Перейти до змісту

Yarchik, з Днем народження!


laska

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 263
  • Створено
  • Остання відповідь

В житті багато важливих складових, але один з найважливіших компонентів - люди, що поруч з нами. Ті, що розрадять, і ті, що зрозуміють з півслова-півпогляду, ті, що захоплено проживатимуть з тобою щасливі миті і дихатимуть в унісон. То ж хай щастить тобі на добрих, цікавих і щирих людей, хай вони тебе цінують і розуміють! З днем народження! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчику, по-перше: будь щасливий; по-друге: будь дуже щасливий; по-третє: будь надзвичайно щасливий! )))))))) І, взагалі, нехай навіть бісики в очах будуть щасливими і танцюють ламбаду у вишиванках)))) трям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю! Щастя, здоров*я, успіхів, друзів, радості! Справедливих суддів, простих справ, щедрих клієнтів і постійного законодавства! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, любі мої!

По добрій традиції на милій серцю (а тим паче - шлунку!) Варшавщині підняв за всіх Вас бокал під цей чудовий замінник торта зі свічками :)

1356810344.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім трошки спізнилася...Ярчику, мої найтепліші привітання! Душевних вечорів, смачних тістечок, гарної компанії! Всього доброго у твоєму яскравому житті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до вітань.

Здоров'я міцного, шани від людей, повну голову ідей та клієнтів вдячних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Друже, вітаю тебе з Днем Народження!!! Бажаю тобі - УСЬОГО!!!! Залишайся таким, як ти є!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...