Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, ForZa сказал:

 

То це означає  "Ганьба Україні"?

Козел він!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 часа назад, Michaylo сказал:

Козел він!

Як швидко в нас з Героя у "козла" перетворюються... А ніхто не знає, що і до чого і як було те інтерв'ю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ці руські люди вже й так знають, що хорвати та інша Східна Європа їх тихо ненавидить.

Деякі починають задумуватися, Чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доки їх будуть "ненавидіти тихо",  фіг вони задумаються

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Чому

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, mykola сказал:

Повністю згідний.

"Первое слово дороже второго",

 

Краще б цей задолиз не кидав "первое слово", знаючи, що кине друге і опозорить себе!

Вукоєвич не забздів:

 

http://dynamo.kiev.ua/news/304088-ognen-vukoevich-otkazalsya-izvinyatsya-pered-rossijskim-zhurnalistom

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А представьте:
Хорватия выигрывает ЧМ, путин на
награждении передаёт кубок
Виде, а он ему шёпотом «Слава Україні»
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Michaylo сказал:

Краще б цей задолиз не кидав "первое слово", знаючи, що кине друге і опозорить себе!

А не соромно? Хлопець це сам сказав (зовсім не забов'язаний був це робити), зі своїх почуттів, для ВАС і за ВАС ще постраждав (хай у неті, федерація наїхала...) і його повне право далі робити як він вважає і в решті решт він і не Українець! А ви ось так? Чесно - ох як це по чмошному і взагалі... Не дивно, що ми так живемо, бо поряд ось такі "писаки"... :(

P.S. І він своєю дією більше прославив Україну ніж ти своєю тут писаниною в його адресу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vikvik Mawr Кубок, еслі шо, передадуть Модрічу, бо він капітан команди! :) Вручати буде Інфантіно, бо пуйло не вартий тримати цей трофей у руках! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віду  можна цілком зрозуміти , попереду в нього ще матч, напевно найважливіший матч у його житті.

І в цей час треба повністю все віддати для перемоги у фінал.Щоб нічого не завадило піднятися на вершину,котру наприклад Мессі,чи Роналду вже ніколи не підкоряється.

Йому не пробачить ні його країна, ні він собі.

Тому і вгамував  трохи рускіх.

А отже після фіналу вже можна буде виказати все.

Тож зараз маємо максимально його підтримати, завдяки йому і світ про нашу ситуацію знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тільки не роблять великі цицьки з чоловіками

https://telegraf.com.ua/sport-cat/futbol/4238617-igrok-sbornoy-frantsii-zhenitsya-na-51-letney-supermodeli.html

Ох і Памелла, якесь помело  прямо...

Цікаво, чи бачив цей француз премєрку  Хорватії у купальнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Ох і Памелла, якесь помело  прямо...

Да уж, роки і дружба з кацапами даються взнаки. А яка була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Nokian сказал:

Тому і вгамував  трохи рускіх.

Вукоєвич - мужик.

Віда - слизняк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Michaylo сказал:

Вукоєвич - мужик.

Віда - слизняк!

На себе подивись!!!

Вони тобі нічого не забов'язані, що ти тут розпинаєшся!

Бери ружжо - сходи на фронт, а то ковбасить тут тебе на місці не по дитячому...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

На себе подивись!!!

Вони тобі нічого не забов'язані, що ти тут розпинаєшся!

Бери ружжо - сходи на фронт, а то ковбасить тут тебе на місці не по дитячому...!

Ось тут ти не прав. Не треба було кричати. А вже як крикнув, то не треба включати задню, якщо ти дійсно чоловік. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

На себе подивись!!!

Вони тобі нічого не забов'язані, що ти тут розпинаєшся!

Бери ружжо - сходи на фронт, а то ковбасить тут тебе на місці не по дитячому...!

 

ФОРЗА, ти сам був на фронті???

Ти ще салага проти мене, і тобі можна і треба було б там побувати, але ти скоро будеш лизати Путіну дупу, як твій кумир Віда!  Віда - піарщик!

До Вукоєвича, як і до мене, тобі і йому - як до неба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Michaylo сказал:

 

Ти ще салага проти мене

Впевнений? Коли вже казати немає що і у голові таракани, то на допомогу поспішає Путінг :) Тут слів немає, а лише діагноз ... :) Повторюсь для того хто у бронепоїзді - Віда вам нічого не винний! І ти ніхто, щоб про нього судити! Чао!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Michaylo сказал:

Впевнений

Ти ще на каку бубка казав, коли я вже футбол дивився! :) Якесь збочене створіння зі своїми висловлюваннями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, дам відповідь тут.

Коли тебе мама тільки відучила какати в штани, я вже служив в армії, дивився футбол на Республіканському і грав у нього (правда, не там).

Так що мовчи, салабон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Michaylo сказал:

дивився футбол на Республіканському

Ну може ти і дивився як я граю! :) Відв‘янь вже своїми «доказами», ти ще пацан з рогаткою у порівнянні зі мною по віку! Макрону привіт передай - слабо :) ДЛБ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я твій вік знаю, рівень інтелекту також, так що ПНХ і не пиши більше, ти вже не раз прощався, держи слово, а не так, як Віда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форца,а Михайлові пів століття від народження точно є.Особисто знайомі.Так що,незнаючи не розкидуйся словами і образами.

Зю.Сорі за Офф.Не стримався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Michaylo сказал:

 

Я твій вік знаю

 

Та ну? :) Мабуть дуже помиляєшся якщо думаєш, що тут більш молодші на форумі і як написав твій знайомий zigorko, то мені більше ніж тобі хлопче!

Ну і тебе ніхто не посилав, перший показав свій «інтелект». Ну що ж - бидлота вона і є бидлота не зважаючи на вік... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zigorko сказал:

Так що,незнаючи не розкидуйся словами і образами.

Не знав, що вік надає якісь преференції :) Ну судячи з того як не знайомим людям твій дружбн ярлики вішає і вважає себе супер-знавцем всього - то це мабуть вікове :) Але мене ще оминає таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...