Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

@Лучанка Тетяна, як міряли? По вай-фаю? Тоді це не коректні виміри, потрібно по кабелю. Як в роутер втикнутись, мірнути, так і напряму замість роутера втикнутись мірнути.

і яким сайтом міряли? Яким пристроєм? смартфон, ноут?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Лучанка Тетяна сказано:

 

Хотіла спитати знавців - чи не занадто це маленька швидкість і як її можна збільшити? )

 

Підключіться по кабелю, вимкніть усі програми, що використовують трафік, візьміть на закачку щось через торент, де багато на роздачі сидять і подивіться яка швидкість через торент.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимірювала на сайті Київстар по вай-фаю і через комп'ютер, і через ноутбук (швидкості не дуже різняться між собою). Раніше користувалась інтернетом лише через кабель-роутер, то швидкість була як потрібно. Тому і питаю лише за швидкість по вай-фаю.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки "сусідських" wi-fi бачить ноутбук чи телефон? в даному роутері швидкість передачі по ві-фі теоретично (ну, на коробці написано) 150Мбіт\с. На практиці цю швидкість тре ділити на 2 за умови шо відключено шифрування (ві-фі без пароля). Якщо є пароль, то швидкість буде ще менша. Якщо сусідських ві-фі видно кілька штук - ще менша, так як ефір зашумлений.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо через вай-фай, то знайдіть найбільш вільний (зашумлений) канал програмами типу Wifi Analyzer для андроїд, або InSSIDer для ноутбука, в роутері примусово назначте цей вільний канал, але ще увечері перевірте, коли сусіди вдома і багато підключень. 

 В роутері назначте (закріпіть) кожному пристрою свою адресу, типу 192.168.0.101  комп,   192.168.0.102  ноут , 192.168.0.102  андр і т.д 

А то було, що до мене хтось сторонній підключався, хоча паролі раз на пів-року змінюю.

Закріплюю адреси за пристроями ще тому, що користуюся FTP між пристроями, інакше після кожного перезаванаження адреси змінюються.

 

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tys4a, "сусідських" wi-fi бачить від 5 до 10 ) Та ще й пароль є. Тепер все зрозуміло. Дякую!

bormotuha, дякую за пораду, не знала, обов'язково назначу адреси пристроям!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bormotuha сказал:

В роутері назначте (закріпіть) кожному пристрою свою адресу, типу 192.168.0.101  комп,   192.168.0.102  ноут , 192.168.0.102  андр і т.д 

а детальніше для чайників можна? у мене проблема що планшет постійно втрачає звязок з інтернетом через вайфай. Інтернет від укртелекома. Старенький нетбук звязок тримає стабільно. Присвоєння адрес допоможе вирішити проблему ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, taurus07 сказано:

Присвоєння адрес допоможе вирішити проблему ?

Подивіться, яка адреса роутера 192.168.0.1  або 192.168.1.1  Може інакше

Тоді можете назначити діапазон адрес, собі я назначив з 192.168.0.101 по 192.168.0.110,  тобто до мене можна підключити до 10 пристроїв, у мене одночасно підключено 6 - 7 пристроїв і 3 на запас, якщо гості прийдуть., і так я бачу, чи хтось лівий до мене підключився. Адреси присвоюйте по мак-адресі своїх пристроях.

Перевірте, який стандарт підтримує планшет b.g.n, був у мене телефон не підтримував стандарт n, пропадав зв'язок, як виставив тільки b.g усе запрацювало

І ще виставте канал вручну, а то деякі пристрої на 13 каналі не працюють.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

що за нах з тим КС?

на двох номерах за останні 4 дні самі по собі підключаються платні послуги: мобільна безпека, погода, анонси і т.д.

приходить смс - вам підключена така-то послуга бла-бла-бла. абонплата ххх грн. для відмови вишліть СТОП на номер такий-то

як боротись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене вчора насильно перевели на дорожчий тариф ! :angry:  Мав раніше за 35 грн/місяць 3Гб інету і 100 хв. на інших операторів. Я того об'єму послуг і половини не використовував ! Так вони мені тепер всучили 6Гб і 150 хв за 50 грн/ місяць. От і питається як тут не матюкатись ? Це всерівно якби ти прийшов в магазин, а тобі не продають одну буханку хліба, а лише ящик хліба можеш взяти, і не гребе що він тобі нафіг не потрібен і пропаде...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, SergLutsk сказал:

Мав раніше за 35 грн/місяць 3Гб інету і 100 хв. на інших операторів. Я того об'єму послуг і половини не використовував !

Така ж фігня. Але то таке.

Коли шось стається в дротового провайдера(особливо п'ятниця вечір, if you know what i mean)

і користувачі пересідають на мобільний інтернет, то швидкість просто дупа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Цитата

Мобильный оператор Vodafone Украина запустил новый сервис, с помощью которого абоненты смогут проверить, готовы ли их смартфон и SIM-карта к 4G.
Киевстар имеет подобную услугу есть уже давно. Для проверки SIM-карты надо набрать USSD-код *245*4#, смартфона —*245*5#.
Источник:  https://newsyou.info/vodafone-zapustil-servis-proverki-sovmestimosti-smartfona-i-4g-sim-karty

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Чи можливо використовувати цей тариф https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/contract/ks4g чи будь який інший, для безлімітного інтернету для домашнього ПК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

А що, 4Ж в тебе вже працює?

