Перейти до змісту

Педіатр


erica

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, iiron сказал:

Температура 39 в дитини це і є форс-мажор.Навіть як-що збити нурофеном то всерівно краще викликати швидку.Переконався на собі як був мєлкім.Збивали мені довго і наполегливо температуру від горла, а швидка після безуспішних спроб констатувала апедцицит.

я уточнювала : температура через застуду ,грві чи просто температура 39 і більше нічого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, kroha сказано:

я уточнювала : температура через застуду ,грві чи просто температура 39 і більше нічого?

Навіть як-що ми впевнені що температура від грві, коли вона 39 всерівно викликаєм швидку.По перше самим спокійніше коли огляне фахівець, по друге вони(швидка) самі так радять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, iiron сказал:

Навіть як-що ми впевнені що температура від грві, коли вона 39 всерівно викликаєм швидку.По перше самим спокійніше коли огляне фахівець, по друге вони(швидка) самі так радять.

ясно

просто я навіть не довожу до такого ні себе,ні дитину

і часто через це сперечаюся з мамою,бо вона як ви притримується думки що хай температура росте і організм бореться

а я,якщо бачу ,що дитині зле - і з 38 почну збивати

 

а ви читали про нову медреформу ?

до вас уже не приідуть на високу температуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки вона лише росла нурофен дали, більше півтора години назад... Але ні парацетамол ні нурофен не допомогли.. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, а ніяких спеціалістів не знаєте? Бо в нас зазвичай обструктивний бронхіт і на ніч без призначеного лікування і діагностики трішки страшнувато.. Завтра звісно буде дільничий, але коли дитина задихається при кашлі, то "зрєліще" не з приємних.. Хотілось почути думку спеціаліста, бо в минулі рази температура сбивалась.. А зараз росте.. Дякую..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, kroha сказано:

ясно

просто я навіть не довожу до такого ні себе,ні дитину

і часто через це сперечаюся з мамою,бо вона як ви притримується думки що хай температура росте і організм бореться

а я,якщо бачу ,що дитині зле - і з 38 почну збивати

 

а ви читали про нову медреформу ?

до вас уже не приідуть на високу температуру

просто я навіть не довожу до такого ні себе,ні дитину - в нас таке було 2 рази і років 8 тому.

 

часто через це сперечаюся з мамою,бо вона як ви притримується думки що хай температура росте і організм бореться

а я,якщо бачу ,що дитині зле - і з 38 почну збивати - наш дільничний такої думки притримується, а мене, повірте, є причини йому довіряти.В нас планка 38,5.

 

а ви читали про нову медреформу ?

до вас уже не приідуть на високу температуру - не читав, давно вже крім дасмарка нічого не турбувало.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ridec7 "невідкладна дитяча", як показала практика, краще працює ніж дільнича педіатр. Не одноразово переконувались що те що прописують - допомагає. Цікавляться що є в аптечці, цікавляться які антибіотики вже приймали раніше перед тим як прописувати якийсь. Все доступно розжовують - що і як давати, як діяти в такому чи іншому випадку і тп. Нормально визначають чи то від зубів, чи від горла температура чи ще від чогось.

Дільнича виписує все на купу.

Швидка може послухати, глянути горло, вколоти анальгін з димедролом, запропонувати госпіталізацію в інфекційну. Ліки не призначають.

 

Викликаємо якщо не збивається температура, якщо після збиття швидко виростає - "невідкладну дитячу". Переважно це вже пора давати антибіотики, тільки не призначати ж їх самому...

Дільничу - хіба заради довідки в школу.

Знайомий педіатр, толковий, працює як раз-таки в "невідкладній дитячій".

 

Коротше, викликайте "невідкладну дитячу", можна і прямо зараз. Враження складете про них самі, а не зі слів знайомих.

 

Нурофен чередуйте з парацетомолом, інакше звикне і не буде ефекту. Тільки з дозами уважно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відгук, ніч температура трималась але і не росла, сьогодні педіатр сказав що гній у вушках тому і тримається, на запитання чому так швидко, сказали, що у діток пілвищенний метаболізм і тому хвороби розвиваються швидко.. Дякую всім хто відгукнувся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
7 хвилин тому, Alex S сказано:

Допоможіть з пошуком педіатра

На вул. Романюка, 9 (Діагностичний центр), там є хороший терапевт (сімейний лікар). Дітей до неї багато водять, не знаю чи в Вашому випадку допоможе, але можете спробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Alex S сказано:

боюся потрапити до іншого, як призвіще ,якщо немеє телефону?

Я не пам"ятаю :( Жінка років 60-ти, по батькові вроді Давидівна. Ви подзвоніть і попитайте, опишіть проблему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Alex S сказал:

Шановні добродії !Допоможіть з пошуком педіатра, чи потрібного спеціаліста для донечки.Мають місце  больові відчуття ,більше всього зранку ,в районі нижніх кінцівок .Як би по народному ,судоми ,чи крутить ножки.Були і в Благомеді ,і на Уоллі в дитконсультації .Що там педіатр ,схожий на равлика ,що там.А може те.....а може те....а може те....Вітаміни....Аналізи всі зроблені свіжі.УЗД внутрішніх органів та щитовидки ,та по максимуму кров та сеча в Синєво.Також венозна кров.Порадьте, може в кого були схожі проблеми, порадьте лікаря.Всім буду вдячний.Заздалегідь дякую.

В дружини племіниці теж болять ноги, лежала в обласній дитячій крім всіх аналізів робили мрт і нічого не знайшли взагалі, ще крім всіх інших лікарів оглядав психолог і сказав що це щось типу психо соматичних болей, зараз ходять до психолога, каже що трохи лекшає. Просто ситуації схожі болі в ногах і ніяких діагнозів. І ще мрт вони дуже неохоче роблять, поки грошей не запропонували ніхто і не заікався за нього. Можливо варто ще мрт зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постарайтеся максимально точно згадати, коли  і при якихобставинах почалися ці болі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Валерій86 сказано:

Можливо варто ще мрт зробити.

Можливо просто кальцію в організмі не вистачає. В мене щось схоже було, вночі ногу крутило, до ранку не міг заснути. Допоміг кальцемін та(або) вживання червоної риби, жінка варила з хребта лосося "уху", через днів 10 пройшло і більше не турбує роки два. Але хай лікар скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Alex S сказал:

Валерій дякую!В мене як в нездійсненого лікаря, шуткую, є підозра про той самий діагноз, що був в сина приблизно в цьому віці, 10 років.Діти обоє дуже рослі ,сину 16 років зріст 195 см.Мала також найвища в класі.Ми з дружиною високі - є в кого.З малим був схожий кіпіш ще в Криму- сильно зранку боліли ноги та руки.Та той був спортсмен , і списували на це.Хоча в  лікарні один терапевт сказав робити ще  аналізи  ревмопроби, і коли ті виявилися негативними, сказав що це м язи та сухожилля не поспівають з стрімким зростом скелету.Мабуть так і було тому, що не знайшли ми нічого, а до років 14ти в малого кінцівки поболювали.А тут переживаємо....

Племіниці теж 10 років і теж ріст високий, можливо в неї така ж ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...