Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

Президент Динамо спростував переговори з Раулем Ріанчо

Цитата

Президент "Динамо" Ігор Суркіс спростував переговори з іспанським фахівцем Раулем Ріанчо, який працює нині в тренерському штабі національної збірної України. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив заступник головного редактора журналу "Футбол" Андрій Шахов

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, igorgame сказал:
Цитата

Так вот, я уверен, что еще будет на динамовской улице праздник. Я хочу посмотреть на этих маркевичей, называющих себя болельщиками „Динамо“ с ...дцатилетним стажем, которые сейчас пытаются затоптать „Динамо“, когда гранд № 1 нашего футбола поднимется — нет, не с колен, ибо он ни на каких не на коленях — он поднимется, вернется и снова станет грозной силой! 

Прямо як Росія. 20 років встає і ніяк не може встати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, volks сказал:

20 років встає і ніяк не може встати

Так само як Мирон - хоче щось виграти і ніяк не може :) А от попіз...ти трандіти в нього краще виходить ніж тренувати :)  Чому сувати свій ніс туди, до чтого ти не був і не будеш ніколи причетний? Ну нехай журналісти, якісь експерти, функціонери, тренери, що були причетні до Динамо, вболювальники..., а це ж інородний тренер і так казати?! Про "Карпати" нехай поговорить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, ForZa сказал:

Чому сувати свій ніс туди, до чтого ти не був і не будеш ніколи причетний?

Я звичайно вибачаюсь, а ти чого свій ніс пхаєш і постійно щось тут про різні клуби пишеш, до яких ти не був і не будеш причетний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

постійно щось тут про різні клуби пишеш

Я пересічний вболювальник, не чинуша з ФФУ, не тренер! Я не заперечую свою прихильність до Динамо, а от Мирон, у свому статусі, міг би ротика і не відкривати у бік Динамо!!! У його бік хоч колись хтось з Динамо щось казав? А він постійно пургу несе і ніс і підписувався "прихильником" Динамо :) Ну не клоун?! :) І тут можна зрозуміти Суркіса, скільки можна це терпіти? І що такого не правдивого Суркіс сказав у бік Мирона, про що всі давно і так знають? :)

P.S. Бабосіки свої отримав Мирон від Коломи? Мовчить і не рипається, а на інших щось вякає?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, ForZa сказал:

Я пересічний вболювальник

І чьо. Це дає тобі якесь пріоритетне право щось розмірклвувати на рахунок Динамо порівняно з іншими?

 

17 минут назад, ForZa сказал:

а от Мирон, у свому статусі, міг би ротика і не відкривати у бік Динамо!!! У його бік хоч колись хтось з Динамо щось казав? А він постійно пургу несе і ніс

А що він не так сказав? Чи ти вважаєш, що за останні 20 років в Динамо була команда, яка б хоча б середнячків в Європі спокійно проходила? Хер там. Наскільки я не люблю кротів, а їх ігри спокійніше проходять. Перемагають на класі. А в Динамо постійно валідольні ігри з якимись селами. І Суркіс замість того, щоб возмущатися, краще б адекватно реагував на критику і робив щось з командою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, volks сказал:

І Суркіс замість того, щоб возмущатися, краще б адекватно реагував на критику і робив щось з командою

1. З командою щось робить тренер! :)

2. Так от по своїй доброті і переживань за долю клубу Суркіс і ведеться на таких "критиканів" і влаштовує чехарду з тренерами, що і призводить до відповідних результатів, що є зараз у Динамо.

Ахмету не тра так переживати - дав бабло, там накупили кого треба і має... А у Суркіса не такі фінансові можливості відчуваєш різницю? :)

21 минуту назад, volks сказал:

Це дає тобі якесь пріоритетне право щось розмірклвувати на рахунок Динамо порівняно з іншими?

Не дає, я висловлюю свою думку!  Якщо не уважно читаєш, то повторюсь, що Мирон посадова особа з ФФУ!!! Він тренер, хоч зараз і не при справах, а це накладає якусь відповідальність за сказане, а він це говорить постійно щоб мокнути Динамо, а сам прицьому НУЛЬ! Щоб не було зайвих питань то скажи що Мирон досяг і що виграв, щоб потім ще на когось щось вякати?! Можна навіть було Мирчу якось зрозуміти, бо він з Шахтарем щось вигравав в Украпїні, а що Мирон? :) То нехай стулить пельку і не вякає! А про проблеми Динамо, хто по справжньому вболюває за клуб, і так відомо і всі без Мирона розуміють, що і до чого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, ForZa сказал:

Не дає, я висловлюю свою думку! 

