Перейти до змісту

Yarchik, з Днем народження!


laska

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 263
  • Створено
  • Остання відповідь

Я, звісно, усім дякую...

ну і професійно сяй:-)

Але фатить мене підйобувати з тим ТСНівським сюжетом. Насправді я скромний і просив, жеби фізії меї не було в тім випускові. Але журналісти - то така братія, що вміє камеру вмикати так, що вона лампочками не сяє і йух просциш, чи робе, чи нє. Їм, журналістам, картинка понад усе. Але де - я, а де - картинка. Інша справа - полотнище. Феєрія. Видовисько.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, щиро вітаю з ДН!!!! В цьому році ти здолав одну голову дракона, але ще є і інша... )))) Ти людина принципова та сильна (що тобою неодноразово доведено) - в тебе все вийде. Бажаю тобі здоров'я, наснаги, а в професійному плані - "нєт прєдєла совєршенству"! )))) Будь здоровий!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щирі вітання з Днем народження!!! Здоров'я, щастя, радості, удачі та всіх гараздів.  :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте нам крепкі, здорові та життєрадісні, як і завжди. Натхнення, удачі, любові, злагоди в сім`ї. З ДН, дядьку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помилково зарання привітав. А сьогодні заходив і не додув по поляні шо апять. Думав Новий рік на носі. Прийми ще раз Вітання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, щиро вітаю з ДН!!!! В цьому році ти здолав одну голову дракона, але ще є і інша...

Я вкурив. Треба рубати не голову! Ну, але то поки теорія...

Я помилково зарання привітав. А сьогодні заходив і не додув по поляні шо апять. Думав Новий рік на носі. Прийми ще раз Вітання.

А зайшов би на години дві пізніше... вийшов би на 50% менш тверезим :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийми найщиріші вітання. Здоров'я, миру злагоди і кохання, а все інше приходяще!

З днюхою тебе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до привітань.

Побажаю, щоб всі Справи були легкими і швидкими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Гарного настрою, приємних зустрічей. І щоб всі шкарпетки були парою))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...