Перейти до змісту

26 березня, великий сольний концерт гурту АТМASFERA


Atarax

Рекомендовані повідомлення

logo_DLPromotion_copy.jpg

_________презентує:

Вперше в Луцьку!

4-ри разові учасники фестивалю Woodstock (Польша), володарі премії Zlatuj Bochek(Польша), учасники фестивалів«The Global Battle of the Bands – 2007» (Лондон), «CrossDrumming» 2007 (Польща), «Ethno Cross» 2008 (Польща), «Ursus» 2008 (Польща), «II Praski Piknik Rowerowy» – 2008 (Польща), «Пустые Холмы» - 2009 (Росія), «Norwegian Grand Prix» - 2009 (Норвегія), «Molde-jazz» - 2009, 2010 (Норвегія), «Ostroda Folkowo festival» - 2010 (Польща), «Rozsypaniec Festival» - 2010 (Польща), «Sari Festival» - 2010 (Польща)

гурт AtmAsfera

(world music, ethno)

166677_490061910957_130852435957_6108301_8172559.jpg

Основна інформація:

26 березня(субота) 2011р.

м. Луцьк, арт-кафе "Стоп Кадр" (на території Адреналін Сіті)

в рамках всеукраїнського туру на підтримку альбому "Integro"

з великим сольним концертом виступить гурт AtmAsfera (world music, ethno, Україна)

Початок - 19:00

Закінчення - 21:30

Вхідні квитки:

40 грн. - передпродаж

50 грн. - в день концерту

Де купити квитки:

Квитки будуть доступні в передпродажі з наступного тижня.

Де можна придбати квитки буде згодом оголошено.

Від сьогодні і до 25 березня включно, квитки можна замовити через інтернет надіславши лист на адресу: [email protected]

Тема - "квитoк на AtmAsfera"

В листі необхідно вказати - Призвіще, Ім"я, По-батькові, кількість квитків, контактний телефон.

З Вами зв"яжуться і домовляться про зустріч або доставку.

Замовлення столиків в арт-кафе "Стоп Кадр":

Бронювання за тел. 200-577

Схема залу і розташування столиків тут

Як дістатись до арт-кафе "Стоп Кадр":

Сайт кафе - http://stop-kadr.smsec.ru/

Кафе знаходить на території розважального комплексу Adrenalin City, вул. Карбишева 1.

Як доїхати в Адреналін думаю, всі місцеві знають. ;)

По питаннях акредитації звертатись на пошту [email protected]

Тема - "акредитація на концерт AtmAsfera"

Додаткову інформацію можна знайти тут або за тел. о99751382один

Анонс:

AtmAsfera… ви ще їх не чули? А дарма! Їх чула вся Польща, Норвегія, Англія і загалом Європа. Гурт, який перевернув з ніг на голову «Woodstok», закривав «Трипільське Коло», пронизував своїми піснями і мелодіями «Molde-jazz», зрештою, зібрав повний концертний зал НАУ в Києві на презентацію свого нового альбому «Integro». І нарешті, AtmAsfera їде в Луцьк.

26 березня, в арт-кафе «Стоп Кадр» гурт AtmAsfera в рамках всеукраїнського концертного туру подарує відвідувачам величезний заряд позитиву та енергії, масу гарної музики та незабутніх вражень, презентувавши свій новий альбом «Integro».

Назва «AtmAsfera» складається з двох слів: «атма», що у перекладі означає «особистість» і «сфера» - це те, що її оточує. У цілому, ця назва розповідає про те, що оточує особу – її зовнішній та внутрішній світ, а також почуття.

«AtmAsfera» - це і фолк, і етно, й інструментал з елементами сучасної музики, i (куди ж без цього?) елементи року. Втім, завжди можливі зміни, бо ж самі учасники гурту не обмежують свою творчість жодними стилістичними рамками чи стереотипами – просто намагаються виразити за допомогою музики почуття, емоції та інтонації свого внутрішнього світу. Єдине, що завжди залишається незмінним - емоційне наповнення виступів. «AtmAsfera» - музика любові. Музика, яка пробуджує в серці любов, котру шукає кожен з нас.

За п'ять років творчої діяльності «AtmAsfera» дала близько 500 концертів. Гастрольну історію гурту важко вмістити на одному аркуші, та й для чого? Краще прийти і стати учасником цієї історії, залиши в своєму серці незабутні спогади та знайти в ньому любов.

Отож, "Dark Lutsk Promotion", запрошує всіх поціновувачів хорошої та якісної музики, прийти 26 березня в арт-кафе «Стоп Кадр» (територія «Адреналін Сіті») та поринути у чарівний світ почуттів та емоції. Байдужим не залишиться ніхто!

А тепер, хто ще не знайомий - знайомимось. Гурт AtmAsfera:

Відео:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де купити квитки:

Квитки будуть доступні в передпродажі з наступного тижня.

