфічними поняттями модерності, майбутньості, минулості, елітарності

Я романтик і людина слова, а ти практик.

Дивно тільки чому тобі подобається Apple - абсолютно непрактичні речі, речі ідеології, по суті релігія. (до речі і тут є схожість з пінками)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не слабенький. Сам подумай, став би Dream Theater перегравати якусь фігню, награвшись під зав’язку власної музики? Чи це для тебе теж "музично слабенький" гурт?

Ага, перехід на особистості — теж атлічний аргумент.) Давай зачепимо Епл, ще щось. Розповісти, що ще мені подобається, щоб з’явилось побільше неадекватних аргументів?

Дивно, що тобі подобається The Doors - це ж безнадійне неактуальне старйо. А в музичному плані вони взагалі лабухи. Наркомани. Алкоголіки. Фу, от Таня Буланова рулить - у неї такий милий голос, ммм.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і на останок щоб закрити тему.

Можно легко предствавить себе ближайшее будущее группы. Во время какого-нибудь очередного концерта они будут просто болтаться на сцене, подключая магнитофоны и играя на своих инструментах при помощи пультов дистанционного управления, а затем скрываясь за горами аппаратуры мирно обсуждать с друг другом футбольные новости. Конечно на пару раз их еще хватит. Пинк Флойд безусловно являются квинтисенцией всех английских групп: никто другой не может так ловко сочетать помпезность с обреченной посредственностью. Столь характерной для этой страны. Пребывать в тихом отчаянии – это так по английски...

Краще і не скажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Korting

Я так зрозумів для тебе , найбільший авторитет проти Pink Floyd , це Джонні Лайдон з своєю прикольною футболкою ,

не рахуючи словесного поносу школоти з різних форумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого ти не зрозумів

абсолютно нічого

справа в тому, що я людина яка боляче переживає будь яку несправедливість

а лаври великого гурту для пінк флойд я вважаю величезною несправедливістю для інших класних гуртів, які у той самий час грали не гірше а може і кращу музику.

за виключенням ранніх речей ПФ це банальна припафосена попса.

Оце істина для мене.

капіш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа в тому, що я людина яка боляче переживає будь яку несправедливість

это излечимо, апстена всегда рядом

а лаври великого гурту для пінк флойд я вважаю величезною несправедливістю для інших класних гуртів, які у той самий час грали не гірше а може і кращу музику.

за виключенням ранніх речей ПФ це банальна припафосена попса.

ну, тоесть ты признаешь что эта ИСТИНА только твоя, но ты ее хочешь впарить по дешевке, как САСШ демократию, всем.

хоть озвучь кого ты считаешь достойными, ибо тысячи их? и неизменно, в свое время эти тысячи подвинулись перед ПФ, так же как сейчас рок перед попсой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дейв, дякую.

Отепер тримайтесь)

Так от, Korting, поки що ми зрозуміли, що пінк флод тобі ні краплі не подобаються. А якісь більш обєктивні аргументи про те, що вони не заслуговують своїх титулів, будуть? А як прокоментуєш мою фразу про кавер Dream Theater?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і підтянулись справжні мамонти (ти влучно вибрав нік), підстаркуваті бородаті адміни в тільняшках, любителі брєжнєва і андропова-чєрнєнка, коли все було так добре, ковбаса і водка були дешеві, а пінк флойд майже не забороняли (ну так, хіба для вигляду), і справді - як можна - в момнументальному творінні "стіна" оспівується вся жорстокість і нелюдскість страшних капіталістичних режимів, ну музики правда немає - так кому вона потрібна, представнику найсправедливішого з народів ще в дитинстві представник фауни найкращої з країн віддавив вухо (яка прикрість). О, ці любителі найкращої з груп, як вони обожнюють Пінк Флойд, до нестями, до хрипоти, багато я зустрічав їх на своєму шляху...

О ці любителі філософії і концептуальності з бородою у капусті, багато вони вам розкажуть про філософію, на хвильку відволікшись від читання описів oper.ru

На щастя, мамонти не вічні, мамонти відмирають, вже нема тих сил і того задору, тому вимушений

сказати вам шановний, здрисність з цієї теми і не загажуйте її своїми фекаліями ;)

для модераторів і всіх поміркованих спорщиків - я не буду відповідати на блювотиння людини яка починає свій пост з образ. Я думаю, це ясний і зрозумілий аргумент.

З усіма іншими я готовий спілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть озвучь кого ты считаешь достойными, ибо тысячи их?

все-таки, дуже хотілось побачити відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все-таки, дуже хотілось побачити відповідь.

Якщо брати арт і прог рок, Yes, ELO, King Crimson , і дуже багато груп рангом нижче

НЕ розумію що у ПФ такого унікального чого немає у інших гуртів.

Якщо брати суспільну думку фанів, вони називають два "епохальних" альбоми - 1973 дарк сайд і 1979 стіна.

Ну про стіну і мову не будемо вести - до 1979 року випустили СТІЛЬКИ музичного матеріалу, що про якесь новаторство і навіть просто незвичайність сіреньих баллад зі Стіни говорити смішно. Єдине що могло підкупити простий люд - це сценічні постановки, але знову ж таки, на той час це вже було скоріше буденністтю.

