Перейти до змісту

Нововведення у ПДР


mrZED

Рекомендовані повідомлення

Так, але не зовсім так, це "денні ходові вогні(DRL)", які можна використовувать замість ближнього світла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь

Доповню - вони створенні для того щоб не зменшувати ресурс ламп ближнього світла. Як відомо ресурс галогенових ламп до 1000 годин, ксенонових до 2000, а світлодіодні від 30 000 до 50 000, в залежності від режиму роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, ты не понимаешь, в современном дорожном темпе под 408'й москвич никто подстраиваться не будет. оттормозится твой папа какому-нить лексусу в бампер и заработает себе массу проблем. кроме того, я прикидываю его каждодневную нервотрепку - старая заднеприводная машина на летней резине зимой :dont: сделай папе подарок на новый год - купи комплект зимней резины, хотя бы "Медвед" или "Каму", чуть бэу корейская или европейская тоже по цене более чем доступна.

Навіщо під нього підстроюуватися? Він нормально їздить, не тошнить 40 км/год при вільній дорозі. Про яке нервування мова? Що такого страшного в задньому приводі? Передній привід панацея? Чи може краще всім на повноприводні джипи пересісти?

Любить просто він цю машину, знає її до останнього гвинтика і переїздить ще багато нових іномарок.

Звідки в народу оте зневажливе ставлення до "Москвичів"? Чому зараз ніхто їх за машини не вважає? Це ж історія, її шанувати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки проект, не треба тут паніки розводити!

«Мы рассчитываем где-то в январе-марте утвердить эти правила, и ориентировочно с 1 июня следующего года ввести их в действие. Впрочем, есть и другой вариант - ввести с 1 января 2012-го. Варианты сейчас рассматривает руководство, окончательного решения пока нет», - сказал начальник отдела изучения проблем безопасности дорожного движения при ГАИ Алексей Балдин. Звідси.

Щодо рук на рулі. Дуже радий, що вирішили таки не вводити обовязкове правило виходити водію з машини, як планували з самого початку.

Щодо світла вдень. Колись в передачі "Главная дорога" був класний сюжет: старенька бабця стояла на тротуарі обличчям до дороги. Боковим зором вона побачила авто з вимкненими фарами десь за 15 метрів, а з ближнім світлом - орієнтовно за 70. (точних цифр на жаль не памятаю, і відео не знайшов).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Руки на кермі"... а як тоді мобілкою відео знімати?

а то спеціально, шоб їхню кантору не палити, вони вже задрались про себе відео в інеті дивитись

треба мати відеорегістратор, такий що на присосці :)

клеїш на свою бокову шибу той регістратор, вмикаєш, а тоді опускаєш скло і слухаєш які претинзії видвігають.

було б ще класно щоб там червона така лампочка загорялась :lol: щоб челавєк в повній мірі відчув що все що він скаже може бути використано проти нього в суді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, сочиняй дальше - у тебя отлично получается :ok2:

а если серьезно, то антиквариату (который я, разумеется, уважаю) место в музее. ты видел зимой на обледенелых дорогах, скажем, Волгу ГАЗ-21? как думаешь, почему? понтов на грош, зато дорого и непрактично.

будь твой папа хоть трижды заслуженный шумахер советского союза и инженер-механик тринадцатого разряда, но законам физики на это пофигу. "москвич" себя ведет на гололеде как корова (он приподнят, подвеска дубовая, центр тяжести высоко, развесовка плохая), а с лысой/летней резиной и вовсе ппц. автопарк моих соседей по гаражам (у некоторых и по 30 лет стажа за плечами) состоит из советской классики чуть более, чем наполовину. и знаешь, никто не выезжает - берегут движок (папа-то небось не синтетику льет?), жестянку, нервы и вообще здоровье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сайті ДДАІ приліплена голосовалка і поки стан речей такий:

post-3641-0-45468100-1292582773_thumb.jp

дай-но лінк, і я проголосую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да отлично ездили. и зимы были не хуже, чем сейчас, да и достать зимнюю резину была проблема. НО машины были примерного одного класса, их было на дорогах намного меньше. вообще, "человеки" за рулем, например, в семидесятые - это практически отдельная каста. уважения к коллегам-водителям было точно больше.

ближний в городе я не включаю днем, но с габаритами езжу почти всегда. несколько раз реально выручало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропустил .. такую тему :D

Я к этому отношусь АХРЕНЕТЬ как неготивно, но если примут такое выполнять конечно буду. Теперь по пунктам.

