Перейти до змісту

Педіатр


erica

Рекомендовані повідомлення

Почув, що в Луцьку десь в центрі відкрилася приватна дитяча лікарня... це правда? І хто там буде працювати? Які послуги будуть надаватись? Це буде тільки дитяча чи й для дорослих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Почув, що в Луцьку десь в центрі відкрилася приватна дитяча лікарня... це правда? І хто там буде працювати? Які послуги будуть надаватись? Це буде тільки дитяча чи й для дорослих?

Дуууже подібні питання)))))

Сподіваюсь, чули такий термін, як "залікували". Просто попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клініка називається "Благомед" пр. Волі, 15а. ( новострой за Порцеляной)

Маю інфу, що педіатри там з поліклініки на Чорновола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі педіатри з кл. на Чорновола погані ІМХО, хоча їх не знаю, тобто знаю двох - без коментарів.

Проте знаю власницю і директора - поганих вони 100% не візьмуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто вже там був (в Благомеді)? Яка цінова політика? Які послуги? В інеті знайшла тільки це:

Благомед

Медичний центр.

м. Луцьк, просп. Волі, 17а, тел.: 0(95)682-27-03, 0(50)073-28-13

Вони вже працюють? Які дитячі лікарі там є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А хто вже там був (в Благомеді)? Яка цінова політика? Які послуги? В інеті знайшла тільки це:

Благомед

Медичний центр.

м. Луцьк, просп. Волі, 17а, тел.: 0(95)682-27-03, 0(50)073-28-13

Вони вже працюють? Які дитячі лікарі там є?

Робили в них ехокардіограму, ставлення сподобалось, ціна - нормальна (110 грн), лікар кваліфіковано пояснив результати, впринципі залишилися задоволені відвідуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто практикує на дихальних шляхаг, конкретно ларенго-трахеїд? Дитина важко дихає. Цікавить приватний лікар з помірним акцентом на медикаменти. Виговський не підходить, Сулім не відповідає, хотіли спробувати. Було б добре лікар при клініці, щоб була заведена картка з призначеними ліками, як гарантія відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сулім зараз ніби не в Луцьку, перед вихідними куми дзвонили до нього, то він казав що його не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша, лікарка з участку пішла працювати в Благомед. Казала, що прийом педіатра буде коштувати 70 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Доброго дня, хочу запитати на рахунок Суліма - чи він має свій кабінет і якщо так то де саме? Потрібна консультація хорошого педіатра, а до кого звернутись незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, хочу запитати на рахунок Суліма - чи він має свій кабінет і якщо так то де саме? Потрібна консультація хорошого педіатра, а до кого звернутись незнаю.

Если не ошибаюсь то где-то уже было. Кабинет за базарчиком на 40 ( за кольцом), сразу за базаром налево (если ехать от кольца) и метров за 100-200 справа аптека...в аптеке помоему и есть его кабинет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, хочу запитати на рахунок Суліма - чи він має свій кабінет і якщо так то де саме? Потрібна консультація хорошого педіатра, а до кого звернутись незнаю.

Если не ошибаюсь то где-то уже было. Кабинет за базарчиком на 40 ( за кольцом), сразу за базаром налево (если ехать от кольца) и метров за 100-200 справа аптека...в аптеке помоему и есть его кабинет

так, було, я бачила :rolleyes: , просто те повідомлення вже давненьке і я незнаю чи там ще він є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

На Спортивній педіатр Ференц (Кривенюк) Софія Романівна. На рахунок приватних викликів не знаю, але звертався до неї на прийом в поліклініку. З доволі серйозними загрозами для життя дитини, і не тільки по педіатрії. Реально допомагала, коли відмовляли "спеціалісти". Сто років життя їй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Доброго дня, хочу запитати на рахунок Суліма

Він ще виїжджає на виклики?

Я цікавилась у нього десь місяць назад то сказав що немає можливості, до обіду в лікарні - решту дня в кабінеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сказав що немає можливості

Шкода :(

решту дня в кабінеті.

це тут ?

Кабинет за базарчиком на 40 ( за кольцом), сразу за базаром налево (если ехать от кольца) и метров за 100-200 справа аптека...в аптеке помоему и есть его кабинет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, хочу запитати на рахунок Суліма

Він ще виїжджає на виклики?

Так. Подружка до малої завжди викликає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сказав що немає можливості

Шкода :(

решту дня в кабінеті.

це тут ?

Кабинет за базарчиком на 40 ( за кольцом), сразу за базаром налево (если ехать от кольца) и метров за 100-200 справа аптека...в аптеке помоему и есть его кабинет

так, в аптеці "Сальве"

Доброго дня, хочу запитати на рахунок Суліма

Він ще виїжджає на виклики?

Так. Подружка до малої завжди викликає.

а коли останній раз викликала? аж самій цікаво.. декілька разів бачила що до нього в кабінет привозили маленьких діток з високою температурою через те що на виклик не приїзджав. Можливо знову змінив графік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довелось сьогодні скористатись поданими вище контактами. Сулім В.Ю. відмовився приїхати.

Зате погодилась Савенко В.В. (краще б відмовилась). Гіршого педіатра ми не бачили.

У дитини вранці потекли сопельки і піднялась температура. На такі наші скарги лікар ще не подивившись дитину сказала, що в неї в горлі гній і соплі уже ніяк не можна вилікувати окрім як кукушкою. На прохання дружини все таки оглянути дитину, Савенко оглянула горло та так, що доня 20 хвилин заходилась в істериці. Після чого встановила що горло чисте, але в дитини запущений стоматит(якого чомусь ми не помічали). Через 2 хвилини цей стоматит чомусь ,в устах "лікаря", став молочницею. А потім на прохання залишити дитину в спокої лікар образилась і сказала, що вона піде, але ми ще обов"язково її викличемо, бо в неї є досвід якого не має ні в одного спеціаліста (лунало як погроза). При цьому лікар ще й взяла 80 гривень за виклик (в категоричній формі). Найгіршим був результат відвідин "педіатра": у знервованої дитини температура злетіла до 39, їсти зовсім відмовилась, почала здригатися. У дружини 2 годинна істерика з цього приводу.

Я не доктор и от медицины долек, но недавно узнал, что название Молочница - это может быть разновидность стоматита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випитала таки за Суліма... справді, часто відмовляється виїзжати додому, бо веде прийом. Їздить до тих, хто у нього лікується завжди, знає батьків і дитинку. Тобто, фактично як сімейний лікар.

Друзі його рекомендують, навіть, якщо доведеться їхати до нього в приватний кабінет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дайте актуальні контакти хорошого лікаря, який міг би приїхати сьогодні, себто в неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто користуюсь послугами Суліма Віктора Юхимовича, задоволений, знаю його дуже добре, але не зважаючи на це їду до нього на 40-й на прийом в аптеку "Сальве" попередньо записуючись. Графік у нього надзвичайно завантажений, але альтернативи на сьогодні не знаю. Хороший спеціаліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...