Перейти до змісту

Хто в які спортивні зали ходить?


Dmitroid

Рекомендовані повідомлення

Щось конкретне радити не буду. Нічого поганого про Інтер-Атлетику не чув, але сам жодного разу там не був. Треба просто прийти в зал, поспілкуватись з тренером, поспостерігати хоча б 15 хв. за тим, як інші тренуються в тому залі. Якщо тренер і атмосфера сподобаються, то візьми абонемент на місяць. За місяць точно визначишся, чи хочеш ходити в той зал, чи ні. Особливо звертати увагу на поради типу "цей зал кращий, а той гірший" не раджу, бо кожному своє: комусь подобається величезний зал, комусь маленький (до 5-10 чол.)... А декого цілком задовільняє 5 тренажерів за 50 грн./міс., які знаходяться в найближчому підвалі чи школі, а програму тренувань придумуєш сам.

Єдина порада - не вибирай зал, який знаходиться далеко, бо бувають вечори з приступом лінощів, і тоді відстань являється вагомим аргументом на користь лінощів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 552
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 5 місяців потому...

Чи є в Луцьку спортзали, щоб вкластися в 150 грн/міс, але при цьому, щоб був хоча б мінімальний тренерський супровід. Комфорт, гарні дівчата в прийомній не критичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є в Луцьку спортзали, щоб вкластися в 150 грн/міс, але при цьому, щоб був хоча б мінімальний тренерський супровід. Комфорт, гарні дівчата в прийомній не критичні.

Думаю, вам подойдет "Випурикет". Жена когда туда ходила - платил что-то около 130 грн. в месяц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто-то посещал тренажерный зал по Теремновской, который размещен на первом этаже гостиницы? Как ощущения, комфортно ли там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lumax, напишіть, будь-ласка, адресу закладу "Випурикет".

І ще хотів запитати. Я студент ВНУ. Знаю, що там є спортзал. Ніхто не знає часом, яка там оплата і яке там обладнання та тренери?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зал ЕТМ, поряд з Електрометрією (район Нової лінії), дуже доступно, хороший інвентар, толкові інструктори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто-то посещал тренажерный зал по Теремновской, который размещен на первом этаже гостиницы? Как ощущения, комфортно ли там?

Я там два місяці був, самому сподобалось і по отзивам чув що рекомендували. Називається "Юніверс". Вони планують переїздити в район ТЦ "Слон" в приміщення з більшою площею і з кращим облаштуванням і сервісом. Власники батько і син Верещаки, як мені розповідали, то профі в цьому ділі. Мож попитати в певних колах, тобі їх порекомендують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

lumax, напишіть, будь-ласка, адресу закладу "Випурикет".

Віпурі кет 722742. все-все розкажуть.

що мають - зал де проводять фітбол, йогу, пілатес, степові програми, супер-скалп, різні танцювальні програми. мають графік де всі години розписані, що коли і хто веде. Дівчата тренери їздять часто на семінари. Басейн (4х10), фільтрування і очистка сучасні, хлорки троха є. І в залі і в басейні є групові заняття, а можна брати індивідуальні тренування (чи ти сам, чи група до 5 чоловік), правда тоді цінова політика відрізняється суттєво. В Віпурікет чоловіки є, але дуже-дуже мало. перевдягальні нормальні, плюс всякі косметологи-масажі, манікюри... я там вже 9 років. поедную з тренажорами (посинала з Юмейго, пішла за Верещаком ВВ в Юніверс, далі Хороший спортзал в Ігора, більше місця, хорошша вентиляція. правда самим найкращим тренером залишається Валерій Віталієвич Верещак... тьлько далеко мені їздити... вони з Юніверса мають вроді переїздити десь в район варшавки, але інфо не перевірена ). :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верещаки з компанією (себто клуб "Юніверс") дійсно мають переїзджати в інший спортзал на вул. Кравчука. Як вони його самі описують: набагато "крутіший" - більший і з сучаснішим обладнанням. Проте планують з переїздом підняти ціну до (!!!) 360 грн./міс. Переїзд планувалось здійснити з 1 жовтня.

В районі пр. Відродження розклеєні оголошення про спортзал в Біотехнічному інституті. Хтось може щось розповісти про цей зал - обладнання, інструктори...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записався в спортзал ЕТМ. Враження найкращі. Ціна, спортінвертар, умови проведення тренувань, власне тренери - усе цілком задовольняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходив я вчора глянути на тренажерний зал у Біотехнічному інституті. Враження - це не тренажерний зал, а кімната з п'ятьма домашніми тренажерами. А просять вони за відвідування цієї кімнати 120 грн./міс. (якщо навідуватись тричі на тиждень).

Зате відразу після цього поїхали ми з товаришем у Пауер Хаус, що на Зв'язківців. Там у нас очі на лоб полізли від розмаїття обладнання. Ціна відповідно вища, ніж у "біотехнічній тренажерній кімнаті", - 250 грн./міс. Думаю, тут я найближчим часом і спробую свою силу... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А де є зал де можна поганяти у футбол або баскетбол (треба трохи зігнати жирок :D ). Може хтось ходить компанією візьміть, з мене :friday:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне один з самих дешевих тренажерних залів в мене на Мазепи в ДЮСШ №4. Свого часу мав можливість ходити безплатно і коли захочу. (як і в сауну, яка до рчі там теж не дорога) Однак стан тренажерів і тд, і взагалі інтер'єру залишає бажати кращого. одним словом місячний абонинемт там обходиться десь в районі 70-100 грн. три рази в тиждень. (правда треба уточнити) також можна в сауну туди, в душ після залу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходили всією сім'єю в Юмейго. Платили по 240 грн за 3 заняття в тиждень. Зал розрахований на 4 чоловік, що є дуже добре, немає того "столпотворєнія" як в Інтератлетиці. Тренера дуже хороші і як люди, і як професіонали. Задоволені були дуже. Сестра досі ходить. Я і тато, нажаль ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Юмейго який зал? гімнастичний, тренажерний.. чи який. що там є ‎?

тренажерний зал. орбітреки, велосипеди, і ще куча всяких для роботи з руками, ногами і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточнив за зал в ДЮСШ 4. виявляється за місяць занять по 3рази в тиждень 50 гривень :) можна і за 1 раз платити - 5 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да бував на мазепи... Яка ціна такий і сервіс Там зара тільки метал, тренажерів нема. Але якщо знаєш чого хочеш то і там можна нормально зарядитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0024: що правда то правда.. але кому важливий результат а не сервіс, якраз те)

От я з другом один раз ідем в басейн, один в "тренажерний") головне-дешево) залізо є, турнік і тд є що ще треба :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

скажіть де зараз можна позайматися, щоб скинути все, що на свята наїв :P -напив :friday: -нагуляв :0003: (кг 10 точно)

Що краще - тренажери чи басейн

Адреси та телефони бажано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб скинути, звичайно, можна і спортзал, але обов"язково з кардіотренажерами (в Інтератлетиці точно є). Тел. на Єршова 788377. Але на мою думку, краще басейн.. Ходжу в 26 школу. На 6.50 та 7.50 людей немає зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...