Перейти до змісту

А ты еще слушаешь рок?!


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А что она думает по поводу транса?, два первых её слова уже всё сказали "Да, сестра"

Одна из веток сектантства... имхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что она думает по поводу транса?, два первых её слова уже всё сказали "Да, сестра"

Одна из веток сектантства... имхо...

Так написано ж: "Церковь "Свет Истины".

Вони одні істину знають.

От цікаво, а реп і хіп-хоп і інші молодіжні музичні течії, їх куди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня после прослушки рока в голове появляеться бэтман, а по утрам выходит черепаха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты не хочешь знать, что гений — это я

Ты же мой футляр, ты — платье для меня

Нє, ну я завжди знав, що щоб звучати так, як Гілмор, треба комусь душу продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця "сестра" з Церкви Істини каже, що була в аду і чула рок. Я так зрозумів, що вона випадково потрапила до якогось стрип-бару, де грала рок-музика, і подумала, що клієнти "істязают нєістово" стриптизершу. :D

Навіяло: тех, кто слушает ПинФлой, гнать поганою метлой! :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ця тітонька, звертається до сестри. А іменно до медсестри, будинку для душевно хворих. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ви удівляєтєсь з відіво. Ось вам історія із жизні..

Острог.

Побудували штунди якусь свою хірню. І дівки, з якими жила моя подруга і одногрупниця повалили туди.

Були нормальні дівчата.

Приходять.

ми слухаємо Зеппелінів.

І починається: а ви знаєте, що це диявольська музика? НАм в церкві так сказали... Ми не хочемо цього чути в цій кімнаті, поки ми тут..А ще а ще Бітлз!! (яка саме пісня - не пам*ятаю) ТО вчені довели (яабу які вчені правда...), щзо якщо промотати пісню назад, то можна розшифрувати послання до диявола.

Послала найух і включила голосно :0123:

Тепер стало іщьо раз панятна, чьо я штунд не люблю?:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне одному кажеться, что чувак рядом с тётей усиленно сдерживаеться что-б не заржать?

Особенно на 20-ой секунде видно, а дальше он просто нервно сглатывает

А ще а ще Бітлз!! (яка саме пісня - не пам*ятаю) ТО вчені довели (яабу які вчені правда...), щзо якщо промотати пісню назад, то можна розшифрувати послання до диявола.

Точно. А ещё можно вызвать дьявола, если быстро и вслух прочесть состав сборной Чехии по хоккею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувак рядом с тётей усиленно сдерживаеться что-б не заржать

а что то таки есть, наверно это студент последнего курса Института неврологии, психиатрии и наркологии, практику проходит,

название дипломной "Как надо брать интервью у тех, кто слышал на небесах музыку" :D:g05::0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погодьте товарищи, но как она смогла побывать в разнополюсных местах ? и в Раю и в Аду? И даже вернуться обратно в земную жизнь ? В продажу поступили билеты в оба конца и в обратном направлении ? :sq_ye: :sq_ye:

Интуристка, млять … :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как она смогла побывать в разнополюсных местах

Тут один товарищ путёвки распространяет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно. А ещё можно вызвать дьявола, если быстро и вслух прочесть состав сборной Чехии по хоккею

-Сергей Зверев снялся для «Плейбоя»!

В Боливии этим постером отгоняют дьявола...

-Первокурсники мединститута, изучая латынь, случайно вызвали дьявола

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадався випадок зі свого піонерського минулого.

Було це десь в середині (можливо на початку) вісімдесятих. Зігнали нас, наймолодших учнів (піонерів), та старшокласників на загальношкільні збори. Тема - "вплив ворожої нам музики рок на учнів загальноосвітніх шкіл". Більшість виступів зводились до одного: "Через 15 хвилин прослуховування рокмузики в організмі людини наступають незворотні руйнівні процеси". :)

Після кількох виступів ПіонерКомсомолПартАктивістів прояснилась головна тема зборів. Виявилось що трьох учнів школи "приловили" на прослуховуванні в домашніх умовах Accept та AC/DC (двох хлопців та однієї дівчини).

