Перейти до змісту

Велорюкзак


KolaT

Рекомендовані повідомлення

Climber, ты бы сразу цены огласил, а? ведь выйдет также, как со мной, когда я рюкзак выбирал - зашел, посмотрел, офигел от цен, взял жабу под ручку и вышел :smile3:

дивлячись з чим порівнювати?

якщо ти про BD то ціна цілком адекватна як для такого бренду, в середньому вело рюкзак коштує 320грн (Douter, Fjord Nansen, Trek sport, Campus Terra) + знижка для бордівців і того в середньому 290грн.

ціни в нас такі як у офіційних дилерів на Україні. Так що, Ласкаво просимо!

п.с. ми продаємо рюкзаки якісні які протестовані нами чи друзями!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досить непогані рюкзаки Osprey

На Osprey ціни - космос=))) Особисто я не бачу причин переплачувати за модний бренд і щось типу "рюкзак тестувався в аеро-динамічній трубі" ... Хоча всякі є люди.

:jeer:

п.с. ми продаємо рюкзаки якісні які протестовані нами чи друзями!
Тобто рюкзаки б/ у ??? :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досить непогані рюкзаки Osprey

На Osprey ціни - космос=))) Особисто я не бачу причин переплачувати за модний бренд і щось типу "рюкзак тестувався в аеро-динамічній трубі" ... Хоча всякі є люди.

:jeer:

п.с. ми продаємо рюкзаки якісні які протестовані нами чи друзями!
Тобто рюкзаки б/ у ??? :D

Хорошо пошутил, наверное Петросяну шутки пишешь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив в ЦУМ, є аж 2 моделі Deuter з підвіскою Cross Air - 260 грн. та act lite - 240 грн. (виробник тайвань). Сходжу ще до Climber подивлюсь на Terra incognita. Дякую всім за коментарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Нарешті зібрався відписатись.

Придбав рюкзак Deuter Cross Air. Їжджу з ним на роботу, був в декількох покатушках, Враження, онозначно, позитивні. Підвіска таки класна штука, значно комфортніше і сухіше :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Даже пустой, он ощутимо увесист. Это конечно субъективно;

Черес підвісну систему з каркасом. Без каркасу є легший Рюкзаки Dorado 22. На 18 л всього 0,8 кг. Доречі Deuter Cross Air на 18 л - 1,1 кг з каркасом, на 0,2 важчий ... Так для порівняння... Так що 1,4 кг за 22 л. з каркасом, на мою думку, то не є багато.

2. Местами торчат ниточки; такое чувство, что в скором времени пойдет по швам; подозрение на не высокое качество пошива;

5. По-моему, не самый лучший материал. Промокает на "ура". Хорошо, что есть тент на этот случай;

Відомо, що ранніх моделях у Terra були пробеми зі швами та "пропіткою" матеріалу (як в таких рюкзака так і в туристичних). В нових дана проблема усунена, хоча ... хз ... брак всюди буває. У нових моделях довговічність служби рюкзака залежить від правильності догляду за ним.

4. Доступ к нижней секции ужасный - трудности с подступом к собачкам молнии, трудности с застегиванием;
Це не рюкзак такого типу, де нижній вхід є дуже необхідним, щоб не розпаковувати весь рюкзак з самого верху. А тут краще розстібнути перегородку між відділеннями. 1) Виросте корисний об'єм рюкзака. 2) Рюкзак не є таким високим, що часто виникатиме необхідність користуватись нижнім входом. imho... Принаймні так багато хто робить ;)

У меня свое ИМХО: безусловно, может и нижний вход кому-то не нужен, но 1) он нужен мне и 2)считаю, что раз изготовитель его там все же предусмотрел, тогда им должно быть удобно пользоваться, нужен он кому то или нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив в Альпініста велобаул..збулась мрія.. бо вже за 4 роки 2 баула розірвав просто на шматки..

Ось такий красень. Рекомендую.. є ще 1 в наявності.

http://www.robinzon-ua.com.ua/ukr/catalog/velo/TravelBike50/

Також взяв собі Кемел.. на 1.5 літра. думю в Криму.. та й взагалі .. лишнім не будені разу. Юзав аналогічну модель тільки старого зразку.. спинка була мяка. В цій.. все ок.. спинка анатомічна, можна використовувати нгавіть сам рюкзачок.. без питної системи. Спокіфйно влазить туди, запаска, насос, шоколадка і банан... Так їхав Короля гір. :smile-zachot:

І взагалі.. розширяють вони свій асортимент.. є не тільки пішохідне туристичне спорядження, а й багато речей для велотуризму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня свое ИМХО: безусловно, может и нижний вход кому-то не нужен, но 1) он нужен мне и 2)считаю, что раз изготовитель его там все же предусмотрел, тогда им должно быть удобно пользоваться, нужен он кому то или нет.

