Перейти до змісту

нове "Ельдорадо" в "Слоні"


Dream

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ну але якщо не дали подивитись/поміряти вуха, то це НОНСЕНС!

Це не нонсенс, просто треба знати внутрішні процеси магазину, щоб зрозуміти, що продавець просто поморозився, бо за цей час можна продати (заробити) щось дорожче, бо до вух не втулиш додаткову гарантію, а в Ельдорадо на неї план, який треба виконувати і т.д. Треба розуміти, що інтереси власників магазину розходяться з інтересами продавців, тому таке явище має місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна купити навушники не помірявши їх і не послухавши як звучать?

Може мені в них не зручно буде і звук не сподобається?

Дибілізм одним словом.

Давно магазини типу Ельдорадо, фокстрот і так далі серйозно не сприймаю.

З.І. Колись давно купував навушники в Там-Тамі (не сприйміть за рекламу). Дали і поміряти, і послухати. Все так як і мало б бути в цивілізованій країні чи хоча б в пристойному магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна купити навушники не помірявши їх і не послухавши як звучать?

Може мені в них не зручно буде і звук не сподобається?

Дибілізм одним словом.

Давно магазини типу Ельдорадо, фокстрот і так далі серйозно не сприймаю.

З.І. Колись давно купував навушники в Там-Тамі (не сприйміть за рекламу). Дали і поміряти, і послухати. Все так як і мало б бути в цивілізованій країні чи хоча б в пристойному магазині.

Я тебе, як покупця, розумію, але я і їх розумію, бо був і в твоїй шкурі і в їхній. В там-тамі, можливо, інша мотивація продавців, тому інше ставлення, а зарплата в Ельдорадо - це не просто відсоток від продаж, є ще всякі коефіцієнти, є план продаж додаткових гарантій і тому подібне. Тому продавцю, іноді, вигідніше відшити покупця. У нас мотивація мінялася по три рази на рік, а то і частіше - все ніяк не могли придумати таку, щоб нам нічого не платити, а ми при цьому щоб ще продавали добре, але практика показує, що так не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто треба знати внутрішні процеси магазину, щоб зрозуміти, що продавець просто поморозився, бо за цей час можна продати (заробити) щось дорожче,

І це при тому що він сам до мене підійшов і запитав чи мені щось підказати,запропонував свою допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це при тому що він сам до мене підійшов і запитав чи мені щось підказати,запропонував свою допомогу.

Ну да. Що тут дивного: підійшов, промоніторив тебе на наявність бабла, от якби ти щось про плазму, наприклад, спитав, то він би біля тебе довше потанцював і вуха показав би і в дупу цілував. А так, зрозумівши твою безперспективність, в плані заробітку, поморозився і звалив.

Був і я сьогодні в Ельдорадо, зайшов провідати своїх знайомих. Ціни коментувати не буду, всі вже і так зрозуміли. Зазначу трохи дивне розташування товару, м'яко кажучи, воно не продумане, в порівнянні з АБВ, яке там було раніше, але вже краще чим на Волі. Товари однієї групи розкидані по залу, наприклад, рулі до комп'ютерів стоять разом з пралками і холодильниками. ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рулі до комп'ютерів стоять разом з пралками і холодильниками. ???

это есть маркетинговый ход - чтобы не шел прямо в компьютерный отдел, а попутно осмотрел весь ассортимент магазина, вдруг ты забыл купить стиралку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это есть маркетинговый ход - чтобы не шел прямо в компьютерный отдел, а попутно осмотрел весь ассортимент магазина, вдруг ты забыл купить стиралку...

маркетинговый ход - це коли біля пральної машини, лежать пральні порошки, шланги, перехідники, крани і т.д., а коли це все буде лежати біля ноутів, бо біля пралок - рулі, то це не "ход", хоча тоже на букву "х". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг купил в Эльдорадо такой ноутбук за 3000 по акции. Ничего не говорю про политику цен, сам там не был, их не видел. Возможно, что ноут ремонтирован, бракован в каком то месте, не буду спорить, но факт остается фактом - сэкономил 1500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг купил в Эльдорадо такой ноутбук за 3000 по акции. Ничего не говорю про политику цен, сам там не был, их не видел. Возможно, что ноут ремонтирован, бракован в каком то месте, не буду спорить, но факт остается фактом - сэкономил 1500 грн.