1. Свет

Нахрен не понимаю зачем он летом , бред полный. У меня машина сама всю её жизнь стоит в режиме АВТОсвета и когда чуть стемнело или пошёл дождь она сама включает ближний. Мне лампечек не жалко я могу хоть на дальнем свете с включёнными противотуманками ездить целый год, но нахера этот цирк не понимаю. Пусть лучше Е..Т тех у кого фары стреляют в небо или кто ездит с одной фарой да ещё и правой.

2. Резина

Ну несомненно зимняя резина это хорошо. НО!!!! ЛЫСАЯ зимняя (а именно на такой по 10$ за колесо) будут ездить дедушки и не только дедушки, в 100 раз опаснее хорошей летней или всесезонной. Да спорить не буду у зимней есть плюсы, и один особенный. Некоторые автолюбители переобувшись в зимнюю резину АБСОЛЮТНО не соблюдают дистанцию. Воткнётся тебе в жопу и тулится как педик... конечно у него зимняя резина тормозит просто зверь. Менты на дороге что с каталогом протекторов резины стоять будут?

Появится дополнительная услуга на Шиномонтаже -- "Наклейка снежинки на летнюю резину" - 50гр.

3. Руки на руль.

Ну это вообще пипец. Я это правило соблюдать буду - но заодно буду на руль выкладывать и ноги.

Кстати если не положишь руки на руль они что будут иметь право стрелять тебе в голову?

4. Скорость.

Это уже обсуждалось не раз. Нарушали, Нарушаем и Нарушать будем , а именно на выше описанных 4х улицах . Остаётся только придумать метод защиты.

а) покупка хорошего радар детектора (я себе давно выбрал)

б) внимательно смотрим на маяки коллег (блым-блым)

в) скандалим и говорим скорость не моя не имеете права

г) жалоба в суд

д) решаем вопрос на месте за пол-цены

е) решаем вопрос потом с решалой за те-же пол цены чтобы вытерли штраф с компа ментов.

.)

.)

.)

Кстати все эти пункты канают ко всем нововведениям.

Ну и не обольщайтесь безопаснее от этого не станет, а вот карманы у кого то потолстеют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, сочиняй дальше - у тебя отлично получается :ok2:

а если серьезно, то антиквариату (который я, разумеется, уважаю) место в музее. ты видел зимой на обледенелых дорогах, скажем, Волгу ГАЗ-21? как думаешь, почему? понтов на грош, зато дорого и непрактично.

будь твой папа хоть трижды заслуженный шумахер советского союза и инженер-механик тринадцатого разряда, но законам физики на это пофигу. "москвич" себя ведет на гололеде как корова (он приподнят, подвеска дубовая, центр тяжести высоко, развесовка плохая), а с лысой/летней резиной и вовсе ппц. автопарк моих соседей по гаражам (у некоторых и по 30 лет стажа за плечами) состоит из советской классики чуть более, чем наполовину. и знаешь, никто не выезжает - берегут движок (папа-то небось не синтетику льет?), жестянку, нервы и вообще здоровье.

ГАЗ-21 "Волга" регулярно бачу біля "Олімнії". До чого тут понти?

Чому як "Москвич", так відразу лиса гума? Стоїть всесезонка - однаково паршива що літом, що зимою. В мотор синтетику він, звичайно, не заливає. Він його й не прогріває майже ніколи. Завів, сніг почистив, скло відпотіоло і вперед. Вважає, що тривалий прогрів на холостих обертах завдає двинугу більшої шкоди, ніж прогрів під час руху з невеликими навантаженнями. Це підтверджується практикою.

Я не заперечую закони фізики, не ідеалізую старі "Москвичи", "Жигулі", "Волги", але мені неприємно, коли їх зневажають. Можуть не надати перевагу в русі, підрізати, просто обігнати аби обігнати, а потім сунутися попереду... Чомусь за кермом "Мерседеса" цього немає. Бували ситуації, коли я сам реально був не правий, але нічого, все нормально, спокійно, ніхто тобі не бібікає... Моргнув аварійкою, вибачився і їдь собі далі уважніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, в мене в гаражі стоїть М408 1969-го року - купи на запчастини, а?

Я серйозно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГАЗ-21 "Волга" регулярно бачу біля "Олімнії". До чого тут понти?

Чому як "Москвич", так відразу лиса гума? Стоїть всесезонка - однаково паршива що літом, що зимою. В мотор синтетику він, звичайно, не заливає. Він його й не прогріває майже ніколи. Завів, сніг почистив, скло відпотіоло і вперед. Вважає, що тривалий прогрів на холостих обертах завдає двинугу більшої шкоди, ніж прогрів під час руху з невеликими навантаженнями. Це підтверджується практикою.

Я не заперечую закони фізики, не ідеалізую старі "Москвичи", "Жигулі", "Волги", але мені неприємно, коли їх зневажають. Можуть не надати перевагу в русі, підрізати, просто обігнати аби обігнати, а потім сунутися попереду... Чомусь за кермом "Мерседеса" цього немає. Бували ситуації, коли я сам реально був не правий, але нічого, все нормально, спокійно, ніхто тобі не бібікає... Моргнув аварійкою, вибачився і їдь собі далі уважніше.

+100500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Руки на руль.

Ну это вообще пипец. Я это правило соблюдать буду - но заодно буду на руль выкладывать и ноги.

Кстати если не положишь руки на руль они что будут иметь право стрелять тебе в голову?

4. Скорость.

Это уже обсуждалось не раз. Нарушали, Нарушаем и Нарушать будем , а именно на выше описанных 4х улицах . Остаётся только придумать метод защиты.

а) покупка хорошего радар детектора (я себе давно выбрал)

б) внимательно смотрим на маяки коллег (блым-блым)

в) скандалим и говорим скорость не моя не имеете права

г) жалоба в суд

д) решаем вопрос на месте за пол-цены

е) решаем вопрос потом с решалой за те-же пол цены чтобы вытерли штраф с компа ментов.

.)

.)

.)

Кстати все эти пункты канают ко всем нововведениям.

Ну и не обольщайтесь безопаснее от этого не станет, а вот карманы у кого то потолстеют.

А чому не можна просто їздити до 65 км\год і не видумувати методи викручування коли ти справді нарушив?

А руки на рулі, в чому проблема?

Якби ти був працівником ДАЇ, ти б хотів, щоб хтось сидів в машині з можливою зброєю і т.д. і руки ховав десь?

Раз заплатиш - другий раз подумаєш перед тим як їхати 65+ км\год.

Я на велосипеді доїжджаю від 14 гімназії до обласної дитячої лікарні (це практично через все місто, від майже ГПЗ до 33-ього) за 18-25 хв, а в мене середня зовсім навіть не 30 км\год!

А ти доїдеш ще за менше часу (12-17хв), то невже тих кілька хвилин такі вже важливі? (І не кажіть про моменти коли в салоні присмерті людина, яку треба відвезти швидко, це звісно виключення).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не можна просто їздити до 65 км\год і не видумувати методи викручування коли ти справді нарушив?

Можна. Але не в Піддубцях, де хороша дворядна дорога, роздільна смуга в кілька метрів, і практично повна відсутність ДТП. Зате 2-3 пости ДАЙців (бо на роздільній смузі росте якась висока рослина, і з-за неї не видно водіїв, які "моргають" фарами, попереджаючи про ДАЙців. Зате в Струмівці, незважаючи на практично щомісячні ДТП зі смертельними наслідками - регулярної машини ДАІ немає ніколи.

80 км/год - це нормальна швидкість для такої дороги, як в Піддубцях, і багато де по Україні та Волинській області. 60-65 км/год на таких дорогах - це дибілізм.

А руки на рулі, в чому проблема?

Якби ти був працівником ДАЇ, ти б хотів, щоб хтось сидів в машині з можливою зброєю і т.д. і руки ховав десь?

Складається таке враження, що ми щотижня чуємо, як водій побив/вбив/покалічив/застрелив/трахнув працівника ДАІ. А от якби тримав руки на кермі - того б не сталося.

Я вважаю, що заборони треба вводити тоді, коли в них є сенс. Але щось про випадки нападів на ДАЙців я не чув.

Крім того, особисто я завжди записую на відео своє спілкування з інспекторами. "Руки на руль" ДАЙці якраз і тлумачитимуть з метою уникнати щастя споглядати себе на ютьюбі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не можна просто їздити до 65 км\год і не видумувати методи викручування коли ти справді нарушив?

А руки на рулі, в чому проблема?

Якби ти був працівником ДАЇ, ти б хотів, щоб хтось сидів в машині з можливою зброєю і т.д. і руки ховав десь?

Раз заплатиш - другий раз подумаєш перед тим як їхати 65 км\год.

Я на велосипеді доїжджаю від 14 гімназії до обласної дитячої лікарні (це практично через все місто, від майже ГПЗ до 33-ього) за 18-25 хв, а в мене середня зовсім навіть не 30 км\год!