Де можна придбати квитки буде згодом оголошено.

Купуючи квиток ви отримуєте заброньоване для Вас місце за столиком або на диванчику.

Схема розташування столиків та наявних в продажі місць нижче.

koncert.jpg

Від сьогодні і до 25 березня включно, квитки можна замовити через інтернет надіславши лист на адресу: [email protected]

Тема - "квитoк на AtmAsfera"

В листі необхідно вказати - Призвіще, Ім"я, По-батькові, вказане місце в залі(№столика та місця), контактний телефон.

З Вами зв"яжуться і домовляться про зустріч або доставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянути наявні місця в залі можна завжди на сторінці сайту організатора http://www.dark-lutsk.com/index.php?s=&showtopic=1980&view=findpost&p=34621 або дізнатись за телефоном вказаним в першому пості теми (0997513821)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішла в хід реклама концерту на радіо та на моніторах в місті.

Вже замовлено близько 30-ти квитків...звісно ж, найкращі місця. Тому радимо не зволікати ;)

Квитки можна замовити через інтернет надіславши лист на адресу: [email protected]

Тема - "квитoк на AtmAsfera"

В листі необхідно вказати - Призвіще, Ім"я, По-батькові, вказане місце в залі(№столика та місця), контактний телефон.

З Вами зв"яжуться і домовляться про зустріч або доставку.

Або ж зателефонувавши на номер 0997513821

Орієнтовно з понеділка квиточки з"являться в продажі. Про місця продажу буде повідомлено в цій темі.

Максимум інформації про концерт та про групу можна знайти за цим посиланням http://www.dark-lutsk.com/index.php?s=&showtopic=1980&view=findpost&p=34621

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квиточки на концерт ВЖЕ В ПРОДАЖІ!!!!

магазин муз.інструментів "Medison" (ТЦ "Імідж", біля Лучеська)

арт-кафе "Стоп Кадр" (Adrenalin City)

та за тел. 0997513821

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весняний подарунок від гурту AtmAsfera!!!

Відео на пісню "Every Step" (Кожен крок)

Концерт вже скоро :0103:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк Неформатний рекомендує:

Про їх існування мені було відомо давно. Але перше знайомство не справило враження чогось надзвичайного. Можливо, відштовхнула згадка про тексти на санскриті. Так, саме санскриті, це не помилка J Чомусь одразу намалювалась асоціація з кришнаїтами чи чимось таким, ніби штучно притягнутим до української музики. Тому, послухавши зо дві старих пісні, вирішив відкласти цей гурт на потім. І якось забулося про це все. А тим часом, переглядаючи музичні новини в Інтернеті, час від часу натикався на згадку про них, то один фестиваль, то інший, то якісь позитивні відгуки…. І врешті-решт крапля інформації переповнила чашу терпіння і змусила прослухати їхній свіженький альбом. І тут усе перевернулося...

Вся стаття тут: http://lutsk.myneformat.com/2011/03/13/ln-rekomenduje-chastyna1-atmasfera/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На концерті можна буде придбати диски групи та дещо з мерчандайзу.

Після концерту відбудеться автограф та фото сесія з музикантами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П"ятниця - останній день продажу квитків по 40 грн. Поспішіть!!!

Квитки є в:

маг. муз. інстр. "Medison" (ТЦ "Імідж")

арт кафе "Стоп Кадр" (Адреналін Сіті)

за тел. 0997513821

В суботу квитки можна буде придбати вже перед концертом, на вході в клуб. Вартість - 50 грн.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НААААРЕЕЕЕШТІ!!! ДОЧЕКАЛИСЬ!!!!!

ВЖЕ ЗАВТРА АтмАсфера виступить в Луцьку!!!

ййййєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє

п.с.: для затравочки

http://www.youtube.com/watch?v=tZi-o_sxr_Q&feature=related

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ще не придбав квитки на АТМАСФЕРУ може це зробити перед концертом.

Вартість - 50 грн.

ййййєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє, це вже СЬОГОДНІ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще ні один концерт не почався вчасно....не переживай...

ну як концерт??я думаю нічого цікавого не пропустив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну як концерт??я думаю нічого цікавого не пропустив))

думай, думай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже сподобалось, хоча раніше їх не чув. Прямо аж очі закривав, такий транс місцями.)

Дякую, чувак, і за організацію, і за запрошення. Шариш. ;)

Атмосфера в залі, блін, була просто чудова, народ собі гарно ковбасився. От тільки недобре, що натовп перед сценою закриває огляд, мені цікаво за музикантами спостерігати, але то вже проблема тих, хто ту сцену проектував. Тому з недоліків тільки рідкісний непрофесіоналізм ведучого, який не удосужився не те, що поцікавитись, звідки взялась назва гурту, а хоча б просто її, млять, запамятати. Оце єдине, що викликало негативні емоції. На місці музикантів, я б його чимось стукнув.)

