Перейти до змісту

Recommended Posts

3 минуты назад, iiron сказал:

Температура 39 в дитини це і є форс-мажор.Навіть як-що збити нурофеном то всерівно краще викликати швидку.Переконався на собі як був мєлкім.Збивали мені довго і наполегливо температуру від горла, а швидка після безуспішних спроб констатувала апедцицит.

я уточнювала : температура через застуду ,грві чи просто температура 39 і більше нічого?

Поширити це повідомлення

Щойно, kroha сказано:

я уточнювала : температура через застуду ,грві чи просто температура 39 і більше нічого?

Навіть як-що ми впевнені що температура від грві, коли вона 39 всерівно викликаєм швидку.По перше самим спокійніше коли огляне фахівець, по друге вони(швидка) самі так радять.

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, iiron сказал:

Навіть як-що ми впевнені що температура від грві, коли вона 39 всерівно викликаєм швидку.По перше самим спокійніше коли огляне фахівець, по друге вони(швидка) самі так радять.

ясно

просто я навіть не довожу до такого ні себе,ні дитину

і часто через це сперечаюся з мамою,бо вона як ви притримується думки що хай температура росте і організм бореться

а я,якщо бачу ,що дитині зле - і з 38 почну збивати

а ви читали про нову медреформу ?

до вас уже не приідуть на високу температуру

Поширити це повідомлення

Перепрошую, а ніяких спеціалістів не знаєте? Бо в нас зазвичай обструктивний бронхіт і на ніч без призначеного лікування і діагностики трішки страшнувато.. Завтра звісно буде дільничий, але коли дитина задихається при кашлі, то "зрєліще" не з приємних.. Хотілось почути думку спеціаліста, бо в минулі рази температура сбивалась.. А зараз росте.. Дякую..

Поширити це повідомлення

Щойно, kroha сказано:

ясно

просто я навіть не довожу до такого ні себе,ні дитину

і часто через це сперечаюся з мамою,бо вона як ви притримується думки що хай температура росте і організм бореться

а я,якщо бачу ,що дитині зле - і з 38 почну збивати

до вас уже не приідуть на високу температуру

просто я навіть не довожу до такого ні себе,ні дитину - в нас таке було 2 рази і років 8 тому.

часто через це сперечаюся з мамою,бо вона як ви притримується думки що хай температура росте і організм бореться

а я,якщо бачу ,що дитині зле - і з 38 почну збивати - наш дільничний такої думки притримується, а мене, повірте, є причини йому довіряти.В нас планка 38,5.

до вас уже не приідуть на високу температуру - не читав, давно вже крім дасмарка нічого не турбувало.

Поширити це повідомлення

@Ridec7 "невідкладна дитяча", як показала практика, краще працює ніж дільнича педіатр. Не одноразово переконувались що те що прописують - допомагає. Цікавляться що є в аптечці, цікавляться які антибіотики вже приймали раніше перед тим як прописувати якийсь. Все доступно розжовують - що і як давати, як діяти в такому чи іншому випадку і тп. Нормально визначають чи то від зубів, чи від горла температура чи ще від чогось.

Дільнича виписує все на купу.

Швидка може послухати, глянути горло, вколоти анальгін з димедролом, запропонувати госпіталізацію в інфекційну. Ліки не призначають.

Викликаємо якщо не збивається температура, якщо після збиття швидко виростає - "невідкладну дитячу". Переважно це вже пора давати антибіотики, тільки не призначати ж їх самому...

Дільничу - хіба заради довідки в школу.

Знайомий педіатр, толковий, працює як раз-таки в "невідкладній дитячій".

Коротше, викликайте "невідкладну дитячу", можна і прямо зараз. Враження складете про них самі, а не зі слів знайомих.

Нурофен чередуйте з парацетомолом, інакше звикне і не буде ефекту. Тільки з дозами уважно.

Редаговано Vadimm

Поширити це повідомлення

Дякую за відгук, ніч температура трималась але і не росла, сьогодні педіатр сказав що гній у вушках тому і тримається, на запитання чому так швидко, сказали, що у діток пілвищенний метаболізм і тому хвороби розвиваються швидко.. Дякую всім хто відгукнувся!

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз