Перейти до змісту

Педіатр


erica

Рекомендовані повідомлення

А можна якийсь контактний номер до Суліма, щоб записатись на прийом?

Сулім Віктор Юхимович 0502941748

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Актуально. Сулім буде в Луцьку на наступному тижні. А потрібно сьогодні, кого порадите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В доці на фоні температури фебрильні судоми.

Порадьте хорошого спеціаліста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте хорошого спеціаліста.

Як варіант дитяча невідкладка 257856.

На невідкладній є лікар такий - Василь. За останній час я кращих не зустрічав.. нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант дитяча невідкладка 257856.

Вони відразу забирають в інфекційну.

Ми вже не хочемо туди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони відразу забирають в інфекційну. Ми вже не хочемо туди

Проходили через таке. І не забирають, а наполягають. Я до того вів, що можна домовитися із грамотним лікарем про приватні обстеження і відвідування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

порадьте хорошого лікаря, якого сьогодні можна викликати для огляду дитини до себе додому..

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Суліма Віктора Юхимовича

40-й на прийом в аптеку "Сальве"

хтось знає які там зараз розцінки і години прийому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суліма Віктора Юхимовича

40-й на прийом в аптеку "Сальве"

хтось знає які там зараз розцінки і години прийому?

Конкретних годин прийому в нього немає, потрібно телефонувати і записуватись, так як він працює ще в інфекційній лікарні... зазвичай (так як в нас це було) це вечірня година 18:00-20:00. Первинний прийом вартував здається 70 грн, а потім по 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретних годин прийому в нього немає, потрібно телефонувати і записуватись

мені до його пару метрів від будинку пройти.

завжди якісь черги біля тієї Сальве були, ніколи не цікавився...

а тут прочитав на форумі, пишуть що з найкращих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретних годин прийому в нього немає, потрібно телефонувати і записуватись

мені до його пару метрів від будинку пройти.

завжди якісь черги біля тієї Сальве були, ніколи не цікавився...

а тут прочитав на форумі, пишуть що з найкращих...

Принаймі не найгірший. Лікар, до якого йдеш і довіряєш свою дитину.

Неодноразово звертався і був позитивний результат, якого не вдавалося досягти в поліклініці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Допоможіть будьласка! В дитини остеома (пухлина на коліні). Хто стикався з таким діагнасом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть будьласка! В дитини остеома (пухлина на коліні). Хто стикався з таким діагнасом?

В племінника була остеома, видаляли в дитячій обласній лікарні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім, доброго дня. Підкажіть, хто щось знає про педатра в дитячій поліклініці на Спортивній - Пахарчук Жанну Петрівну. Дуже цікавить інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Є така лікар Проценко Софія Володимирівна , приймає в Благомеді

Можливо,хто з форумчан з нею знайомий і має номер телефону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Підскажіть якогось толкового педіатра. А то з теперішніми лікарями незнаєш до кого звертатися. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Доброго вечора. Хоча для мене він не дуже.. Захворіла малеча, і на ніч піднімається температура.. Якщо, не дай боже, буде вище 39 зараз уже 38,5.... Можна викликати невідкладну, але від купи людей чув, що вони зазвичай нічим не допомагають, а лише констатують - "так, дитині справді погано" і все... Викликати швидку допомогу практично те саме..  Хотів запитати чи є в Луцьку такий педіатр котрий і під вечір може забігти глянути на маля, дитині 2 роки, тай взагалі на майбутнє, хто ще з вищевказанних педіатрів працює, приймає і не втратив Вашої довіри? Чи лишились ще професіонали свого діла? Поділіться інформацією (номер, прізвище) можна і в особисті і сюди.. Буду дуже вдячний, сьогодні вже мабуть пізно, але якщо звісно знаєте кого хто міг би і сьогодні прийти було б взагалі чудово! Дякую. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ridec7 сказал:

Доброго вечора. Хоча для мене він не дуже.. Захворіла малеча, і на ніч піднімається температура.. Якщо, не дай боже, буде вище 39 зараз уже 38,5.... Можна викликати невідкладну, але від купи людей чув, що вони зазвичай нічим не допомагають, а лише констатують - "так, дитині справді погано" і все... Викликати швидку допомогу практично те саме..  Хотів запитати чи є в Луцьку такий педіатр котрий і під вечір може забігти глянути на маля, дитині 2 роки, тай взагалі на майбутнє, хто ще з вищевказанних педіатрів працює, приймає і не втратив Вашої довіри? Чи лишились ще професіонали свого діла? Поділіться інформацією (номер, прізвище) можна і в особисті і сюди.. Буду дуже вдячний, сьогодні вже мабуть пізно, але якщо звісно знаєте кого хто міг би і сьогодні прийти було б взагалі чудово! Дякую. 

А дільничний педіатр не варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

А дільничний педіатр не варіант?

Телефонував, сказали завтра зайдуть............... Ай та навіть не хочеться обговорювати.. Клятви гіппократа і т д... То полеміка, так склалось, що не варіант... ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Ridec7 сказал:

Доброго вечора. Хоча для мене він не дуже.. Захворіла малеча, і на ніч піднімається температура.. Якщо, не дай боже, буде вище 39 зараз уже 38,5.... Можна викликати невідкладну, але від купи людей чув, що вони зазвичай нічим не допомагають, а лише констатують - "так, дитині справді погано" і все... Викликати швидку допомогу практично те саме..  Хотів запитати чи є в Луцьку такий педіатр котрий і під вечір може забігти глянути на маля, дитині 2 роки, тай взагалі на майбутнє, хто ще з вищевказанних педіатрів працює, приймає і не втратив Вашої довіри? Чи лишились ще професіонали свого діла? Поділіться інформацією (номер, прізвище) можна і в особисті і сюди.. Буду дуже вдячний, сьогодні вже мабуть пізно, але якщо звісно знаєте кого хто міг би і сьогодні прийти було б взагалі чудово! Дякую. 

якщо це застуда -  то я б не чекала 39 ,а вже збивала б нурофеном

а зранку - до лікаря

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ridec7 сказано:

 Можна викликати невідкладну, але від купи людей чув, що вони зазвичай нічим не допомагають, а лише констатують - "так, дитині справді погано" і все... Викликати швидку допомогу практично те саме..

Зовсім не так було.Перший раз приїхали подивились-послухали і порадили натерти дитя розчином оцту(і самі цю процедуру провели), щоб не колоти хімії.В іншому випадку все-таки вкололи, бо температура була 39.На ранок викликали дільничного педіатра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, iiron сказал:

Зовсім не так було.Перший раз приїхали подивились-послухали і порадили натерти дитя розчином оцту(і самі цю процедуру провели), щоб не колоти хімії.В іншому випадку все-таки вкололи, бо температура була 39.На ранок викликали дільничного педіатра.

 

перепрошую, а нурофен  чи аналоги не збивають дитині температуру ?

я не чіпляюся,просто якось думала ,що швидку викликають при форс-мажорі ,а не при температурі 39

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, kroha сказано:

 

перепрошую, а нурофен  чи аналоги не збивають дитині температуру ?

я не чіпляюся,просто якось думала ,що швидку викликають при форс-мажорі ,а не при температурі 39

 

Температура 39 в дитини це і є форс-мажор.Навіть як-що збити нурофеном то всерівно краще викликати швидку.Переконався на собі як був мєлкім.Збивали мені довго і наполегливо температуру від горла, а швидка після безуспішних спроб констатувала апедцицит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...