Перейти до змісту

Буккросінг навпаки


Liberta

Рекомендовані повідомлення

Наталья,отыскал у себя два тома воспоминаний российской поэтессы Ирины Одоевцевой. На берегах Невы, о расцвете русской литературы в начале XX века,и На берегах Сены,об эмигрантской литературной жизни. Желаете приобщиться к великой русской культуре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

дякую, буду читати

емігрантська тема - одне із моїх захоплень, як те, що логічно випливає із захоплення історією часів Першої світової)

візьмеш завтра на роботу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

можливо, хтось має "Бег зайца через поля" Себастьяна Жапрізо? ну дуже потрібно))

обожнюю фільм, а читала дуже давно і то уривками, а щойно перечитала початок в електронному варіанті і закохалась в цю книгу з першої фрази:

" Однажды - я имею в виду один-единственный раз для каждого из нас перед глазами предстает залитый предвечерним солнцем Старый порт Марселя. Это могло быть и в другом месте - в Барселоне, в Неаполе или в Гонконге, - но я родился именно в Марселе..."

чого вартий лише епіграф (цитата з Льюїса Керролла):

"Любовь моя, мы всего лишь постаревшие дети, что суетятся, перед тем как обрести покой..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NowhereGirl, щиро дякую, але не можу так читати...

згідна на 100% ))) Лозко (електронна версія) читаю вже кілька тижнів, очі втомлюються, що капець.

Немає нічого кращого за паперову книгу. Але, на жаль, не всі книги, які б дуже хотілось почитати є в продажі і в папері. Тому хоч так... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

NowhereGirl, щиро дякую, але не можу так читати...

згідна на 100% ))) Лозко (електронна версія) читаю вже кілька тижнів, очі втомлюються, що капець.

Немає нічого кращого за паперову книгу. Але, на жаль, не всі книги, які б дуже хотілось почитати є в продажі і в папері. Тому хоч так... )))

Навіть засилля електронних книг і планшетів не можуть зупинити тих, хто любить відвідувати книгарні, оглядаючи їх полиці в надії знайти щось цікаве. Тільки заради таких людей і був створений чудовий торговий автомат «Biblio-Mat», який за символічну плату $2 обдарує пристрасного книголюба уживаним фоліантом зі своєї колекції за випадковим вибором, пише ПедПРЕСА.

«Biblio-Mat» вигадала креативна компанія для букіністичної крамниці в місті Торонто. Спочатку за торговий автомат мав правити перефарбований корпус холодильника, всередині якого б сидів один із працівників магазину, який видавав книжки. На щастя для продавців, компанії вдалося створити повністю автоматизований апарат, який потребує лише закладання нової порції товару й періодичного обслуговування.

bibliomat2.jpg

Звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Можливо хтось дасть почитати книги Рея Бредбері "Марсианские хроники" та "451 градус по Фаренгейту"

Порядність та хороше ставлення до книг гарантую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В Луцькому Центрі туристичної інформації- вул.Лесі Українки, 21 (там де був квітковий магазин "Лілея") діє вітрина обміну книгами. (Щоправда вибір там поки не дуже... Вчора залишив там "Лану" Дяченків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В Луцькому Центрі туристичної інформації- вул.Лесі Українки, 21 (там де був квітковий магазин "Лілея") діє вітрина обміну книгами. (Щоправда вибір там поки не дуже... Вчора залишив там "Лану" Дяченків)

Ідея буккросингу з'явилась близько 10 років тому. Відтоді ідея "звільнення" книг швидко поширилась по всьому світу - у багатьох містах створюються відкриті книжкові полиці, або цілі шафи, книги можна знайти у кав'ярнях, магазинах, трамваях та електричках, а навіть у парках. Існують сайти, де можна надати книзі спеціальний код, за яким власник зможе прослідкувати за долею "звільненої" книги. Найпопулярнішим ресурсом у Західній Європі є http://www.bookcrossing.com/

Звідси - http://visitlutsk.com/news/ua/u-lucku-z-yavitsya-pershij-punkt-bukkrosingu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...