Перейти до змісту

Важлива музика


silia

Рекомендовані повідомлення

Музика насамперед зроблена для розваги! І кожен собі вибирає шо слухати він вибирає собі розвагу! Для кого вона так і залишаеться просто хорошою річчю з якою можна провести добре час а дехто йде далі і сприймає її серйозніше хоче поняти її з самого коріння, хоче її зрозуміти від початку до кінця! Тут я не хочу образити нікого! Просто деякі люди не задумуються шо може співатися втій музиці шо вони слухають бо їм це просто не потрібно! Я ше раз хочу повторити я нікого не хочу образити! Просто люди це різні особистості які можуть сприймати одну й ту саму річ по різному!

Музика не тільки має лікувальні властивості вона ще може відкривати очі нам на певні речі!

Треба просто не ходи з закритими очима, вот і все вирішення.

Причом тут, да не поняв ти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я виріс під "советску папсу" 80-х і звичайне техо 90-х.

Кумир для мене - PRODIGY - кращої музики за їхню ще ніхто не створював. Цю музику можна слухати коли закоханий і коли в депресії, коли хочеш відірватись і коли хочеш повного спокою і медитації.

Ця музика створила всі мої смаки не дивлячись на те що мені тоді було 17 рочків і здавалось усі естетичні смаки мали бути сформовані до тіеї пори. (Памятаю що у 8 класі ще фанатів від Мумій Троля, і зара сам не можу зрозуміти як можна було зіскочити на Рейв)

Наслухавшись PRODIGY, почав звертати увагу на Хімічних Братів Та Карла Кокса (знаного як Фет Бой Слім).

Разом із тим ніколи не міг собі пропускати повз вуха інструментальну музику. У компанії люблю слухати і співати під гітару Чайф, Кино, Воскресенье, ДДТ.

Із захопленням сприймаю такі групи як Tool, U.N.K.L.E, Metallica, Nigtwish

А коли чую музику Океану Ельзи - то одразу згадую свою кохану. Як їздив до Львову на зустріч з нею, і як слухали та танцювали під Вокарчука.

Зараз друзяка підігнав Енію - слухаю не можу наслухатись - так мені дитинство та музика нагадує шо прям настальгія страшна. А перед цим сидів на Драм енд Бейсі і перло Шось страшно Planet Funk та Дельфін!

От зпомічаю за собою шо час від часу так пре якісь старенькі хіти послухати (пруть доречі різні клубні мікси пугачової, Моден Токін, Пінк Флойд і т.д). Зара Хочу дістати старої електронної музики на тій шо у 80-х виріс, типу Kraftwerk - якшо хто знае про шо я, підкажіть де скачати, пліз!!!

Ех... за кожну пісню писати довго, тому так, в загальних рисах згадую... Музика класна штука - вона стикі всього може... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я виріс під "советску папсу" 80-х і звичайне техо 90-х.

Кумир для мене - PRODIGY - кращої музики за їхню ще ніхто не створював. Цю музику можна слухати коли закоханий і коли в депресії, коли хочеш відірватись і коли хочеш повного спокою і медитації.

Ця музика створила всі мої смаки не дивлячись на те що мені тоді було 17 рочків і здавалось усі естетичні смаки мали бути сформовані до тіеї пори. (Памятаю що у 8 класі ще фанатів від Мумій Троля, і зара сам не можу зрозуміти як можна було зіскочити на Рейв)

Наслухавшись PRODIGY, почав звертати увагу на Хімічних Братів Та Карла Кокса (знаного як Фет Бой Слім).

Разом із тим ніколи не міг собі пропускати повз вуха інструментальну музику. У компанії люблю слухати і співати під гітару Чайф, Кино, Воскресенье, ДДТ.

Із захопленням сприймаю такі групи як Tool, U.N.K.L.E, Metallica, Nigtwish

А коли чую музику Океану Ельзи - то одразу згадую свою кохану. Як їздив до Львову на зустріч з нею, і як слухали та танцювали під Вокарчука.

Зараз друзяка підігнав Енію - слухаю не можу наслухатись - так мені дитинство та музика нагадує шо прям настальгія страшна. А перед цим сидів на Драм енд Бейсі і перло Шось страшно Planet Funk та Дельфін!

От зпомічаю за собою шо час від часу так пре якісь старенькі хіти послухати (пруть доречі різні клубні мікси пугачової, Моден Токін, Пінк Флойд і т.д). Зара Хочу дістати старої електронної музики на тій шо у 80-х виріс, типу Kraftwerk - якшо хто знае про шо я, підкажіть де скачати, пліз!!!

