Перейти до змісту

Нововведення у ПДР


mrZED

Рекомендовані повідомлення

Сарказм? Це було упереджене ставлення, так як він знає, що я "бляхар". А от по суті - він просто пукнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь
1 hour ago, jack74 said:

жуй.

 

Від жуя чую.

 

Чоловіче, я можу лише тобі поспівчувати. Ти й сам напевно вже проклинаєш той день, коли сів за баранку цього пилососа чудового винаходу Генрі Форда на іноземній реєстрації. Хоча, з іншого боку, ти свідомо вирішив наплювати на вимоги, хоч і несправедливого, та все ж закону, і зіграти в азартну гру з державою. Зважився на дію – будь готовий прийняти і наслідки.

 

Та пошкодуй хоч трохи свої нерви. Бо після купівлі бляхи більшість твоїх дописів лише про те: «оштрафують/не оштрафують», «конфіскують/не конфіскують», «дозволять/не дозволять». Щоранку напевно прокидаєшся з думкою, чи южаніна з гройсманом не поламають бува сьогодні твою лафу. Дай спокій розуму, а то ще дах поїде через таку перенапругу :)

 

пук-пук-пук...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ти й сам напевно вже проклинаєш той день, коли сів за баранку цього пилососа чудового винаходу Генрі Форда на іноземній реєстрації.

не сподівайся. Нарадіти не можу досі з цієї чудової машини. І це без іронії чи сарказму.

 

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

Хоча, з іншого боку, ти свідомо вирішив наплювати на вимоги, хоч і несправедливого, та все ж закону, і зіграти в азартну гру з державою.

Коли люди йшли на Майдан, вони висловлювали якраз своє невдоволення "законами". Ти всім вдоволений? Сплачуєш всі податки?, Нічого не приховуєш? Апостолу Петру потім розповіси, мені не потрібно.

 

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

Зважився на дію – будь готовий прийняти і наслідки.

Я й приймаю, не ти ж. З чого ти взяв, що я не приймаю? Поки я нормально справляюсь з системою "карпарациєй монстров".

 

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

Та пошкодуй хоч трохи свої нерви. Бо після купівлі бляхи більшість твоїх дописів лише про те: «оштрафують/не оштрафують», «конфіскують/не конфіскують», «дозволять/не дозволять». Щоранку напевно прокидаєшся з думкою, чи южаніна з гройсманом не поламають бува сьогодні твою лафу. Дай спокій розуму, а то ще дах поїде через таку перенапругу :)

От тільки не починай видавати своє бажане за реальність :) І сплю я спокійно, і прокидаюсь я з абсолютно іншими думками :) Так що, як кажуть, "нє даждьотєсь" ;)

А за мої нерви тим паче не печись :) і з ними в мене все ОК 

 

То крім "ПУК-ПУК-ПУК" буде щось по суті підписаного Хєрантом Закону? Чи тебе лише моя особа збуджує?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

буде щось по суті підписаного Хєрантом Закону?

У разі якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України і такий транспортний засіб відповідно до законодавства не підлягає державній реєстрації в Україні, до адміністративної відповідальності за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, притягається особа, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий варіант: водій на авто проданому без переоформлення техпаспорту порушив. Особа, на яку зареєстровано тз але яка продала його 5 років тому, не знає про штраф чи тупо забила на це. Далі виконавча подає запит, на любому посту поліції авто вилучають на штрафстоянку, і бігати прийдеться таки новому власнику а не тій особі на яку зареєстровано тз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

7 минут назад, vampirich сказал:

Другий варіант: водій на авто проданому без переоформлення техпаспорту порушив. Особа, на яку зареєстровано тз але яка продала його 5 років тому, не знає про штраф чи тупо забила на це. Далі виконавча подає запит, на любому посту поліції авто вилучають на штрафстоянку, і бігати прийдеться таки новому власнику а не тій особі на яку зареєстровано тз

За умови, що у власника немає більше  рухомого майна. Та й виконавча може із зарплати стягнути. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про те, що і у порушників болітиме голова, а не "не на мені машина, хай пишуть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, volks said:

притягається особа, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України.

 

Нічого собі. Тож як почнуть вже по трохи штрафувати ті бляхи, то за пару місяців сябри завинять до бюджету України весь золотовалютний резерв Білорусі. А за півроку-рік нацбанк поверне всі борги емвеефу. Ех і заживемо скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як дізнатися які ТЗ на тебе зареєтровані?)

я зараз на повному серйозі, так як машини продавалися по дорученню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Arden сказано:

Як дізнатися які ТЗ на тебе зареєтровані?)

я зараз на повному серйозі, так як машини продавалися по дорученню.

ось і вся суть боротьби за пільги при розмитненні, це звичайний бізнес... Якщо людина завезла одну машину на себе тоді таки так нехай користується пільгами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

Як дізнатися які ТЗ на тебе зареєтровані?)

я зараз на повному серйозі, так як машини продавалися по дорученню.