А Дарк сайд, що дарк сайд? Немає ні одного класного треку, ні однієї неповторної мелодії, немає ні драйву року, ні мелодії, немає нічого, все це прикривається якось ацкою "філософією" і концептуалізмом.

Я не проти популярності Пінк Флойд, зрозумійте. Але тоді скажіть прямо - поп-группа з психоделік-рок корнями. Так це буде справедливо, і не буде претензій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти брєд несеш, чувак. Що про їх музику, що про учасників дискусії. Я розумію, що то, власне, стосувалось не мене, але який нафіг Брєжнєв, якє добре, шо ти мелеш? У той час, коли ковбаса була дешева, я під столом машинками грався. Ти несеш купу пурги не підкріпивши її ЖОДНИМ фактом. Ти товчеш свою дилетантску думку, ні біса не розуміючись у тому, про що говориш. Ти просто керуєшся у своєму житті банальними стереотипами: найраща група, легенди року, бла-бла. Мені, чесно кажучи, пофігу, як називається стиль, аби мене перло. Але знаєш, Пінк Флойд - поп-група?) Це клініка.)

Ти ж просто літаєш у хмаринках, ллєш купу гівна на конкретний колектив і не відповідаєш на цілком конкретні питання. Може, тобі їх виділяти, бо не вистачає мозгів перечитати довгі пости і запамятати те, що там написано?

Факти, факти, факти. Кажеш, такі шоу були буденністю? Приклади, де? Я не спорю, але де приклади? Слабенька музика? Аргументи? Хто сильніший? У чому слабкість?

Кажеш, у чому унікальність? Ну назви хоч один дуже схожий гурт.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музику не розуміють, музику слухають та прникаються нею, або музика проникає в нас.

Пінк Флойд дістається такх глибин підсвідомості, про які інші і не здогадуються.

Їх творчість виходить за межі стилю , простору та часу.

Це не можна пояснити, Pure fucking Magic!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шикарно.) Навіть не знаю, що додати. Пояснити можна, ти ж щойно це зробив.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але який нафіг Брєжнєв, якє добре, шо ти мелеш?

Якщо ти не зрозумів що я написав, це твої проблеми, і так, ти правий - це адресувалось не тобі.

Так що отвянь чувак.

Але знаєш, Пінк Флойд - поп-група?) Це клініка

Якщо дивитись на реальність без окулярів, то це всього лише простий факт, всього лише факт.

Скажи мені друже, що їх робить роком, що в них рокового?

Гітари і бас? Так він і в Стінга є. Теж рок-музика?

Синтезатори? Це взагалі не рокові інструменти.

Тут оговорюсь, що кажу про гурт після 1973, тобто це саме той флойд по якому так пруться маси. Це чиста поп-група, без всяких перебільшень. Тільки сліпець цього не бачить. Чи може ти вважаєш роком будь які пісні під гітару? Ну тоді тут питань нема. Рок-музика не обов'язково тяжка, але вона має мати особливу, унаслідованну від ритм енд блюзу структуру, характерний драйв і я би сказав задор. Цього в ПФ нема і близько. Крім того, всю їхню творчість після 1973 грубо можна розділити на 2 частини 1) блеклі (напів)акустичні баладки 2) експериментальне невідомо що, а по факту баловство з ефектами

Ось це і все. Я тут правда, не беру Гілмора - там свої приколи і гітарист він непоганий, саунд гітари класний, але по ньому маси так і не пруться і він не переоцінений як Уотеровський флойд, тому в мене претензій нема до нього.

Може, тобі їх виділяти, бо не вистачає мозгів перечитати довгі пости і запамятати те, що там написано?

Може тобі свій гнилий язичок прикусити, щоб відповідав за базар?

Кажеш, такі шоу були буденністю? Приклади, де? Я не спорю, але де приклади?

Да будь який мюзікл візьми, шоу глем-рокерів і так далі.

В 1979 році це вже був пройдений етап, в році більшу частину вже було сказано.

Навіть якщо шоу в них були і справді класні це не аргумент при оцінці музики, це музика а не театральна постановка.

Слабенька музика? Аргументи? Хто сильніший?

Будь який гурт з вище мною зазначених на мою думку музично як мінімум не гірший за Pink Floyd.

Розумієш, є якісь обєктивні речі в музиці.

Взяти тих самих Doors - можна кричати лабухи, але я назву декілька супер мелодичних речей, які запамятались саме своєю мелодією, і тут хоть всрись нічого не зробиш, тому що мелодії справді класні. Те саме Бітлз - офігенні мелодії, взяти хард-рок, навіть там де немає оригінальних мелодій - є драйв і "кач", те саме метал (хоча і там є мелодії, без них нікуди)

Але ще ніхто мені не може внятно сказати а що ж такого є в ПФ. Ну тупо по речам розписати, ось ця і я річ - вони видатні тим то, а ця - тим то. Цього ніхто не сказав. Всі мелять про якусь концептуальність, філософію, глубіни сознанія, і прочая і прочая

І не зрозуміло чому це все називається роком, хоча тяжіє це скоріше до поп-електронщини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здрисність з цієї теми і не загажуйте її своїми фекаліями
Може тобі свій гнилий язичок прикусити, щоб відповідав за базар?