А ти доїдеш ще за менше часу (12-17хв), то невже тих кілька хвилин такі вже важливі? (І не кажіть про моменти коли в салоні присмерті людина, яку треба відвезти швидко, це звісно виключення).

1. Мои доводы покажутся смешными наверное тебе, но всё же. Во-первых в машине с двигателем более 2х литров и хорошей звукоизоляцией (другими словами современной иномарке) ты просто не замечаешь как уже едешь более 65 повторюсь (по выше описанным 4рём улицам). Во-вторых с такой скоростью приходится ездить на третьей передаче. Ну и в третьих, ты не заметил? Что менты пасутся всегда в безопасных местах, где практически твои 15км в час ни кому погоды не делают? По-этому складывается ощущение что менты тебя просто обворовали.

2. Я не был и не буду работником ГАИ, и "если бы да кабы во-рту выросли грибы, то это был бы не рот а целый огород". Я считаю это унизительным превысив скорость на 6 км,ч сидеть как ЗК или наркоторговец с вытянутыми руками и широко расставленными глазами. Ты нет? Твоё право.

3. Не платил за превышение и не собираюсь. И разговор тут не об том чтобы по центру гонять 120км.ч. А о том что грань между 59 и 65 настолько мала, что ты этого даже не заметишь. А мент с удовольствием покажет тебе что ты ехал 66км,ч. и гадай потом кто прав. Доить будут водил как СидоровыхКоз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Мои доводы покажутся смешными наверное тебе, но всё же. Во-первых в машине с двигателем более 2х литров и хорошей звукоизоляцией (другими словами современной иномарке) ты просто не замечаешь как уже едешь более 65 повторюсь (по выше описанным 4рём улицам). Во-вторых с такой скоростью приходится ездить на третьей передаче. Ну и в третьих, ты не заметил? Что менты пасутся всегда в безопасных местах, где практически твои 15км в час ни кому погоды не делают? По-этому складывается ощущение что менты тебя просто обворовали.

2. Я не был и не буду работником ГАИ, и "если бы да кабы во-рту выросли грибы, то это был бы не рот а целый огород". Я считаю это унизительным превысив скорость на 6 км,ч сидеть как ЗК или наркоторговец с вытянутыми руками и широко расставленными глазами. Ты нет? Твоё право.

3. Не платил за превышение и не собираюсь. И разговор тут не об том чтобы по центру гонять 120км.ч. А о том что грань между 59 и 65 настолько мала, что ты этого даже не заметишь. А мент с удовольствием покажет тебе что ты ехал 66км,ч. и гадай потом кто прав. Доить будут водил как СидоровыхКоз.

Не смішні зовсім, тепер хоч я тебе зрозумів.

Значить треба намагатись бути уважнішим до швидкості, з часом повинно бути легше.

І все ж, руки на рулі, це не так вже й принизливо :)

Yarchik, я про місто, зокерма про Луцьк.

Та й хороша дорога - не привід ганяти.

На Конякіна теж зробили ідеальну допогу в 2 полоси, то тільки під моїм домом скільки вже людей було збито або просто стались ДТП.

А як була погана дорога, всі помаленько їздили. Тоді взагалі краще не робити дороги чи що?

Там дорогу переходити і то страшно, а це ж місто, а не перехід на трасі Київ-Одеса.

Може якби за кожне порушення зафіксоване ДАЇшником йому давали певний відсоток або просто гроші, то був би стимул не брати хабарів.

Але б стояли б вони саме там де, як ви кажете 15 км. не грає великої ролі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все ж, руки на рулі, це не так вже й принизливо :)

Yarchik, я про місто, зокерма про Луцьк.

Та й хороша дорога - не привід ганяти.

Superman, сядеш за кермо (кругле), поїздиш хоча б рік - тоді твоя думка буде мати якесь значення для автомобілістів. А поки що, як і належить Супермену, літай собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все ж, руки на рулі, це не так вже й принизливо :)

Yarchik, я про місто, зокерма про Луцьк.

Та й хороша дорога - не привід ганяти.

Superman, сядеш за кермо (кругле), поїздиш хоча б рік - тоді твоя думка буде мати якесь значення для автомобілістів. А поки що, як і належить Супермену, літай собі...

Я тебе і без цього цілком розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Superman:

Таке враження, що ти живеш

за кордоном :rolleyes: , в даї система

налаштована не на попередження порушеннь і аварій, а на

поповнення бюджету і кишень даїшників.

Скільки не спілкувався з гаєрастами - нормальної, адекватної

людини не бачив.