В полиции, где номера выдают. И на таможне, если ездили пассажиром за кордон ( бывали случаи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Vikvik Mawr сказал:

ось і вся суть боротьби за пільги при розмитненні, це звичайний бізнес... Якщо людина завезла одну машину на себе тоді таки так нехай користується пільгами...

Одразу видно шо Ви не в темі! Більше однієї автівки в рік на людину по пільговому акцизу розмитнювати неможна! Я так думаю що це в людини тягнеться шлейф з тих часів коли перереєстрація коштувала сотні доларів і тоді був такий тренд що всі по дорученнях продавали!P.S. на підтверження того що Ви не втемі! Якби людина заганяла авто під новий закон,то певно скоріш за все не забула що в неї було за останіх 1.5-2 роки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.03.2018 в 16:50, Vikvik Mawr сказал:

ось і вся суть боротьби за пільги при розмитненні, це звичайний бізнес... Якщо людина завезла одну машину на себе тоді таки так нехай користується пільгами...

 

ніколи не мав справу з машинами на іноземній реєстрації)

просто декілька своїх авто на укр. реєстрації продавав по дорученню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Arden сказано:

 

ніколи не мав справу з машинами на іноземній реєстрації)

просто декілька своїх авто на укр. реєстрації продавав по дорученню

Тоді якраз час переписати ці авто або анулювати доручення 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Транспортні засоби в Україні при продажу тепер не зніматимуться з реєстрації, а відразу перереєстровуватимуться на нового власника.

Такі нововведення передбачені постановою Кабінету міністрів від 22 серпня 2018 року №637. Документ вніс зміни до Порядку держреєстрації, зняття з обліку авто, автобусів та самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок й інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів.

Крім того, якщо продавцем автомобіля є Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, до переліка документів, які підтверджують правомірність продажу автомобіля, має бути доданий договір купівлі-продажу за результатами електронних торгів або аукціону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Volyniaka сказано:

Транспортні засоби в Україні при продажу тепер не зніматимуться з реєстрації, а відразу перереєстровуватимуться на нового власника

А якщо новий власник з іншої області?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
2 hours ago, Volyniaka said:

"велодоріжках і т.д."

 

Обожнюю коли не можуть скласти і викласти СКІНЧЕННИЙ і ПОВНИЙ перелік. Чомусь обов'язково має бути оце дурне і т.п. і т.д., яке поліція і паркувальні інспектори/евакуаторщики оцінюватимуть як їм заманеться?..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Volyniaka сказано:

Луцьким муніципалам дали майже 200 тисяч на евакуацію авто

Цитувати

Департаментру муніципальної варти виділили 160 тисяч гривень на евакуацію транспортних засобів, які неправильно припарковані у Луцьку.
Про це стало відомо у середу, 26 вересня, під час пленарного засідання 47-ї сесії Луцької міської ради. 
Нагадаємо, у вівторок, 26 вересня, під час бюджетної комісії депутати не проголосували за виділення цих коштів. Питання винесли на розгляд сесії із умовою, що керівниця департаменту Юлія Сиротинська прокоментує суму витрат.
«У нас в Луцьку є величезна проблема із паркуванням автомобілів. Зараз без налагодження цієї роботи ні муніципальна варта, ні патрульна поліція не може з цим боротися. Люди ставлять автомобілі так, що не можна прийти з коляскою, проїхати інвалідним візком. Прошу підтримати рішення виділити гроші», - пояснив депутат Ігор Поліщук. 
Депутати підтримали проект рішення. Так, луцькі муніципали отримають 160 тисяч гривень на оплату послуг на роботи з евакуації транспортних засобів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, jack74 сказано:

27 вересня набуває чинності закон закон №5364 про реформування сфери паркування транспортних засобів, який Рада ухвалила в грудні минулого року.

 

33 хвилин тому, jack74 сказано:

Луцьким муніципалам дали майже 200 тисяч на евакуацію авто

Ото тепер заживуть.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота я не поняв...з якого х.я їм 160 тис? А як же 720 гривень стягнень за евакуацію  і 144 грн за день утримання? Ще й плюс штраф за неправильну парковку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Департаментру муніципальної варти виділили 160 тисяч гривень на евакуацію транспортних засобів, які неправильно припарковані у Луцьку.

Цікаво чи почнуть зі своїх Ниви і Дастера, які постійно стоять на тротуарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

Шота я не поняв...з якого х.я їм 160 тис?

Ну як з якого? Куплять модні телефони, поставлять пограмку ту що в новинах оголошували і будуть слати фото неправильно припаркованих авто на сервер поліції.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парковка фігня... Оно податок на авто ввести хочуть. Я за свого танка в рік маю десь біля 30000 грн платити ))))) Половина вартості авто державі в податок за 1 рік, при тому шо бляхі ніц нікому не винні.

Живіть чесно, платіть податки (с) Україна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

Парковка фігня... Оно податок на авто ввести хочуть. Я за свого танка в рік маю десь біля 30000 грн платити ))))) Половина вартості авто державі в податок за 1 рік, при тому шо бляхі ніц нікому не винні.

Живіть чесно, платіть податки (с) Україна

 

А це що за хрєнь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...