Ех... за кожну пісню писати довго, тому так, в загальних рисах згадую... Музика класна штука - вона стикі всього може... :)

скорее всего это оверквотинг, по большей смеси я в жизни не видел!

такое ощущение, что человек хотел перечислить "все что знал"

интересно, это все надо определять с образом жизни автора? :)

ЗЫ: мой стиль жизни - скорее ДДТ "Рожденный в СССР"

иначе я себя пока не понимаю, хотя живу новыми стилями и понятиями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Якщо вірити теорії про руйнацію музикою організму на клітинному рівні, то виходить, що моя подруга, яка слухає веселу попсу, буде здорова, а я, слухаючи важчу музику, зруйную своє здоров'я. Звучить досить смішно. Та навіть якщо ця теорія правдива, то я вважаю себе більш здоровою духовно, бо не слухаю музики, що не несе змісту чи якихось емоцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ария реально рулит!!! Heavy metal сила!!!!

стиль ДЕЗ (death) неперевариваю хронически!!! (это ИХМО конечно)

а вообще стиль жизни скорее латинский и европейски мотив в плане танцевания...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до-речі, Океан Ельзи!!! - інколи дуже хочеться українського, рідногож Останній альбом - БОМБА!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ария реально рулит!!! Heavy metal сила!!!!

стиль ДЕЗ (death) неперевариваю хронически!!! (это ИХМО конечно)

а вообще стиль жизни скорее латинский и европейски мотив в плане танцевания...

"АРИЯ" и "Кипелов"(Hard & Heavy) - це круто(дуже розслабляє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стиль ДЕЗ (death) неперевариваю хронически!!! (это ИХМО конечно)

Причром тут це... :) Ми тут говоримо про свої вподобання і про вплив музики на нас, а не про відрази!!!

А ваще музика це штука оригінальна... Кожен її сприй мае по своєму... Колись проводив тест як мої знайомі сприймають одну туй саму пісню....

Ті хто слухали такий стиль вони сприймали її по різному но результат був один пісня їм сподобалась!

Ті хто неслухав такий стиль вбільшості всі її сприймали однаково, одноманітно, результати були різні де хто просто сприйняв паралельно пісню а де хто получив деяку відразу! Декого пісня вразила декого ні але результат один, з них слухать її нехто не буде!

Коли я давав прослухувати цю пісню кожному і казав уявити що йому нагадує ця пісня то вбільшості всі порізному висловлювали свою думку! Схожості врозумінні спостерігалися в людей ті хто слухали такий стиль!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скорее всего это оверквотинг, по большей смеси я в жизни не видел!

такое ощущение, что человек хотел перечислить "все что знал"

Не вижу в этом ничего плохого. Широта музыкальных вкусов говорит о музыкальной грамотности и вкусе. Перечислю некоторых из исполнителей, которые постоянно присутствуют в домашних плей-листах:

Depeche Mode

RHCP

Planet Funk

Гости из Будущего

Korn

Бумбокс

Faithless

DB Boulevard

Chicane

Above & Beyond

U2

Би-2

Hi-Fi

Missy Elliot

Как вам такая смесь?

А если по сабжу - меня неплохо характеризуют слова из песни Green Day: "I wanna be the minority" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Якщо вірити теорії про руйнацію музикою організму на клітинному рівні, то виходить, що моя подруга, яка слухає веселу попсу, буде здорова, а я, слухаючи важчу музику, зруйную своє здоров'я.

Мій знайомий теж говоре шо він важког ороку неправильної форми кристали льоду устворювались при замерзанні. Я невірю всерівно вченим:)

... я вважаю себе більш здоровою духовно, бо не слухаю музики, що не несе змісту чи якихось емоцій.
Так, попсу зараз майже читають. На одній-двум нотам завісають, а дальше неможуть.

Я зараз нерозумію, як я раньше слухав попсу і шей тащівся від неї.

"Точка зору залежить від зайнятої позиції" - цитата з Аверса ;)

...

А ваще музика це штука оригінальна... Кожен її сприй мае по своєму... Колись проводив тест як мої знайомі сприймають одну туй саму пісню....

...

Коли я давав прослухувати цю пісню кожному і казав уявити що йому нагадує ця пісня то вбільшості всі порізному висловлювали свою думку! Схожості врозумінні спостерігалися в людей ті хто слухали такий стиль!

:)

Музика в стилі ембіент викликає візуальні образи. Мені одна мелодія нагадує пустелю в сонячний день, а мому другу берег моря з пташками :) Можу скінуть мелодію. Дуже красива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...