Перейти до змісту

БОКС


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, mykola сказано:

В Украине в прямом эфире бой Усик – Хук покажет телеканал Интер.

Бой Хук – Усик пройдет в столице Германии Берлине на арене «Max-Schmeling-Halle», которая вмещает 10 500 зрителей. Дата поединка – 9 сентября, суббота. Начало поединка – в 23:00 по киевскому времени.

 Микола,друже дуже прошу нагадати про  це у саму суботу щоб випадково не пропустити,ОК!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 найкращих боїв суперника Усика німецького боксера Марко Хука

 

http://espreso.tv/article/2017/09/07/5_naykraschykh_boyiv_nimeckogo_boksera_marko_khuka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, mykola сказано:

Не забуваємо, через 10 хвилин починається бокс (Юра прокидайся:P)

:DДа я капєц жду, хоч сьогодні і вставав о п'ятій на рибалку,але бляха не сплю. 

:) Пасібос Микола шо не забув:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив тенденцію - тільки Хук дасть Сашку по потилиці (не за правилами), відразу получає звіздюлєй))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, mykola сказано:

З перемогою!!!

Молодчина, мав ще хороший запас, міг добавити в любий момент.

100%

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, mykola сказал:

Сподобалось як зал підтримував Усика.

А тепер проблема, як заснути після таких емоцій.

 

По 50 за перемогу? ))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, mykola сказано:

 

А тепер проблема, як заснути після таких емоцій.

Та пісєц,дружина кричала-не кричи,а я кричав!!!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yura-patriot сказал:

Та пісєц,дружина кричала-не кричи,а я кричав!!!

Це називається "оргазм" :)

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Це називається "оргазм" :)

Ну кагбе воно то так,але в даному випадку,то називається Юра троха "псіх" і да, якийсь там оргазм від боксу я отримав:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українець Василь Логмаченко у новому рейтингу найкращих боксерів світу, незалежно від вагової категорії, піднявся на четверте місце

Про це повідомляє The Ring.

Лідерство зберіг американець Андре Ворд, на другому місці – казахстанець Геннадій Головкін, третій - Терренс Кроуфорд зі США. Кубинець Гільєрмо Рігондо, з яким Ломаченко зустрінеться 9 грудня у Нью-Йорку, розташовується у рейтингу на п'ятій позиції.

 

Шостим йде росіянин Сергій Ковальов, з яким 25 листопада зустрінеться інший українець – В'ячеслав Шабранський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субота, 16 вересня 23:45
Віктор Постол - Джамшидбек Наджмітдінов

У суботу, 16 вересня, о 23:45 на "Інтері" у програмі "Великий бокс" дивіться трансляцію наймасштабнішого боксерського турніру в Україні у 2017 році, в якому візьмуть участь кращі українські боксери-професіонали.

Головною подією вечора стане довгоочікуване повернення на ринг екс-чемпіону світу за версією WBC у першій напівсередній вазі Віктора Постола. Український боксер не виступає з липня 2016 року, тоді він програв об'єднавчий поєдинок Теренсу Кроуфорду. 16 вересня Постол боксуватиме з Джамшідбеком Наджміддіновим з Узбекистану.

Ще один важливий поєдинок цього вечора - між українцем Кареном Чухаджяном і Стівом Суппаном з Нідерландів. На кону майбутнього бою - вакантний титул чемпіона світу за версією WBO серед молоді у напівсередній вазі.

Крім того, 16 вересня срібний призер Олімпіади 2012 і Чемпіонату світу 2011 Денис Берінчик проведе поєдинок проти іспанця Ісмаеля Гарсіі.

Також у рамках вечора на ринг вийдуть Олег Малиновський, Станіслав Скороход, Мишко Беселія, Арам Фаніян і Андрій Великовский.

Не пропустіть вечір великого боксу - 16 вересня о 23:45 на "Інтері".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Svityaz сказал:

Сьогодні Головкін-Альварес, має бути найцікавішим боєм року

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемпион мира по версиям WBA (Super), WBC, IBO, IBF в среднем весе Геннадий Головкин защитил свои титулы в бою с мексиканцем Саулем Альваресом.

мнения судей разделились – 118-110 (Альварес), 115-113 (Головкин) и 114-114.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чемпион мира в тяжелом весе по версии WBC Майрис Бриедис (23-0, 18 КО) стал полуфиналистом турнира World Boxing Super Series после победы над кубинцем Майком Пересом (22-3, 14 КО) в Риге.

Претендент хорошо начал поединок и демонстрировал неплохой бокс в первые четыре раунда, но затем изрядно подустал, из-за чего фактически потерял шансы на победу. В дополнение к этому, в третьем раунде рефери снял с Переса очко за столкновение головами, вследствие которого Бриедис получил рассечение над левым глазом.

Перес выглядел полутяжеловесом в верхней половине тела, но его ноги плохо двигались, что позволяло Бриедису доминировать в ринге. Латвиец забрал последние три-четыре раунда, правда, в десятой трехминутке рефери снял очко и с него.

В результате, судьи единогласно отдали победу Бриедису 116-110, 115-111 и 114-112. Майрис отстоял свой титул чемпиона мира по версии WBC.

Таким образом, Александр Усик (13-0, 11 КО), который в 10-м раунде нокаутировал Марко Хука, узнал своего соперника в полуфинале WBSS.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я так хотів боксом займатись - але здоров`я не дозволило в свій час.

Мужики, ось, хочу  малого віддати, хтось може порадити доброго тренера в місті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Pomidorko сказано:

Я так хотів боксом займатись - але здоров`я не дозволило в свій час.

Мужики, ось, хочу  малого віддати, хтось може порадити доброго тренера в місті?

не роби дурного,

краще відправ на "курси креативу" - навчать не палитися

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...