Відносно змін в правилах - з цією владою все що гарно на бумазі, гівно

в реальності.

А правила потрібно виконувати незалежно від того контролює тебе гаєць, чи

свідок тільки Бог, цим вбережеш себе та інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Мои доводы покажутся смешными наверное тебе, но всё же. Во-первых в машине с двигателем более 2х литров и хорошей звукоизоляцией (другими словами современной иномарке) ты просто не замечаешь как уже едешь более 65 повторюсь (по выше описанным 4рём улицам). Во-вторых с такой скоростью приходится ездить на третьей передаче.

Повністю згоден. Добавлю лише, що їзда на третій передачі призводить до збільшення витрати палива і, відповідно, збільшення викидів CO2 та іншої гадості в атмосферу. Про пришвидшення спрацювання двигуна мовчу.

В правилах ж записано, що водій зобов'язаний вибирати безпечну швидкість руху. Якщо сьогодні взяти і встановити обмеження швидкості в Луцьку 120 км/год., то це ж не означає, що всі відразу так і почнуть їздити, в т.ч. в час пік через центр. Дорожня обстановка накладає свої корективи. Можна не означає треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заступлюсь я за москвічі.

Бо на ньому теж часто їжджу. 412, білий такий з хромованими колпаками.

Стоїть в мене на ньому всесезонка, росава,вона десь тисяч 20 в мене наїздила,там цілкком нормальний для зими протектор

Я на ньому тільки літом їжду 100-ку, це по набережній і за містом. І тех стан в нього нормальний. В мене там нові барабани ззаду і колодки, нові колодки спереду + нові тормозний циліндр, вакуум і кароче вся фігня.

Тормозить він в мене не гірше всяких там вазів сімок, дев'яток і їхнього роду.

Ясно що це не машина щоб літати, але зимою на почищений дорозі цілком безпечно 80 на ньому можна їхати, як сніг - менше.

Задній привод маю свої мінуси, але якщо його заносить скинув газу і все гуд. А для надійності пасажири ззаду, або щось в багажник вкинути щоб не буксувати :))) Машина звєрь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Свет Нахрен не понимаю зачем он летом , бред полный. У меня машина сама всю её жизнь стоит в режиме АВТОсвета и когда чуть стемнело или пошёл дождь она сама включает ближний. Мне лампечек не жалко я могу хоть на дальнем свете с включёнными противотуманками ездить целый год, но нахера этот цирк не понимаю. Пусть лучше Е..Т тех у кого фары стреляют в небо или кто ездит с одной фарой да ещё и правой.

А той пункт як раз для таких і створений, які не розуміють що є ще і інші учасники дорожнього руху крім "Я" і "А У МЕНЕ".... Краще всіх прирівняти і примусити ніж думати що всі почнуть ось так от на раз вмикати ПТФ чи ближнє світло з нустанням сутінок або у туман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Свет Нахрен не понимаю зачем он летом , бред полный. У меня машина сама всю её жизнь стоит в режиме АВТОсвета и когда чуть стемнело или пошёл дождь она сама включает ближний. Мне лампечек не жалко я могу хоть на дальнем свете с включёнными противотуманками ездить целый год, но нахера этот цирк не понимаю. Пусть лучше Е..Т тех у кого фары стреляют в небо или кто ездит с одной фарой да ещё и правой.

А той пункт як раз для таких і створений, які не розуміють що є ще і інші учасники дорожнього руху крім "Я" і "А У МЕНЕ".... Краще всіх прирівняти і примусити ніж думати що всі почнуть ось так от на раз вмикати ПТФ чи ближнє світло з нустанням сутінок або у туман.

Так, звичайно. Краще всіх прирівняти. Одинакову форму всім видати, запровадити обов'язкову мінімальну і максимальну ширину морди, дупи... колір машини - тільки з кольорової гами, яку пропонують ДАІ і ВаЛєРа...

У мене теж світло завжди вмикається автоматом, залежно від світла на вулиці. І чим я гірший від того придурка, який на дев'ятці, чи "Авео" (ВаЛєРа, привіт!) в темну пору доби їде з габаритками, якщо в мене в цей час давно вже горить світло? А, мабуть, мене треба до нього "прирівняти".

DarkMonk, в нашому випадку достатньо буде всього лише постійно тримати датчик світла чимсь накритим, і світло буде горіти постійно :) А от якщо ВаЛєРа забуде фари увімкнути, і його штрафануть - гадаю, він ментам теж розкаже про те, що всіх треба прирівняти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...