Провели навіть голосування в кращих традиціях "демократичного централізму":

- Хто за те щоб цих старшокласників виключити зі школи, та направити до колонії для неповнолітніх?

У відповідь - лише кілька рук.

- Хто проти?

- Утримався?

- Одноголосно.

Зрештою ніхто і не звертав уваги на реакцію залу.

Отака кумедно-маразматична історія з точки зору сьогодення. І страшнувато-маразматична як на той час. Не знаю тільки подальшої долі цих старшокласників.

Але, здається багатьох, ця історія спонукала дізнатись нарешті особисто, що ж це за така "страшна і ворожа нам музика рок". :)

post-18-1171503399.jpgpost-18-1171503417.jpgpost-18-1171503431.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Через 15 хвилин прослуховування рокмузики в організмі людини наступають незворотні руйнівні процеси". :)

Виходить, що в мому організмі вже 24 роки проходять незворотні руйнівні процеси.

Нада шото рєшать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить, що в мому організмі вже 24 роки проходять незворотні руйнівні процеси.

Нада шото рєшать...

В самого та ж фігня. ;)

Думаю імунітет допоможе. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канешна, тетка больная, или просто - темная.

Но то, что некая музыка вредна для неокрепшего организма, а некая весьма даже полезна - это факт. Научный. Помните эксперименты с коровками и молоком?

Такчто, я всегда фильтровала, что моим деткам полезно слушать, пока они еще не в состоянии были выбирать, а что отложить до поры.)))

И вот еще всегда пример Фреди Меркюри всплывает у меня, когда тема поднимается.

Он вырос в идеальной атмосфере, судя по биографии. Его окружала экзотическая природа, отборная музыка, любящая семья и роскош. Что в итоге: вкус музыкальный и музыкальное образование у него были безупречны. А вот остальном... Был ли он счастлив?

Ведь, в первую очередь, этого желаем мы своим детям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не сказал бы, что Фредди вырос в роскоши. Не пришловсь бы ему работать грузчиком, будь он богат.

Я тоже фильтрую музыку, которую слушает моя дочь. Да и в свое время СССР фильтровала музыку, которую должен был слушать я. А толку. Пришло время и я сам был в праве решать, что мне слушать, а чего слушать не стоит.

Кстати, мой отец в свое время слушал Пугачеву, Леонтьева, Лещенка и т.д., но после того, как пару раз прослушал такие группы как Rainbow, Nazareth, Kiss, Black Sabbath, он плотненько присел на такую музыку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

речь веду о неокрепших организмах, тоесть о несформировавшейся психике и личности в целом.

Абсолютно по разному мы воспринимаем одно и то же произведение (музыку, книгу, фильм) в 15 и 30 лет. И такая же разница в эфекте произведенном на "тело"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посміхнуло :rolleyes: тітонька в куражі, особливо "рожа" чувака який біля неї сидів. М да, в кожного свій смак. Я ніколи не фільтрую музику яку слухає старший, бо у його віці я слухав "Сектор Газа" і щоб мені там не казали батьки але в "тіхаря" крутив касети :rolleyes: тепер мр3 у телефоні у програвачу та й кругом, як то все контролювати... так що діти йдуть нашою дорогою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішувати що рок музика из пекла?) як для мене то це смішно. а реп ?) це що музика із планети трави? я гадаю що кожна людина вибирає що йому слухати сама).

P.S Rock!! :0123: :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, що та бабка сказала б за так званий Християнський Рок?... чим погана група Creed,наприклад... ну а взагалі - хто як сприймає ту музику. маю на увазі "споживачів" )

якшо взяти сатанізм... ну я раніше слухав таке. але це не означає, що я сатаніст. а якшо комусь така музика внушила, шо він поклонік діабола, то, звиняйте, вже тупість... і музика тут ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня ощущение, что дети не спят... ;) В "курилку" набежали...

Куда смотрят взрослые? Курят?

upd порозганяв "дітей з курилки.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...