Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Вчора тільки підключив, тарив смартфон + 1500 мб 60 хв і т.д. з самого ранку, а саме зараз швидкість 1.7 мб, а у день самі бачите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п'ятницю в центрі приблизно о 16:00 13мб

в суботу майже опівночі район Політехнічного 9мб.

а з неділі трафік дивним чином закінчився і до 0,05 швидкість скотилася)

Да у мене взагалі 3 ж від київстара мертвий. Пробував на рівненській, епіцентр, варшавка швидкість 0.5

На 3 моб краща ситуація.

Ось такий вот 3 ги у Луцьку.

post-7779-0-72098700-1440943829_thumb.pn

зверни увагу на кількість "палок" мережі при тестуванні швидкості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да блін, ось тільки що тестив біля лучеська, швидкість жахлива. Найбільше у мене було 2.7 мб

Тестив і через телефон і планшет результат перед вами.

post-7779-0-50065900-1441001687_thumb.pn

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби знайшов проблему. У налаштуванні був вписаний АПН просто київстар без 3 джи. Переписав і швидкість стала 5 мб. Буду далі тестити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби знайшов проблему. У налаштуванні був вписаний АПН просто київстар без 3 джи. Переписав і швидкість стала 5 мб. Буду далі тестити.

Напевно в цьому і була загвостка)

В мене все чудово працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все б нічого, якби трафік так швидко не "летів". День не дуже активного користування і 100 мб вже нема :(

А я думав, що мені 500 мб на цілий місяць вистачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знаэ що за чудо. Раніше використовував 3 моб на планшеті. Планшет працював у режимі 3ж активно до 4 годин на день, у кінці робочоно дня залишалося 10-15% батареї. Вчора поставив карту Київстар і чудо, та сама робота та той же час але планшет залишив 80 % батереї. Чудеса даэ Київстар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо у кс покриття краще, або обладнання, тому і єнергія краще зберігається

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3моб постійно ж на роумінг переходив + покриття самого 3моб не дуже, тому і розхід батареї такий колосальний

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби знайшов проблему. У налаштуванні був вписаний АПН просто київстар без 3 джи. Переписав і швидкість стала 5 мб. Буду далі тестити.

А що, якщо дописати 3G, справді швидкість більша ?

у мну просто www.kyivstar.net.... і всьо в нормі.... чи куди те 3G додати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби знайшов проблему. У налаштуванні був вписаний АПН просто київстар без 3 джи. Переписав і швидкість стала 5 мб. Буду далі тестити.

А що, якщо дописати 3G, справді швидкість більша ?

у мну просто www.kyivstar.net.... і всьо в нормі.... чи куди те 3G додати ?

У мене також писало просто Київстар, коли дописав 3G (3g.kyivstar.net) швидкість стала стабільною і збільшилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тре ніякіх дописів, звичайний апн www.kyivstar.net прекрасно працює і малоймовірно, що в данному випадку швидкість буде краща. 3g.kyivstar.net використовували для роумінгового інтернету від ютелу. В мене контракт і в мене взагалі працює тільки на www.kyivstar.net, а на іншому навіть значок Н не з'являється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щось у Київстара покриття не супер.

Помітив і я таку фігню. Раніше списував на те, що проводяться роботи по впровадженню 3G. Плюс вдома в панельному будинку зв'язок завжди був не айс. Тепер вже і 3G є, а якість взагалі стала ніяка. Сигнал постійно "стрибає". Іноді всередині приміщення подзвонити просто нереально. Аналогічні проблеми у знайомих та колег по роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фініта ля комедіа. Скоро за бонуси "Домашнього Інтернету" нікуди, крім самого Київстара, вже не подзвониш.

С 30.09.2015 Меняются правила использования бонусов «Домашнего Интернета»

С 30 сентября 2015 года Киевстар меняет условия таких тарифных планов услуги «Домашний Интернет»: «Пуск+», «Турбо+», «Драйв+», «Мега+», «Базовый», «Удобныйй», «Быстрый», «Свободный», «Свободный+видео», «Удобный+ видео», «Быстрый+видео», «Базовый+», «Удобный+», «Быстрый+», «Свободный+», «Дружественный», «Дружественный+видео».

В соответствии с этими изменениями устанавливаются новые правила использования бонусов «Домашнего Интернета» абонентами предоплаченной связи и контрактными абонентами. А именно: пользователи не смогут потратить полученные бонусы на звонки абонентам операторов мобильной связи Украины (кроме Киевстар) и абонентам фиксированной связи Украины.

Все другие условия использования бонусов остаются неизменными. Ознакомиться с действующими правилами относительно бонусов.

http://www.kyivstar..../news/?id=53384

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виберіть в налаштуванях тільки жсм мережі і все буде як раніше.

Дякую! Допомогло.

От такий він підступний 3G. Ну що ж, будемо чекати поки гонитва за покриттям із кількісної площини перейде в якісну. А допоки цілком вистачить і EDGE, а за потреби завжди можна і перемкнути назад на H+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

от тільки мені здається, що тарифи в Київстарі зараз значно подорожчали, а про бонуси, то геть все змінилося. Зараз цей оператор став дорогим і не вигідним.

Ви певно давно в Україні були... :)Усі три оператора отримали 3г ліцензі, які в середньмоу, коштували кожному по 1,6 млрдмлрд грн. А якщо відповідати на ваш пост, то воно не їм це коштувало, а нам, вони ппосто як посередникі внесли кошти на перед за нас, а нам ще тре цей борг погасити, така собі розсрочка. Та й ще ж долар. Подорощав не лише кс, але і решта операторів, у кс це більш відчутно бо вони перші ввели тарифи 3г по всій Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

72fb02f.jpg

Гроші з мобільного рахунку «Київстару» тепер можна отримати у вигляді готівки у відділеннях «Нової Пошти» та «Міст Експрес»

ПрАТ «Київстар» разом з партнерами ТОВ«Глобал Мані» і ТОВ «ПОСТ ФІНАНС» представив новий сервіс, який дозволить отримати кошти з мобільного рахунку у формі готівки у відділеннях «Нової Пошти» та «Міст Експрес». Тепер у відділеннях цих компаній можна отримати готівку, перерахувавши кошти з мобільного рахунку. Послуга доступна всім абонентам «Київстар» передплаченої форми обслуговування.

Для переказу коштів з мобільного рахунку абоненту знадобиться тільки мобільний телефон. Весь процес, від замовлення до отримання коштів, займе всього близько 5 хвилин. Ініціювати проведення платежу можна на офіційному сайті, через мобільний додаток або за допомогою SMS-команди.

На даний момент сума переказу може становити від 50 до 3000 грн, при цьому за послуги стягується комісія в розмірі 3%.

Змінено користувачем Panek
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші з мобільного рахунку «Київстару» тепер можна отримати у вигляді готівки у відділеннях «Нової Пошти» та «Міст Експрес»

Наскільки я зрозумів, там є зручніша річ - виведення на платіжну картку. Але послуга була б значно краща, якби можна було виводити кошти з бонусного рахунку ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

А де можливо отримати акційну безкоштовну сімку?

І чи можливо на існуючій кортстуватись 3g, які там граблі розказуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...