процессор точно не сцылерон? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LaMeRiLKiN, слабенька відяха. Хай служить йому.

Сам знаєш - гумор в тому, що на 20 приблизно артикулів зробили знижку, а на решту вальнули ще більшу націнку ) При тому що товар по знижкам йшов - або бюджетний варіант і нижче, або знятий з виробництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, не в курсе, позже узнаю :)

Серж, я ж всё прекрасно понимаю, верю людям тут отписавшимся, Эльдорадо пудрит мОзги и т.д. Но ведь доказательство низкой цены на определенный товар на руках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг купил в Эльдорадо такой ноутбук за 3000 по акции. Ничего не говорю про политику цен, сам там не был, их не видел. Возможно, что ноут ремонтирован, бракован в каком то месте, не буду спорить, но факт остается фактом - сэкономил 1500 грн.

Ні ноутбук не після ремонту і не бракований, ти краще на характеристику його глянь і порівняй з тим що в розетці тоді і зрозумієш чому там така ціна.

Вінт не 320 а 250

Відео інтегроване а не GeForce

+ купа незначних відмінностей

Короче розвод це все, мабуть це ноутбуки не для нашого ринку ішли, тому що дійсно пише що Lenovo B560.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю. Так якшо нотык контрафакт ы в мынымальный конфызы,то чого б йому не вартувати 3К грн? Ну або ноути продають в ноль, шоб ажіотаж був, а на всьому іншому відбивають з веееликим накидом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є інфа про те, шо за ці 3 "акційні" дні ельдорадо відбило 1,8 млн грн, шо є рекордом серед продаж привідкритті магазинів такого типу. А хто знає, як там ціни далі, якусь зрівнялівку зробили, чи і вони далі там залупшкалені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є інфа про те, шо за ці 3 "акційні" дні ельдорадо відбило 1,8 млн грн, шо є рекордом серед продаж привідкритті магазинів такого типу. А хто знає, як там ціни далі, якусь зрівнялівку зробили, чи і вони далі там залупшкалені.

Сума реальна, останній такий магазин відкривався коли долар коштував в два рази дешевше (якщо не рахувати зміни вивіски на Крез/Шок), тому і ціни і виручка була в два рази меншою. Можу тільки поставити під сумнів обізнаність Ельдарастів, ніхто з ними такою інформацією ділитись не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в цьому маркеті. Магазин розрахований на лоха, благо розташування сприяє.

1. Гарантія на супутні товари 2 тиждні. На мишку, яка коштує 1000 грн, на яку виробник дає гарантію 3 роки.

2. Стоїть практично 2 однакові ноута НР Pavilion. Відмінність в ціні та процессорі. Все інше залізяччя практично те саме. На процесорі і3 ноут коштує на 2!!! тищі дешевше ноута на проці DualCore. Ну не нонсенс? Консультати самі пояснити нічого не можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво - скажу як товар винести...пм...сам виносив, але щоб перевірити охорону, очі у них були квадратні :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво - скажу як товар винести...пм...сам виносив, але щоб перевірити охорону, очі у них були квадратні :sq_ye:

ну і?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво - скажу як товар винести...пм...сам виносив, але щоб перевірити охорону, очі у них були квадратні :sq_ye:

ну скажи вже, скажи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво - скажу як товар винести...пм...сам виносив, але щоб перевірити охорону, очі у них були квадратні

уточни, какой именно товар? баллончик лака для волос, или же булочку я и сам стырить могу, а вот пару спаек сахара, или тележку, нагруженную водкой - расскажи как ? :)

да, ещё и какой именно маркет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому цікаво - скажу як товар винести...пм...сам виносив, але щоб перевірити охорону, очі у них були квадратні :sq_ye:

Спочатку так - 51ba6e26a1dc39c56d64549c8ca3e295.gif, а потім так - 479.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось хоче набити статистику розкриття крадіжок для правохоронних органів. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...