Доречі недовно купив собі такий же тільки на 22л. Іздив в дощ ... рюкзак не промок (про накидку від дощу забув :_14: ) але був страшно грязний ))) Якщо правильно настроїти, то лижить на спині як приклеєний, навіть при доброму "розколбасі". "Вуха" на поясі не заважають ;) В рюкзак влазить рем набір, "застібка" до велосипеда, змінна форма, шолом, футляр для окулярів, обід, ще одні окуляри, ряд дрібниць (документи, моб зарядка і т.п.), доречі дуже зручний карабін для ключів (вже не потрібно носити в'язку в кармані). І при цьому всьому рюкзак заповнений на 50-60%... Довольний як слон!!!

PS: Нижнє відділення буде зручним, якщо класти на дно рюкзака речі котрі часто виймаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив в Альпініста велобаул..збулась мрія.. бо вже за 4 роки 2 баула розірвав просто на шматки..

Ось такий красень. Рекомендую.. є ще 1 в наявності.

http://www.robinzon-ua.com.ua/ukr/catalog/velo/TravelBike50/

Також взяв собі Кемел.. на 1.5 літра. думю в Криму.. та й взагалі .. лишнім не будені разу. Юзав аналогічну модель тільки старого зразку.. спинка була мяка. В цій.. все ок.. спинка анатомічна, можна використовувати нгавіть сам рюкзачок.. без питної системи. Спокіфйно влазить туди, запаска, насос, шоколадка і банан... Так їхав Короля гір. :smile-zachot:

І взагалі.. розширяють вони свій асортимент.. є не тільки пішохідне туристичне спорядження, а й багато речей для велотуризму.

Поздравляю! Я вот над баулом Travel Extream думаю (дешевле), но он 70 л., хотя он не выглядит на столько. Если б 50...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. :ok:

Бачив я в дії Travel Extream... Один мій знайомий "трійку" з ним ходив.. і Танюшка.. ОДНА.. такий теж юзає. Як на мене то 70 забагато. 50 це реально влазить все що треба. Тера мені сподобалась більше.. купа кишеньок, можливість встановлення фляги, або бокс-фляги (в моєму випадку).. ззаду, рейнковер в комплекті. Також в звязку зі спекифікою крою Тревел Екстрім має широкі штанини (це добре, центр ваги нижче), але в мене рама специфічної геометрії (короткі задні пера), плюс в мене розмір взуття 45 + бахіли.. карочє черкає ... за 10-20 км.. ти готовий вже когось вбити..)))) Якщо ставити ногу так, що не черкало.. зразу відчувається це ахілами.. на другий день дуже болітимуть.

Так що.... мій вибір грунтується на практиці. Приїду з походу.. розкажу, як себе показав рюкзак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

А яка ситуація з рюкзаками зараз? Шукаю десь на 22 літра, може чуть більший. Де, яка ціна тощо?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам запитав - сам відповім :)

в Бон Вояжі (ЦУМ) Deuter Cross Air, що активно обговорювався та рекомендувався у цій темі, коштує 290,00 грн.

Якість, на перший погляд, хороша. Є накидка від дощу, місце для шолома, можливість встановлення гідропаку тощо.

Його я й придбав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я юзаю Osprey Escapist 30. Очень удобный и практичный. Намного удобнее умершего уже дёйтера. Вот про него видео.

Хочу еще докупить гидропак родной. Хотя есть еще полторалитровый кэмэл, но от него гидропак неудобно юзать в оспрее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

мій вчора пішов по швах!

Що порадите не дороге, на 25-30л?

Deuter Cross Air не катить - маленький мені :(; Osprey Escapist 30 - рулить, але ціна ух...!:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Можемо привезти наступні позиції:

1. http://www.sierratra...&colorFamily=01

Орієнтовна ціна - 500 гривень. Об"єм рюкзака - 12 літрів.

2. http://www.sierratra...&colorFamily=03

Орієнтовна ціна - 830 гривень (гідрік в комплекті). Об"єм рюкзака - 20 літрів.

3. http://www.sierratra...&colorFamily=02

Орієнтовна ціна - 965 гривень. Об"єм рюкзака - 32 літра.

4. http://www.sierratra...&colorFamily=01

Орієнтовна ціна - 1025 гривень. Об"єм рюкзака - 32 літра.

5. http://www.sierratra...&colorFamily=01

Орієнтовна ціна - 1450 гривень (гідрік в комплекті). Об"єм рюкзака - 33 літра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...