Перейти до змісту

Хокей


P4elovek

Рекомендовані повідомлення

Чи знає хто розклад домашніх матчів ХК "Луцьк" другого кола чемпіонату ЗУХЛ 2010-2011 рр?

Поділіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж був би дуже вдячний за таку інфу. Був пару раз -- дуже цікаво, але більшу частину пропускаєш саме із-за незнання розкладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.

Таким чином, матчі, що пройдуть на "Сніговій королеві":

15 січня ХК «Фаворит» - СК «Олімпія»

29 січня ХК «Фаворит» - ХК «Червоноград»

5 лютого ХК «Луцьк» - ХК «Фаворит»

19 лютого ХК «Фаворит» - СК «Експрес»

26 лютого ХК «Луцьк» - СК «Олімпія»

6 березня ХК «Фаворит» - ХСК «Явір»

12 березня ХК «Луцьк» - ХК «Червоноград»

Початок зазвичай о 9.00

Приходьте повболівати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Привіт всім тим хто любить спорт :0123: Сьгодня відбувся черговий тур ЗУХЛ . Де всі фани нашого міста вболівали за наш ХК"Луцьк" який сьгодня зустрічався із ХК "Фаворит" із Рівного.

Матч пройшов у справжній чоловічій боротьбі, як це і зазвичай буває у хокеї, команди показали гідну гру і в підсумку Луцьк переміг з рахунком 11:0.

Хочу сказати що я вперше побував на такому шоу, мені надзвичайно сподобалось :smile-zachot:

Ще раз вітання нашому клубу з перемогою :0123:

А також особлива подяка P4elovekу який витагнув мене на цю гру. :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матч пройшов у справжній чоловічій боротьбі, як це і зазвичай буває у хокеї, команди показали гідну гру і в підсумку Луцьк переміг з рахунком 11:0.

ну це мабуть важко назвати справжньою чоловічою боротьбою. це скоріше матч із хлопчиками для биття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ХК "Луцьк" сьогодні достроково оформив своє чемпіонство в нинішньому сезоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Вітання всім любителям спорту!!! :0021: В цьому сезоні честь нашого міста в чемпіонаті ЗУАХЛ представляє ХК Любарт. Чемпіонат розпочався ще в минулому році а про ігри нашого хокейного клубу нема жодної інформації... тож я троха вирішив заповнити цей інформаційний вакум . Хочу повідомити про те що 22.01.12 о 9:00 відбудетбся чергова гра нашої команди наш суперник ХК Львів .Всі хто має бажання і змогу приходьте і підтримайте гру нашої команди. :0163: Всі останні новини і купу іншої інформації можна знайти тутhttp://www.nxl.kiev.ua/Tournament.aspx?TournamentID=262 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я і анонсував вчора відбувся хокейний матч між ХК Любарт і ХК Львів . Поєдинок пройшов у справжній чоловічій боротьбі хоча рахунок і не на нашу користь 1-4, але підтвердженям того що боротиби вистачало стала бійка :duel: яку влаштували хокейсти на льоду в кінці другого періоду , билися майже стінка на стінку. суддя навіть побоявся розбороняти щоб бува і йому не перепало :boks2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Сегодня сборная Украины стартует на чемпионате мира по хоккею в первом дивизионе. Первым соперником нашей команды станет сборная Австрии.

Украина - Австрия - 4:5.

http://hockey.sport.ua/news/154423

http://sport.bigmir.net/hokey/countryteams/1542171-ChM-po-hokkeju--Ukraina-v-boevoj-igre-ustupila-Avstrii

З таким початком знов не вийдем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина в овертайме проигрывает третий матч на ЧМ

Украина - Великобритания 3:4 (1:0, 2:3, 0:0, 0:1)

Шайбы: 13:29 Победоносцев (Яковенко, Заблудовский) - 1:0; 23:05 Доуд (буллит) - 1:1; 30:46 Майерс (меньш) - 1:2; 32:53 Доуд (Шилдс, Нельсон) - 1:3; 35:07 Климентьев (Наваренко - больш) - 2:3; 35:51 Победоносцев (Тимченко, Люткевич) - 3:3; 61:46 Доуд (Майерс) - 3:4

Вратари: Балабан - Мерфи

http://hockey.sport.ua/news/154670

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ушел из жизни легендарный хоккеист Динамо Валерий Васильев

Скончался легендарный защитник московского «Динамо» и сборной СССР по хоккею Валерий Васильев.

Как сообщает официальный сайт динамовцев, Васильев умер после тяжелой болезни на 63 году жизни. Легендарный хоккеист выступал за «Динамо» с 1967 по 1984 годы. В составе сборной СССР защитник дважды выигрывал золото Олимпиады - в 1972 и 1976 годах, серебро Игр-1980, и восемь раз становился чемпионом мира по хоккею. Васильев был участником легендарной Суперсерии 1972 года СССР-Канада. Также хоккеист был включен в Зал славы Международная федерация хоккея.

19/04/2012 23:50| 18 |

http://allsport-news.com/news.php?readmore=36155

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина - Словения - 2:3

20.04.2012 00:43 Хоккей

Полнейший провал сборной Украины...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Умер Владимир Крутов

На 53-м году ушел из жизни один из знаменитых хоккеистов «легендарной пятерки»

Знаменитый советский хоккеист Владимир Крутов скончался в Москве на 53-м году жизни. Об этом сообщается в официальном микроблоге Федерации хоккея России fhr_ru.

Владимир Крутов является двукратным олимпийским чемпионом и многократным чемпионом мира. Он играл в знаменитой пятерке с Игорем Ларионовым, Сергеем Макаровым, Вячеславом Фетисовым и Алексеем Касатоновым. Пятерка Ларионова считается одной из лучших в истории мирового хоккея.

23 мая 2010 года Крутов был принят в Зал славы ИИХФ.

В понедельник стало известно, что хоккеист был госпитализирован в отделение реанимации ГКБ № 20 в Москве с желудочным кровотечением в тяжелом состоянии.

Газета.ру

http://hockey.sport.ua/news/158344

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 1 рік потому...

Фінальний матч чемпіонату світу 2015 р. (Чехія)

Росія - Канада

1 - 6

Я радий за канадців!

За бронзу: США - Чехія 3 - 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фінальний матч чемпіонату світу 2015 р. (Чехія)

Росія - Канада

1 - 6

Я радий за канадців!

Я радий за русаків ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, ну да... ))) А цього КісельовТВ не покаже.. Що було, коли канадці зняли шлеми.

pbstwimgco_4838669_17340549.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...