Перейти до змісту

Педіатр


erica

Рекомендовані повідомлення

Матусі і татусі, дайте телефон хорошого дитячого лікаря, який приймає приватні виклики. Бо зима, хвороби на носі, а чекати дільничого по 12 годин не завжди вистачає терпіння.

Одразу скажу, що до цього часу сама викликала хорошого лікаря. Але так склалося, що його послугами користуватися більше не можу \з особистих причин\.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Знаю, що Віговський приймає виклики, але то коштує 100 грн. Але лікар дуже хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сулім Віктор Юхимович 0502941748. Виклик коштував 50 грн., за повторне відвідування грошей не бере.

Справжній професіонал. Але він працюючий лікар реанімації інфекційної лікарні, тому коли на зміні, то приїхати відразу не зможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0681910409 ІРИНА МИХАЙЛІВНА

0509694096 Савенко Валентина Василівна

Яка вартість виклику не знаю, бо ще не доводилось користуватись. Записали ці контакти на всякий випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІРИНА МИХАЙЛІВНА - якщо це та про кого я думаю (з Спортивної), то це справжній "Українській Доктор Хаус" в спідниці!

Практично 2,5 роки лише вона лікує мою дитину, бо від лікуваня нашого дільничного педіатра можна "загнутися".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це та про кого я думаю

А можна телефон вашої Ірини Михайлівни - дуже зацікавив ваш відгук. Ну і вартість виклику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна телефон вашої Ірини Михайлівни - дуже зацікавив ваш відгук. Ну і вартість виклику.

Телефон є 2 повідомлення вище - 0681910409, хіба що він вже змінився. І якщо я не помиляюсь, то це саме та, що працює в дитячій поліклініці на Спортивній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якщо я не помиляюсь, то це саме та,

Цікавить якраз чи ви говорите про одну людину, чи про різних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сулім Віктор Юхимович 0502941748. Виклик коштував 50 грн., за повторне відвідування грошей не бере.

Справжній професіонал. Але він працюючий лікар реанімації інфекційної лікарні, тому коли на зміні, то приїхати відразу не зможе.

Підтримую. Ми вже років десять звертаємось тільки до Суліма В.Ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІРИНА МИХАЙЛІВНА - якщо це та про кого я думаю (з Спортивної), то це справжній "Українській Доктор Хаус" в спідниці!

Практично 2,5 роки лише вона лікує мою дитину, бо від лікуваня нашого дільничного педіатра можна "загнутися".

Маю інформацію, що вона вже живе не в Луцьку, а переїхала в інше місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матусі і татусі, дайте телефон хорошого дитячого лікаря, який приймає приватні виклики. Бо зима, хвороби на носі, а чекати дільничого по 12 годин не завжди вистачає терпіння.

Одразу скажу, що до цього часу сама викликала хорошого лікаря. Але так склалося, що його послугами користуватися більше не можу \з особистих причин\.

Я ще не матуся, але педіатра можу порадити - Раїса Андріївна - 097-510-00-48 - веде діток від народження, приїжджає додому, ну звісно якщо на основній роботі має зміну, то зразу не получиться, але після або до неї не питання. Виклик був 50 грн якщо не помиляюся, але краще передзвонити і уточнити, якщо цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю інформацію, що вона вже живе не в Луцьку, а переїхала в інше місто.

Так вона була деякий час відсутня, але наразі в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що Віговський приймає виклики

Контакти будь ласка.

0506616890 За відгуками, дуже добре діагностує, але ліків призначає по кілька аркушів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0509694096 Савенко Валентина Василівна

Не дуже сподобалась, лікує виключно травками-муравками і чаєм-молоком, дуже любить призначати капати в носа-горло каланхое, ну і плюс копієчні ліки. Все було б непогано, але результату після того лікування не було.

Моє "за" - Сулім. І педіатр, яка завжди безвідмовно оглядає діток, гарно діагностує і вміру ліків Мулярчук Лідія Анатоліївна, веде прийом в дитячій поліклініці на Спортивній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І педіатр, яка завжди безвідмовно оглядає діток, гарно діагностує і вміру ліків Мулярчук Лідія Анатоліївна, веде прийом в дитячій поліклініці на Спортивній.

А на приватні виклики вона їздить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І педіатр, яка завжди безвідмовно оглядає діток, гарно діагностує і вміру ліків Мулярчук Лідія Анатоліївна, веде прийом в дитячій поліклініці на Спортивній.

А на приватні виклики вона їздить?

Відписала в приват контакти. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю інформацію, що вона вже живе не в Луцьку, а переїхала в інше місто.

Так вона була деякий час відсутня, але наразі в Луцьку.

Наша знайома і лікар нашої дитини. Якщо прізвище у неї Пєлєєва.

Після 7 мала остаточно переїхати з Луцька.

Шукайте іншого.

І пишіть відгуки, нам теж треба.

Спитаємо у неї на рахунок педіатра, буде ще актуально, відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 Сулім В.Ю. У вільний від основної роботи час веде прийом в кабінеті, що в приміщенні аптеки "Сальве" по вул. Конякіна 12-Б (за СМ "Салют"). Може і на виклик приїхати додому. Хороший лікар, скромний і не з тих, хто відразу ж буде посилати в аптеку з списком із 3-5 ліків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Дякую за тему,і за контакти спеціалістів,якраз стало в пригоді,малеча захворіла,а з дільничними вже налікувалися. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І педіатр, яка завжди безвідмовно оглядає діток, гарно діагностує і вміру ліків Мулярчук Лідія Анатоліївна, веде прийом в дитячій поліклініці на Спортивній.

А на приватні виклики вона їздить?

Так їздить це мама мого товариша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

Чи підкаже хтось номер до Суліма В.Ю. Набирали по 0502941748 - недоступний. Номер не змінився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи підкаже хтось номер до Суліма В.Ю. Набирали по 0502941748 - недоступний. Номер не змінився?

Він зараз у відпустці. Номер правильний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Довелось сьогодні скористатись поданими вище контактами. Сулім В.Ю. відмовився приїхати.

Зате погодилась Савенко В.В. (краще б відмовилась). Гіршого педіатра ми не бачили.

У дитини вранці потекли сопельки і піднялась температура. На такі наші скарги лікар ще не подивившись дитину сказала, що в неї в горлі гній і соплі уже ніяк не можна вилікувати окрім як кукушкою. На прохання дружини все таки оглянути дитину, Савенко оглянула горло та так, що доня 20 хвилин заходилась в істериці. Після чого встановила що горло чисте, але в дитини запущений стоматит(якого чомусь ми не помічали). Через 2 хвилини цей стоматит чомусь ,в устах "лікаря", став молочницею. А потім на прохання залишити дитину в спокої лікар образилась і сказала, що вона піде, але ми ще обов"язково її викличемо, бо в неї є досвід якого не має ні в одного спеціаліста (лунало як погроза). При цьому лікар ще й взяла 80 гривень за виклик (в категоричній формі). Найгіршим був результат відвідин "педіатра": у знервованої дитини температура злетіла до 39, їсти зовсім відмовилась, почала здригатися. У дружини 2 годинна істерика з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...