От і він висловлює свою думку. 

18 минут назад, ForZa сказал:

Щоб не було зайвих питань то скажи що Мирон досяг і що виграв, щоб потім ще на когось щось вякати?!

А всі досягнення Металіста - то так, пиль, да? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Michaylo сказал:

РІАНЧО ПОВЕРТАЄТЬСЯ В ДИНАМО?

Так цікаво в тих журналістів з'являється інформація? Хтось бовкнув у мережі і всі підхопили, а через трохи Суркіс особисто спростував подібні чутки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, volks сказал:

А всі досягнення Металіста - то так, пиль, да? 

Шановний! Вибачаюсь, а можна перелік досягнень Металіста але не у вигляді 2-3 місць, а конкретно завоювань Кубку, Чемпіонства? Ну вже не смішіть людей 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, igorgame сказал:

Шановний! Вибачаюсь, а можна перелік досягнень Металіста але не у вигляді 2-3 місць, а конкретно завоювань Кубку, Чемпіонства? Ну вже не смішіть людей 

Тобто 7 бронзових і 1 срібна нагорода в чемпіонаті України - це не досягнення. Це з Металістом. Ще одна бронза з Карпатами і дві з Дніпром. І фінал Ліги Європи з Дніпром. Мало? Ну то покажіть ще хоча б одного тренера не Динамо і Шахтаря з такими досягненнями. Так що хто хто, а Маркевич може ділитися будь-якими роздумами про український футбол. Це по-перше. А по-друге, Маркевич сказав щось неправдиве?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Президент Динамо Ігор Суркіс може бути покараний за слова на адресу Мирона Маркевича, якщо Комітет з етики та чесної гри в словах Ігоря Михайловича буде бачити наклеп в сторону екс-тренера Дніпра, Металіста і Карпат. Дану інформацію підтверджує голова Комітету Франческо Баранка.

- Зараз це питання вкрай актуальне. Я вніс пропозицію на розгляд Федерації, і її втілення зараз на фінальній стадії. Головна мета наступна: якщо людина, яка пов'язана з футболом, має інформацію про договірні матчі, проте не повідомляє про це - вона також повинна нести відповідальність. Таке правило існує майже в кожній країні. Воно абсолютно відповідає всім етичним нормам.

Отже, якщо звучать звинувачення в договірних матчах, проте докази замовчуються, ми не можемо цього приймати. Те ж правило стосується і звинувачення футбольних суддів у хабарництві. В Італії була ситуація з Конте. Він знав про нечесну гру, проте не повідомив вчасно - за це отримав дискваліфікацію на шість місяців, - сказав Баранка.

Відзначимо, що президент Динамо заявляв, що Маркевич провів більше договірних матчів, ніж всі інші тренери України разом узяті.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Ну то покажіть ще хоча б одного тренера не Динамо і Шахтаря з такими досягненнями

Ну у вашій дискусії з @ForZa мова йшла про Дінамо, а тут такий розворот? :) Ну Маркевич не був ніде першим, а все інше "ну то таке..." ©

2 часа назад, volks сказал:

Так що хто хто, а Маркевич може ділитися будь-якими роздумами про український футбол

Ну так про те і мова, що може ділитись і його думка буде доречною і дослухаються до неї, а не систематично мокати і зухвало лити лайно на Динамо і казати, що я "фан" клубу - це ж смішно! Відчуваєте у чому різниця?

 

2 часа назад, volks сказал:

Маркевич сказав щось неправдиве?

А тут вже питання етики, якщо ви взагалі розумієте що це таке, а не просто фанат Маркевича або чисто, як зараз "модно", пече мокнути Динамо :)

 

P.S. Ну і ще трохи для загального розвитку:

    Хіба тільки Суркіс висловлювався про договорняки Маркевича ?
Я як мінімум згадую Димінського. (Львівський клуб вилетів в першу лігу, а Маркевича Петро Димінський звільнив за кілька турів до завершення турніру.
- Команда за безпосередньої участі головного тренера грала в договірних матчах, - пояснив своє рішення Димінський.) Та й в газетах часто писали про це (Видання «Досьє» стверджує, що матч 13-туру чемпіонату України з футболу між харківським «Металістом» і луцькою «Волинню», що відбувся 15 жовтня цього року, був куплений. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2010/11/10/metalist_kupyv_match_z_volynnyu_255674)

А вердикт Лозанни по матчу МХ-КЛ це не доказ ? Тренером МХ хто тоді був не Маркевич ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, igorgame сказал:

а не систематично мокати і зухвало лити лайно на Динамо

А можна якесь посилання на це лайно, бо я суджу лише по наведеній цитаті.