А по часу все якраз чудово: потусили там після концерту, пофотались хто хотів, потім, хто сів на маршрутку, а я ще прогулявся і потім додому поїхав. Взагалі не розумію, як може бути ЗАРАНО? Це ж вихідний, навіть якщо хтось сьогодні працює, то вечір. Та й концерт розпочався значно пізніше, якщо так і було задумано - дуже грамотний крок. Я теж свою компашку з півгодинним запасом збирав.)

Кароч, у мене зараз емоцій більше, ніж конструктиву.)

Любителям поязвити нащось у темі можу порадити вкусити себе за лікоть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестри вживу набагато кращі ніж на фотках :)

(перший раз слухав гурт, спеціально не качав мп3-не дивився виступи)

Музика дуже якісна

барабанер смалив

народ собі гарно ковбасився

В мене таке відчуття, що якби не мої сусіди які перші "рванули у бій", розчистивши дорогу масам, ще питання як би все склалось, на початках то народ не дуже жваво виходив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, барабанщик шарить, фундамент. Вот за басіста обідно - запхали в самий зад.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концерт був просто шикарний. Музиканти молодціsmile-zachot.gif

А от ведучого я б на сцену наступного разу не випустив би, допоки хоча б назву гурту не вивчить, не те що вже його "смішні" жарти:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке відчуття, що якби не мої сусіди які перші "рванули у бій", розчистивши дорогу масам, ще питання як би все склалось, на початках то народ не дуже жваво виходив

ні ні, ти просто мене не знаєш... :D

я вже звик відриватись під Атму один на 300 місний зал з сидячими. А туууууут...молодці твої сусіди...І ВСІ, ХТО БУВ ПІД СЦЕНОЮ І РОБИВ ВСЕ, ЩО ДУШІ ЗАМАНЕТЬСЯ - МО ЛО Д ЦІІІІІІІІІ. ВЕЛИЧЕЗНЕ ВАМ ЗА ЦЕ - Д Я К У Ю :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую зібрати до купи свій роздроблений мозок і викласти "на папері" те, що відбувалось з залі та всередині мене самого.

Ранок суботи порадував... снігом та морозом. Але ж не в погоді діло. Розпочалась передконцертна біганина, хоча й біганиною це назвати важко. Все робилось не надто кваплячись, чітко і без проблем. Зустріч, саунд чек, гримерка, телебачення, 1+1, інтерв"ю, останні настанови ведучому і от я виходжу з гримерки зі словами в адресу "АтмАсфери": "давайте народ, розірвіть нас, я знаю, ви зможете!"

Ведучий зі сцени оголошує гурт іііііііііі....

Я присів біля крайньої колони, поряд з оператором і насолоджуюсь першою піснею, "Nama Om". В голові літають думки "невже...невже нарешті вони в Луцьку? Так, вже, і прямо зараз стоять на сцені і грають, грають "Nama Om", І справді, грають, це вони, ааааааааа". З подивом помічаю з правого боку від сцени, як четверо людей вже танцюють. З першої пісні! З першої пісні люди почали підтанцьовувати. Не вірю своїм очам. А я сижу підперши колону. Піднімаюсь, радість переповнює, стримувати себе більше не в силі (хвилини дві стримувався) і понеслось. Після закінчення першої пісні відбулась пауза, пов"язана з репортажем каналу "1+1". Дівчата пройшли в наступний етап конкурсу "Голос України", який проводить "1+1". Знімальна група приїхала з Києва, щоб відзняти сюжет про АтмАсферу і привітати дівчат вокалісток з перемогою в першому етапі відбору. Привітали, вручили конверти з запрошеннями, ще декілька слів від ведучого і весь зал на півтори, чи навіть більше, годин поринув в атмосферу, чи АтмАсферу...неважливо.

