Перейти до змісту

Автоперегони


maks93

Рекомендовані повідомлення

:closedeyes: Взагалі треба закрити цю тему. З першого поста склалося таке враження що його писала якась неосвічена дитина якій попалося відро і вона хоче на ньому покататися. ТУМАН :lopata:

Я як неодноразовий організатор проведення різних типів заходів в Луцьку, знаю як правельно провесті такий тип відпочинку.

а можна з цього моменту подетальніше?мені дуже цікаво стало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.как ты собираешься расчистить улицы от машин\людей?

..(если не собираешься) то кто несет ответственность за несчастный случай(аварию или наезд на пешехода)?

2.какая цель сего?

3.если уже организовывал,пусть участники поделятся впечатлениями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опля! автотус! але бляха-муха! нізя мені... :mdr:

Стажом водіння вишов! :sq_ye:

...Недопускаються до перегонів: автомобілі в яких тюненгований двигун, а також стаж водіння автомобілем досягнув 2 років...

та і на чом? ЧІП-тюнінг - це вже ж "тюненгований двигун"... :(

як я тепер з цим жити далі буду!? :angry2:

Абасрацца! И мне туда нельзя :( жалка!

Сцуко вот херня то какая, Аказываецца до ПЕРЕГОНИВ допускается тот, кто выучил расположение ПЕДАЛЕЙ! Мой сын наверно подойдёт, он хоть прав и не имеет, но где-то года полтора по селу на моей машине ездит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опля! автотус! але бляха-муха! нізя мені... :mdr:

Стажом водіння вишов! :sq_ye:

...Недопускаються до перегонів: автомобілі в яких тюненгований двигун, а також стаж водіння автомобілем досягнув 2 років...

та і на чом? ЧІП-тюнінг - це вже ж "тюненгований двигун"... :(

як я тепер з цим жити далі буду!? :angry2:

Абасрацца! И мне туда нельзя :( жалка!

Сцуко вот херня то какая, Аказываецца до ПЕРЕГОНИВ допускается тот, кто выучил расположение ПЕДАЛЕЙ! Мой сын наверно подойдёт, он хоть прав и не имеет, но где-то года полтора по селу на моей машине ездит :)

ти, друже, это.

Давай швидше сину натякни, шоб він бігом регіструвався в цьому дійстві.

А то і йому за півроку теж ужо буде нізЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться поганяти - велкам наприклад на картинг і "сражайся" до посиніння. Дороги йому тісні :naezd: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хочеться поганяти - велкам наприклад на картинг і "сражайся" до посиніння. Дороги йому тісні  :naezd: .

Мабуть таку штуку треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симулятори - штука хороша, але й на справжніх машинах поганяти також інколи хочеться. Тільки це не можна робити з таким підходом, як в ТС. В Крупі - одне діло. Жалію, що ніразу не вдалося туди вибратися.

Стаж водіння до 2 років і не "тюненгований двигун" - це маразм, а не вимоги до учасників перегонів. Навчився за кермо триматися при троганні не глохне через раз - крутий перець, "гонщік". Вчитися, практикуватися у водіні, в швидкісному маневруванні треба, але не на дорогах загального призначення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...