 

9 минут назад, igorgame сказал:

Ну у вашій дискусії з @ForZa мова йшла про Дінамо, а тут такий розворот? :) Ну Маркевич не був ніде першим, а все інше "ну то таке..." ©

Бо @ForZa говорив, що вболівальники чи журналісти можуть таке говорити, а Маркевич не може, а може тільки триндіти, а не критикувати. То в кого з тих вболівальників чи журналістів, чи експертів є такі досягнення? 

 

15 минут назад, igorgame сказал:

тут вже питання етики, якщо ви взагалі розумієте що це таке, а не просто фанат Маркевича або чисто, як зараз "модно", пече мокнути Динамо :)

Я фанат Динамо ще з 1998, коли вперше подивився футбол по ТБ. Динамо тоді з Лансом 2-1 зіграло. А Маркевич просто один з найкращих українських тренерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, volks сказал:

Я фанат Динамо ще з 1998

Ну що ж ти раніше не сказав? :) Все - крапка, тут немає про що говорити! Якщо я тобі скажу з якого року я топлю за Динамо, то ти будеш мене називати на ВИ і пошепки :) Чао! От ввязався у перепалку на свою голову... :) Одне шкода, що не можна знати вік того з ким спілкуєшся, відразу купа срачу відпаде :)

 

11 часов назад, volks сказал:

А Маркевич просто один з найкращих українських тренерів.

Ну скільки ж тобі можна повторювати: найкращі щось виграють!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, ForZa сказал:

Одне шкода, що не можна знати вік того з ким спілкуєшся, відразу купа срачу відпаде :)

28. То на майбутнє,щоб не було інтріги.

19 минут назад, ForZa сказал:

Ну скільки ж тобі можна повторювати: найкращі щось виграють!!!!!!!!!!!!!!!!

Хто з українських тренерів є кращим, не рахуючи динамівських? Та й серед них мало таких є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, ForZa сказано:

я тобі скажу з якого року я топлю за Динамо

 

Ну скільки ж тобі можна повторювати: найкращі щось виграють!!!!!!!!!!!!!!!!

Напевно вболіваєш із 1927 з самого початку. Ой, вибач, що не на Ви :jeer:

 

П.с.: Буфон теж не виграв своє "щось", всі знають, що це. Але він - один із найкращих!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, veter сказал:

П.с.: Буфон теж не виграв своє "щось", всі знають, що це. Але він - один із найкращих!

Так Маркевич не виграв взагалі нічого!!! І впевнений, що Буфон так не ганьбить своїх колег по цеху, тому і найкращий!

 

2 часа назад, veter сказал:

Напевно вболіваєш із 1927 з самого початку. Ой, вибач, що не на Ви

Вибачаю! :) Але переконуюсь, що у багатьох людей на борді відсутня елементарна повага до співрозмовника... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Але переконуюсь, що у багатьох людей на борді відсутня елементарна повага до співрозмовника... :(

З чого б це такий висновок? А взагалі почитати твої пости вище, то теж не особо повагою виблискуєш (в чужому оці...), та то таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, veter сказал:

А взагалі почитати твої пости вище

:smile-zachot:Конкретно по темі немає чого написати? :) Чао!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, mykola сказал:

А вони були і є зараз: Лобановський, Маркевич, Грозний, Альтман...

Тут все зрозуміло: Лобановському - Царство Небесне, Альтман - вже вік не той, Грозний - Іртиш тренує і питання: а чому такий Маркевич, якому ще нічого не заважає і нікого не тренує? Якщо є - то конкретну відповідь дайте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.03.2018 at 09:52, ForZa сказано:

:smile-zachot:Конкретно по темі немає чого написати? :) Чао!

Ага-ага хто всрався - невістка. Топи за Динамо - молодець, медальку подарувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коваль получил удаление в дебютном матче за Депортиво

Цитата
Украинский голкипер испанского «Депортиво» Максим Коваль был удален в матче 27-го тура испанской Примеры против «Эйбара» (1:1, первый тайм).
 
Это был первый выход 25-летнего украинца в старте «бело-голубых». 
 
Ранее Коваль, арендованный у киевского «Динамо», не попадал в заявку «Депортиво».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...