Z-тариф дешевше, і теж безліміт

Z тільки для Луцька. Поки не працює, але і швидкість 3G мене влаштовує, інколи догодить до 15 Мб/с, в середньому 5-8.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не тільки для Луцька, Луцький та Ківерцівський райони... А ти в Ковелі, я згадав... Тоді да... Ну а той лайфівський, що я тобі на минулій сторінці радив, не думав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, jack74 сказано:

ну не тільки для Луцька, Луцький та Ківерцівський райони... А ти в Ковелі, я згадав... Тоді да... Ну а той лайфівський, що я тобі на минулій сторінці радив, не думав?

З Турійська) Коли їздив до родичів в яких нема інтернету, то користувався. Ніби норм, але недолік в тому, що коли наб'єш потрібний об'єм трафіку і на наступний місяць десь поїдеш  з дому чи просто буде не до інтернету, потрібно починати все спочатку, або платити за пакет по декілька разів на місяць.

Мене  цікавить чи взагалі можливо тарифи з безлімітними інтерентом використовувати для ПК і торенту, чи оператор не буде ставити якісь обмеження?

Змінено користувачем VojinSvitla
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Київстар розмножує лохів і тут же їх розводить на бабло

 

Моя історія коротко.

 

1. До 2.06.2018 я був на тарифі "розмови регіон 2" за 20 грн на місяць.

2. Київстар попередив, що тариф закривається. 2.06 буде автоматично переведено на тариф "онлайн 3g" за 35 грн на місяць, куди вже входить 3000Мб мобільного інтернету.

3. 1.06 зняло передоплату 20 грн за попередній тариф, 2.06 зняло передоплату 35грн за новий тариф, і декілька днів знімало по 7 грн/день за мобільний інтернет, поки не стало на рахунку 6,64 грн. (знімало тихенько без попередження). Коли вже не було що знімати за моб інтернет, приходить смс із приблизно таким змістом: "для роботи моб інтернету треба 7 грн на день, для зміни налаштувань у межах тарифного плану відправте смс на якийсь там короткий номер". 

4. Візит в центр обслуговування прояснив ситуацію, спеціаліст швиденько змінив якісь там налаштування в телефоні і все налагодилось, але все, що було на рахунку - тю-тю.

 

Висновок - див заголовок вище.

 

П.С. Нагадало ситуацію, коли Юлія Владіміровна через МТС дарувала гроші на рахунок, тут же вибачалась за помилку і відбирала їх назад, але мало хто цікавився, яка була різниця по сумі між цими двома операціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, RomaBoma сказано:

тариф "онлайн 3g" за 35 грн на місяць

тепер на 28 днів, то що б ви не дивувались потім :)

а так непогане підняття з 20 грн на 38,75 грн (31 день), на 93% одним махом 

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Безлімітний 4G від Київстар

https://24tv.ua/techno/podarunok_vid_kiyivstar_4g_stav_bezlimitnim_n1074161/amp

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Saddy сказано:

вже сам користуєшся?

з оф.сайту, дрібним шрифтом:

Цитувати

Якщо передача даних відбувається у мережах 2G/3G – тарифікація мобільного інтернету буде здійснюватися відповідно до умов тарифного плану абонента.

https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/bezlimitnyy-4g-vid-kyyivstar

це вже після основного тексту із заманухою:

Цитувати

З 3 грудня 2018 року до 14 січня 2019 року для всіх абонентів Київстар мобільний інтернет у мережі 4G буде безлімітним, тобто без списання мегабайтів*. Скористатися 4G-безлімом можна одразу, без будь-яких налаштувань та без додаткової плати.

4G-безлім діє як для нових, так і для чинних абонентів Київстар, незалежно від умов їх тарифних планів та форми обслуговування. Абонентам Київстар потрібно лише:

  • користуватись 4G-смартфоном та мати USIM-карту з підтримкою 4G
  • бути у зоні покриття 4G-мережі оператора
  • як і завжди, оплачувати пакет послуг згідно з умовами тарифного плану

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було, не було, але я щойно стикнувся - лохотрон від Київстару "Мобільна безпека". Виявили у племінника, бо "кудись діваються гроші".

Приходить СМС типу "Вітаємо, вам підключено послугу "Мобільна безпека"! Бла-бла-бла-бла.... Перші 14 днів - безкоштовно! Далі - 7 грн. /тиждень"

Діти на такі СМС уваги не звертають, звісно, та й дорослі теж не особо вчитуються аж до кінця повідомлення, і от через два тижні, коли вже й про СМСку забули, чи коли дитина ту СМСку давно витерла, починає з рахунку тихесенько зніматись 1 гривня щодня! Гандони...

Вимикається "ведмежа послуга" СМСкою "СТОП" на номер 6911

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто користується регіональним тарифом "Z тариф" - безліміт інету за 55 гривень? Не вірю, що нема підводних каменів :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домашній Інтернет Київстар «порадував» - з 01.02 новий тариф -  120 грн. в місяць замість 100 грн.

І курс долара не скаче і вибори ще не скоро і зп на місці, а ціну на 20% задерли…

«Підстав для підняття цін немає, отже ціни піднімуться просто, без підстав» ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Prot сказано:

І курс долара не скаче і вибори ще не скоро і зп на місці, а ціну на 20% задерли…

газ пішов вверх - ціни підняли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...