За дані висловлювання користувача Korting нагороджується варнінгом. Будуть ще преценденти - станете читачем на місяць. Музичні смаки - делікатна тема, тому прошу триматись в рамках культурності. Образ у ваш бік я не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pink Floyd - був етапом в еволюції мого музичного смаку. Нічого поганого підтвердити, про що тролив Korting, просто не можу сказати. Навіть на думку не спадає при всьому бажані напаскудити.

А от музика ПФ при гарній акустиці дома, може таке в душі затронути, що іншим навіть не під силу, і це головне в ПФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааа, Deep Purple - попса, там є клавішні синтезатор! Ти не пробував розширити своє світобачення?

Чому Пінк Флойд називається роком? Розумієш, те, що рок пішов від блюзу і т. п., не значить, що він там і залишився, він розвивався, трансформувався і розгалужувався. Тепер починаю тебе шокувати. Простий логічний ланцюжок: ліземо у вікіпедію (може, це не найавторитетніше джерело, але наведені факти і міркування можуть бути перевірені де вже захочеться).

Для затравки цитата

Рок-му́зыка (англ. Rock music) — обобщающее название ряда направлений популярной музыки.

:smile3:

Так от: стаття про рок-музику>>Розділ Піджанри>>Психоделічний рок, ЛСД, все, як положено))>>Значимі гурти>Англійська психоделія>>Знаходимо там у списку "Pink Floyd (первые альбомы)" і навіть Сіда Баррета окремо.

І ще звідти ж

Для психоделического рока характерен свой гармонический фон — переплетение мажорных и минорных гармоний, альтерации на 3-й, 5-й, 7-й ступенях и задержания на них, а также частая опора мелодии на неустойчивые звуки; это создаёт характерное ехидно-саркастическое звучание.

Хоча, я так розумію, остання цитата абсолютно нічого не каже, але раптом захочеться таки побачити світ далі свого носа.

Я погоджуюсь, наявність гітарки з дісторшном не робить автоматично музику роком, але наявність клавіш і ефектів не робить автоматично музику попсою. Це обмежене мислення. До стилю музику відносить така міфічна штука, як концепція.))

Підсумуючи: ти просто хочеш притягнути музику гурту до свого бачення року і бісишся, що вона цьому баченню не відповідає. Такі ж люди кричали, що Металіка почала грати кантрі з певного часу. Ну, це ж ваші проблеми. Мені драйву в ПФ вистачає. Просто, драйв - це не крутілка на педалі на максимумі... Якщо ти вище цього не виріс, то не треба на когось лити відрами лайно. Один, ну хоча б один фактик навів.)

А от музика ПФ при гарній акустиці дома, може таке в душі затронути, що іншим навіть не під силу, і це головне в ПФ.

А ще всратись некисло можна, якщо гучно включити Стіну спочатку.) До речі, динамічний діапазон музики не те, щоб прямо випливав з класу майстерності, але у тому щось є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааа, Deep Purple - попса, там є клавішні синтезатор!

В Deep Purple прості клавіші, в Pink Floyd під синтезаторами малось на увазі зовсім інше.

Розумієш, те, що рок пішов від блюзу і т. п., не значить, що він там і залишився, він розвивався, трансформувався і розгалужувався.

та музика, яку ти слухаєш прекрасно існувала би і без ПФ. Та музика яку грали ПФ тупікова гілка рок-музики яка ні в що не розвинулась і тихо загинула. Знадобилась прививка панку щоб повернути рок музику до її справжніх джерел.

Металіка почала грати кантрі з певного часу

Якщо вони дійсно грали кантрі - що в цьому поганого? Я тільки не можу зрозуміти який сенс брехати і собі і людям і кричати що це рок, якщо це поп-музика?

А по визначення в вікіпедії скажу так, музичная наука, це не математика, є буква закону і є дух закону, по букві закону пф можливо рок-музика, але по духу - аж ніяк.

Якщо ти вище цього не виріс, то не треба на когось лити відрами лайно

Звичайний аргумент ПФ фанів. Ви не виросли, ви не доросли, вам не зрозуміти.

До стилю музику відносить така міфічна штука, як концепція

Тобто якщо під альбом тані буланової підвести концепцію і хфілософію він стане роком?

Або, скажемо по іншому, якщо взяти альбом тані буланової, залишити музику, і замінити лірику на ПФївську - він стане роком?

З твоїх слів виходить що так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не плачь... Еще одна осталась ночь у нас с тобой...
All in all you're just another brick in the wall.

Підводь концепцію.)

Якщо взяти альбом, замінити лірику і бла-бла-бла, то вийде попса, бо вона так і робиться.) А якщо створити цілу містерію, коли певна ідея проходить наскрізь, то буде щось цікавеньке.

Ну, я зрозумів ідею: ти трушний, а я — попсіст. Пінк Флойд — попса. Dream Theater, судячи зі всього, теж. Конструктивні думки будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...