Відтягую компашку, яка стояла зправа від сцени на центр танцполу і далі було те, що всі бачили і в чому більшість відвідувачів активно приймали участь. Спочатку нас було мало, але з кожною хвилиною під сцену підтягувались нові люди. Знову в голові пролітають думки: "невже? невже вони тут, на сцені" Я не вірю своїм очам, не вірю своїм вухам, але вірю тому, що всередині мене розривалось на маленькі, скажені шматочки, розбігалось по всьому тілу, пробиралось в кожен м"яз і не давало спокійно стояти під ті шалені ритми, які задавав Тімур на думбеку, під ті прекрасні голоса Насті та Юлі, під гарнющі мелодії флейти та інших інструментів, назв яких я не знаю, під драйв, який задавала акустична гітара, мандоліна та бас, і під ту несамовиту, переповнену енергією та емоціями музику, яка лунала зі сцени, об"єднуючи в собі все перераховане вище. Кожна зіграна пісня не була для мене новою, оскільки це вже 5-ий концерт Атми на якому я присутній, але сприймались вони абсолютно не так, як всі попередні рази. Ще більше драйву, ще більше захоплення, ще більше емоцій, ще більше радості, ще більше позитиву і задоволення від того, що відбувається... Це настільки неймовірно, що я навіть не знаю, коли буде ще краще. Це як сильний наркотик, після якого ти вже не отримуєш задоволення від слабких, а хочеш тільки збільшувати його дозу. Щоразу обертаючи голову назад я не міг стримати свою радість від побаченого: "нарешті, нарешті концерт на якому відриваються не 5-ть фанатів, а половина залу і навіть ті, що чують групу вперше." Це було дуже приємно і мені, і самій групі, яка в Україні майже завжди грає в залах з сидячими місцями, де люди сидять та слухають їх. А тут з"явився зв"язок між тим драйвом, який передається в музиці і людьми, які цю музику сприймають. Енергія літала зі сцени в зал і з залу на сцену, і це було помітно неозброєним оком по реакції публіки на кожну з пісень та по посмішках і очах музикантів. Цього вечора отримували задоволення абсолютно всі.

Десь в середині концерту Тімур (перкусіоніст), який приїхав з Києва практично перед самим початком виступу, попросив гітариста включити йому кнопочку "другого дихання". Мої сили закінчились приблизно в той же час, що і його. Моя кнопочка включилась сама))) І тут дівчата видають фразу вечора: "будемо танцювати?". Цим запитанням вони вбили наповал тих, хто чув гурт вперше. Виходить, все те, під що всі ми так активно відривались до цього, було прелідією того, що почнеться зараз... З цього місця і до самого останнього виходу на біс лунали просто "забійні" композиції гурту. Час від часу в мене навіть істерика була від того, що відбувається. Це було настільки неймовірно, що я не знаю, як це можна передати словами. Долоні горіли вогнем, ноги без зупину підстрибували, те, що на початку концерту розбіглось по всіх м"язах, було просто в шоці. Контроль над реальністю був остаточно втрачений, музика замінила кров у венах і заполонила все тіло. Між піснями переводили подих і публіка і музиканти, котрі заразились цим несамовитим відривом. А Тімур все додавав і додавав жару. Коли закінчувалась кожна наступна пісня здавалось, що ще декілька секунд, і я рухну знесилений на підлогу. Але тут же починалась нова, ще більш драйвова композиція і не те, щоб рухнути знесиленим, а стояти нерухомо було просто не можливо. Знову і знову "АтмАсфера" наповнювала зал шаленою енергією, стримати яку в собі було неможливо.

Здавалось би все, на ногах важко встояти, долоні горять, пульс зашкалює... а ми всерівно дружно в один голос кричимо АТМАСФЕРА, вимагаючи ще і ще. І тут несподіванка. На сцену виносять контрабас. Андрій Черкасов вікладає бас гітару і береться за інструмент посолідніше. Звучить лайтова версія каверу на пісню "Always in my Heart". Ці слова разом співають музиканти і публіка показуючи на свої серця. Шалені оплески зриваються після завершення композиції. Але нам знову мало, ми знову хочемо ще і скандуємо "на біс". На сцену першим вибігає Тімур, з "вогнем в очах" і береться за барабан. Він явно хоче нас добити. Запальний "Гуцул" став "контрольним пострілом в голову" всім, хто був під сценою. Здалось, він звучав ще драйвовіше, ще швидше, з ще більшим запалом. Хоча це певне не здалось, а так і дійсно було. Радість читалась на обличчі кожного музиканта, захопленню публіки не було меж...

З абсолютною впевненість в своїх словах скажу, що цей концерт став найкращим зі всіх, на яких я коли небудь був. Не важливо, чи це були організовані мною чи кимось іншим концерти.

Дякую АтмАсфері, за концерт, приємне спілкування, та за все те, що вони творять і дарують нам.

Дякую арт-кафе "Стоп Кадр" за можливість проведення такого концерту.

Дякую Вані за допомогу в організації концерту, виручив).

Дякую Квартирі ФМ, за хорошу допомогу з рекламою концерту і підтримку.

Дякую Сід Фм за рекламу.

Дякую Архону за розроблення афіші і квиточків.

Дякую одній шаленій людині), за допомогу з друком поліграфії.

Дякую тим, хто підтримав в момент прийняття рішення "бути чи не бути".

Дякую тим, хто допомагав з рекламою концерту "вконтакті" та в місті.

ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО ПРИЙШОВ НА ЦЕЙ КОНЦЕРТ І ЗРОБИВ ЙОГО ТАКИМ, ЯКИМ ВІН БУВ :yahoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...