Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Вибух мозку:

З.і. Треба робити скріншоти, а не посилання на тему, бо ту тему "грохнули" (вік живи, вік вчись). Там було речення з 3-ма змістами і жодного розділового знаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

@NightVision знайшов, а я скопіпащу сюди (думаю, він не образиться)

 

Цитувати

Благоустрій в селі Великий Омеляник та Транспорт

Видимість в нашому селі,Великий Омеляник Луцького р-н, вночі - є дуже погана і близко 70% бездоріжжя і немає ніякого освітнення Так як більшість людей носять темний одяг, їх практично не водно на дорозі, а це часто призводить до плачевних наслідків... село знаходиться практично біля Луцька відстань майже 700 метрів від міста неходить жодна маршутка можна булоб продовжити маршути такі як №29,№30.Які розвиртаються на вул. Володимирській.

Автор: Матіюк Стефан Юрійович

 

Цитувати

Митні черги

Пропоную, на волинських митницях, зокрема на Ягодині та Устилузі створити окремі черги,паси,коридори для пересіку державного кордону. Один для власників карток МПР і другий для власників ВІЗИ. На мою думку, це потрібно для того щоб, громадяни з інших областей, проїхавши чималий шлях до митниці, змогли швидше проїхати кордон. Всім відомі які зараз черги на кордонах, приїхавши туди, бачиш що з 400 машин які стоять для пересіку кордону, 300 зних власники МПР. І через них неможливо проїхати швидко кордон. Прошу підримати.Дякую

Автор: Ковальчук Тарас Володимирович

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.12.2014 at 13:06, Michaylo сказал:

Надіслано Сьогодні, 12:57 PM

Оброзование - учусь на первом курсе луцького политеха факультет автоматизации или как то там..

жду вашых предложений.

професіонал в сфері автоматизації.....чи то як то там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Цитувати

За що ти заблокував моє повідомлення? аналогічні на сайті є, ти їх не блокуєш ( тіпа тобі проплачені) не гарно з Вашої сторони

 

Цитувати

тебе вже форум читає, думаєш скрасить твої  слова? називається бюрократізм твої  дії

7962_1513961764.md.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 20.08.2016 в 10:50, vaz75 сказал:

@jack74 що тут не так? Апостроф в слові "ком'ютерний" пропустили? Чи один раз ТОВ, інший ТзОВ?

 

В 20.08.2016 в 10:56, la20 сказал:

букву М пропустили в комп"ютерний

 

Серьога букву М поставив, а П порахував лишньою :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Юріч сказал:

 

 

Серьога букву М поставив, а П порахував лишньою :D.

Що це ти раптово згадав? :D

То не безграмотність, а звичайна "опіська", таке в мене буває, особливо ввечері за відсутності світла.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Що це ти раптово згадав? :D

То не безграмотність, а звичайна "опіська", таке в мене буває, особливо ввечері за відсутності світла.:D

 

Та не згадав, просто тільки в тему зайшов і випадково прочитав). Ти ето, якщо світла нема, свічку запалюй :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також заглянув в тему. Ось тут я давав посилання, а після посилання    Такер  на моє повідомлення з 2014 року  вийшло, що я написав. Я не такий олух, як дехто подумав.

Цитата
  В 19.12.2014 в 13:06, Michaylo сказал:

Надіслано Сьогодні, 12:57 PM

Оброзование - учусь на первом курсе луцького политеха факультет автоматизации или как то там..

жду вашых предложений.

професіонал в сфері автоматизації.....чи то як то там

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...